Şimdi Ara

Kedi aldım beyler SS'li (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim bi arkadasda kedi vardi,boyle nasil tatli nasil sirin bi kedi ama bi gorsen ,arkadasda cok severdi,rahmetli cok iyi adamdi neyse kedisi gece bu arkadasin gozlerini yedi sende dikkat et dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

isim olarak anten koy. ben öle koyacam bi hayvanım olursa.

Komiklik yapınca güldürdün lan anten dersin artık
  • bu dizel sesine devam ederse adını dizel ya da mırmır koyucam.
  • Buda benim Heram

Kedi aldım beyler SS'li
  • Yaların koy
  • hayırlı olsun.adını feriha koy
  • adini bulmuşun işte dizel koy :D
  • Kedi henüz küçük ve oynama döneminde. Bu zamanlarda kediler herşeyi oyun haline getirirler. Yüzüne fazla yaklaştırma. Kedinin ısırmaya çalışması huyu ile ilgilidir. Ben 3 ayrı zamanda kedi besledim 2si uysal en sonuncusu da iblisvari bir şeydi. Sürekli ısırır ayağıma dolanırdı. Ama çok tatlıydı yine de. Dizel motor olayı ise mutluluğunu gösterir. Kediler mutlu olduklarında öyle ses çıkarırlar. Sorun yok.
  • Allah analı babalı büyütsün isme gelince ''tospa'' koy
  •  Kedi aldım beyler SS'li

bu da bizim kedi. adı da abidin...
  • hayret kimse resme bişey yazmamaış
  • biraz tipsiz sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

biraz tipsiz sanki

tekir en nihayetinde ne kadar karizma olabilir ki :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Hasss abi çok tatlı ya yerin.

Bir at türümü bu?

• Kediyi görene kadar başlıgı kredi diye okudum :D
  • -Dizel motor sesi iyidir.Kediler sevilirken hoşuna gittiğinde içerden mırlar o ses bu. yok durduk yere gezerken falan sürekli oluyorsa bir veterinere götür.
    -Tırmalama ve ısırma bunları genelde oyun oynarken gaza gelince yaparlar.ısırma tam diş geçirmez bırakın elinizi kemirsin canınız cidden acırsa sesli bir şekilde uyarın.Tırnaklarınıda kesin.patiyi tutup alttan biraz bastırınca zaten bütün tırnaklar ortada ilk başta huysuz olur ama sonra alışır.5dk lık iş
    -Kesinlikle kuru mama dışında birşey verme Miço,Whiskas tarzı reklam mamaları asla ve asla verme.Karaciğerden başlayarak birçok soruna sebep oluyor.
    -Evde olduğu için sürekli temasta olacaksınız ve aşıları kesinlikle yaptırılmalı.Özellikle parazit!!Çünkü bu onun için değil sizin için koruma sağlar.
    -Veterinere sokak kedisi derseniz indirim yaparlar.
    -

bunları nerden biliyorum?? abim Bakırköyde veteriner ve 2 kedi 1 köpek sahibiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamsuq -- 23 Aralık 2011; 0:36:24 >

• Isırma sorunu için eline kolonya sürmeni tavsiye ederim kokusunu alinca yüzünü buruşturup komik bir şekle girmeside cabası
  • Ne tipsiz la o kedi olsa sevilmez
  • Pire için tozlar satılıyor 1 kutu alıyorsun neredeyse tüm mahalledeki kedilere 1 ömür yetiyor. Ayrıca kaliteli mama verdikten sonra ekstradan birşeye de gerek olacağını sanmıyorum. Ama sakın hayvana banyoda yada depoda bakmaya kalkma daha yavru bu nem mahfeder hayvanı. Ayrıca bugüne kadar ölen bütün kedilerim ev yemekleri yüzünden öldü. Ev yemekleri gitmiyor bunlara miğdesini bozuyor bağırsaklarını bozuyor, sindiremiyor. Böyle oluncada hayvan dengeli beslenemiyor ve vitaminsiz kalıyor. Bence 2.5 kiloluk proplan, hills yada royal canin mama al. Zaten en az 2-3 ay gidiyor o mamalar. Kaliteli olduğu ihtiyaçlarını karşılıyor ve az yiyor. Kedin sağlıklı olacağı için veteriner masrafıda olmuyor. Ayrıca saydığım mamalar hariç diğerlerinden uzak dur. Whiskas, kitekat gibi mamalar market mamasıdır ve hayvanların böbreklerinin iflas etmesine sebep oluyor. En son aldığım kedi için bunlara dikkat ediyorum ve hala turp gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingozzz -- 23 Aralık 2011; 2:41:30 >

• Mesajim bulunsun su videoyu izlicem sonra
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.