Şimdi Ara

Kedi aldım beyler SS'li (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aLpeR^SaGo

hayırlı olsun.adını feriha koy

iffet, veya fatmagul de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarquisDeSade -- 23 Aralık 2011; 2:51:51 >
  • Buda benim kedim. Telefonun şarjı bitsin diye oranın buranın fotoğrafını çekerken bu manyağın havada telefona saldırma anınıda tesadüfen çekmiş oldum.

Kedi aldım beyler SS'li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingozzz -- 23 Aralık 2011; 2:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingozzz

Buda benim kedim. Telefonun şarjı bitsin diye oranın buranın fotoğrafını çekerken bu manyağın havada telefona saldırma anınıda tesadüfen çekmiş oldum.

Kedi aldım beyler SS'li

imza-resim uyumu

"STOP" gördüm anlamsız güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingozzz

Pire için tozlar satılıyor 1 kutu alıyorsun neredeyse tüm mahalledeki kedilere 1 ömür yetiyor. Ayrıca kaliteli mama verdikten sonra ekstradan birşeye de gerek olacağını sanmıyorum. Ama sakın hayvana banyoda yada depoda bakmaya kalkma daha yavru bu nem mahfeder hayvanı. Ayrıca bugüne kadar ölen bütün kedilerim ev yemekleri yüzünden öldü. Ev yemekleri gitmiyor bunlara miğdesini bozuyor bağırsaklarını bozuyor, sindiremiyor. Böyle oluncada hayvan dengeli beslenemiyor ve vitaminsiz kalıyor. Bence 2.5 kiloluk proplan, hills yada royal canin mama al. Zaten en az 2-3 ay gidiyor o mamalar. Kaliteli olduğu ihtiyaçlarını karşılıyor ve az yiyor. Kedin sağlıklı olacağı için veteriner masrafıda olmuyor. Ayrıca saydığım mamalar hariç diğerlerinden uzak dur. Whiskas, kitekat gibi mamalar market mamasıdır ve hayvanların böbreklerinin iflas etmesine sebep oluyor. En son aldığım kedi için bunlara dikkat ediyorum ve hala turp gibi

+ 11111

proplan a bayılıyor bizimkide ve söyledikleriniz çok doğru. ev yemeği olarak sadece arada haşlanmış tavuk gögsü veriyoruz. kediler özellikle soğana allerjiktir yanına bile yaklaştırmayın...

• Garantili mi ? Yurtdışı mı ? ( kedi değil 4s )
  • Kedi çok tatlıymış yahu. Yerim ben bunu...
  • Aklıma ilk kedilerimden biri olan Tom geldi

Her sabah aynı saatte gelir beni uyardırır resmen oyun oynayalım derdi

Öp derdim yanağımı uzatırdım öperdi

Ağlıyacam lan.

•  Kedi aldım beyler SS'li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanYeE -- 23 Aralık 2011; 6:26:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanYeE

Kedi aldım beyler SS'li

Bu nasıl bir bakış böyle?
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

bugün aldım. para vermedim kediye tabi ki. yalnız bi iki sorun var.
    dizel motor gibi ses çıkarıyor.
    elime falan atlıyor ısırmaya çalışıyor.
    ve isim arıyoruz.

Kediler özellikle sevildiklerinde mırrlarlar bunlar onların mutlu olduğunu gösterir.
    Şuan çok küçük oyun oynamak ister onun için ellere kollara dikkat
    istem dışı oyun oynarken çizebilir. ama diğer arkadaşın dediği gibi eğer kızıp bağırırsan gece sana hain bi komploda kurabilir. inanılmaz akıllı vletler
    Ona başka tarz oyunlar öğret. Benimde 3 yşında bi kızım var. ve en çok sevdiği oyun saklambaç
    Bu arada koltukların vs. başka şeylerin tırmalanmasını istemiyorsan kapı önlerine yada girişlerde küçük kilimler olur onu rula haline getirebilirsin. hem onun üzerinde yuvarlanmayı çok severler hemde tırnaklarını kırmış olurlar ben hiç bi zaman koltuk sıkıntısı çekmedim bu sayede
    Mamasına çok dikkat etmelisin evde her pişirilen şeyi vericeksen o kediye çok yazık olur ki kediler köpekler gibi sağlam bi bünyeye sahip değiller.
    Unutmaman gereken tek bir şey var şuan evin reisi o küçük arkadaş. kedi psikolojisi evin reisi olarak her zaman kendilerini görürler

• quote:

Orijinalden alıntı: monomial

quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

İkinci el mi?

Yok 2 yıl garantili, çiziksiz 0

Doktordan temiz
  • keşke hep yavru kalsalar :)
  • şimdi kucağıma çıkıp duruyor tamam iyi güzel de bazen çıkmaması lazım o çıktıkça ben indiriyorum ama yine atlıyor kısır döngüye girdik. bi de tüy olayı var ki yatarken falan rahatsız olur muyum diye düşünüyorum. ha bi de pişman olup olmadığıımı kestiremedim henüz.
  • quote:

şimdi kucağıma çıkıp duruyor tamam iyi güzel de bazen çıkmaması lazım o çıktıkça ben indiriyorum ama yine atlıyor kısır döngüye girdik. bi de tüy olayı var ki yatarken falan rahatsız olur muyum diye düşünüyorum. ha bi de pişman olup olmadığıımı kestiremedim henüz.

Bunu söylemek istemezdim ama bak yanına 1 tane daha al. İnan çok rahat edeceksin, hele şu dönemde. O ikisi oynarlar sana karışmazlar. Şu an neden kucağına çıkıyor ? Çünkü başka kimsesi yok. Sana saracak tabi ki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevab Veremedi

quote:

şimdi kucağıma çıkıp duruyor tamam iyi güzel de bazen çıkmaması lazım o çıktıkça ben indiriyorum ama yine atlıyor kısır döngüye girdik. bi de tüy olayı var ki yatarken falan rahatsız olur muyum diye düşünüyorum. ha bi de pişman olup olmadığıımı kestiremedim henüz.

Bunu söylemek istemezdim ama bak yanına 1 tane daha al. İnan çok rahat edeceksin, hele şu dönemde. O ikisi oynarlar sana karışmazlar. Şu an neden kucağına çıkıyor ? Çünkü başka kimsesi yok. Sana saracak tabi ki :)

yeterli yerim yok ev küçük baya.
    bi de dün hapşurmaktan uyuyamadım, gözlerim sulanıyor sabahtan beri. olmayacak sanırım bu arkadaşla. ki daha önce de kedi bakmışlığım var az biraz ama olmamıştı böyle bi şey.

• adını çarşaf koy bence :)
  • bence sorun yok her kedi hırıldar haraketli nesnelere atlar burnu biraz büyük gibime geldi Pinokyo koyabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.