Şimdi Ara

[Kazananlar belli oldu] GearBest, dördüncü yılını kutluyor: DH’ye özel çekiliş ve indirim kodları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
6
Favori
12.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekiliş sonuçları belli oldu!

GearBest tarafından yapılan çekiliş sonucunda kazananlar aşağıdadır. Kazanan arkadaşlara özel mesaj yolu ile ulaşılacak ve GearBest'e kayıtlı mail adresi istenecektir. 6 Nisan Cuma 16.00'ya kadar mail adresini iletmeyen üyelerin ödül hakkı düşecek ve yedek talihlilerle iletişime geçilecektir.

Çekilişi kazananlar:

Yedekler: 

1. yedek: trust88

2. yedek: Fatih

Çin’in önde gelen alışveriş sitelerinden GearBest, kuruluşunun 4. yılını kutluyor. Dördüncü yıla özel indirimler, bugün saat 12.00'de başlayacak ve 9 Nisan’da sona erecek.

Dördüncü yıl özel indirimleri üç aşamadan oluşuyor. 20-26 Mart arasındaki indirim dönemi, "Parti Geri Sayımı" olarak adlandırılıyor. Ana indirim öncesi ısınma indirimlerinin olduğu bu tarihlerde belirli ürünlerde indirime girecek. 26 Mart - 2 Nisan arasında ise ana indirimler yapılacak. Bu dönemde pek çok üründe ciddi indirimler yapılacak, çeşitli promosyonlar ve etkinlikler düzenlenecek. Ana indirimim döneminin ardından 2-9 Nisan tarihlerinde yine belirli ürünler indirimli fiyatta satılmaya devam edecek.

İndirim dönemi boyunca flaş indirimler yapılacak, "Çok satılan ürünler" indirime girecek, bazı ürünler sepete eklendiğinde ana ürünün fiyatını düşürecek ve bu sayfadaki slot oyununu ile şanslı kişiler hediye kazanacak.

GearBest'in 4. yılına özel indirimlere buradan, GearBest hakkında tüm bilgiye ve GearBest Türkiye yetkililerine buradaki forum konusundan ulaşabilirsiniz.

Çekiliş ile 10 şanslı kişiye hediye

GearBest, dördüncü yılında DonanımHaber ziyaretçilerine çekiliş ile 10 adet ürün veriyor. DonanımHaber takipçisi 10 şanslı üye; özenle seçilmiş aşağıdaki 10 ürünlerden birisine sahip olacak. 

Çekilişe katılmak için yapmanız gereken sadece iki şey var. Öncelikle bu haberi Facebook hesabınızda "Herkese Açık" bir şekilde paylaşmalı, paylaşımın ekran görüntüsünü ve linkini yorum olarak atmalısınız. Ardından bu haberin forumdaki konusununda "Öne çıkar" butonuna basmalısınız. Her katılımcının bir çekiliş hakkı var. Katılımlar 2 Nisan 23:59'da sona erecek. Kazananlar, GearBest Türkiye'nin sosyal medya hesaplarından açıklanacak.

DonanımHaber'e özel indirim kuponları

Çekilişe ek olarak GearBest'de 5 adet üründe DonanımHaber'e özel indirim fırsatını kaçırmayın. İndirimli fiyattan satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyip, indirim kodunu sepetinizdeki ilgili alana girmeniz yeterli. İndirim kodları, sadece paylaştığımız linklerden yapılacak satın alımlarda geçerlidir. İndirim kodları sınırlı sayıdadır.

İndirimli fiyat: 95.99 dolar İndirim kodu: DHGB4TH3 

İndirimli fiyat: 20.99 dolar İndirim kodu: DHGB4TH5

İndirimli fiyat: 15.99 dolar İndirim kodu: DHGB4TH2

İndirimli fiyat: 32.99 dolar İndirim kodu: DHGB4TH1

İndirimli fiyat: 28.99 dolar İndirim kodu: DHGB4TH4

• doğru düzgün ürünler ekleyin.
  • Bende işime yarayacak bişey göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2018 ve hala çekilişlerde facebook hesabı isteniyor. Mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 20 Mart 2018; 9:19:21 >
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Bence de buyuk sacmalik.

• Bilmem ne marka diş fırçası 60TL. Daha ucuza Braun var.

• 50-60$ zaten ürün alacaktim fakat gearbest in bu cekilis işi Alavera dalavera o yüzden katilmiyorum

• Bu linklerden para kazanan dolu piyasada. Fiyatlar kupon ile yine de fazla. Bence almayın derim çoğu da gereksiz ve sizi yolma peşindeler. Amazfit bi heves herkese aldırdılar şimdi herkes sattı. Çok spor yapıyoruz ya millete al al al diyorlar. Ep51 fena sayılmaz. Ama ep51 aldıktan sonra ep52 daha iyi deyip ep51 aldığına pişman ederler. Awei bl920 bile daha iyi hem de yarı yarıya fiyatı. Tabi tercihler sizin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandemirci -- 20 Mart 2018; 10:31:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Bilmem ne marka diş fırçası 60TL. Daha ucuza Braun var.

Aynen, Philips in 2 katına led lamba, yuh yani. Sıyırmış bunlar

• hiç çekilişe katılmakla uğraşamayıcam sevmiyorum böyle facebook instagram şunu paylaş bunu paylaş. ben zaten memnun kaldıysam firmadan her türlü reklamını yaparım.
    onu geçtim dolar uçtu valla alacaklarımı erteledim bir süre kalsın.
  • Mini 0906 Araba Çift Lensli DVR 1080P bunun için indirim bekliyorum gelirse Gearden alırım yoksa aliden alırım.
  • Burası kurtlar sofrası gibi yorumlar şahane
  • İşim gücüm yok bedavaya gearbest reklamı yapacağım. Çok zekice bir fikir.

• başka ülkelere indirimleri saçan gb Türkiyeye üvey muamelesi yapmış. ürünler de kodlar da tırt.
  • Malesef fiyasko

• quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Mini 0906 Araba Çift Lensli DVR 1080P bunun için indirim bekliyorum gelirse Gearden alırım yoksa aliden alırım.

Bende mini 0906 indirimi bekliyorum.
  • https://www.facebook.com/ismlbk/posts/1619511368141174

[Kazananlar belli oldu] GearBest, dördüncü yılını kutluyor: DH’ye özel çekiliş ve indirim kodları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane61 -- 20 Mart 2018; 11:35:10 >

• Çıkmayacağı kesin ama umut garibin ekmeği işte.
  • İnanılmaz indirim göremedim nedense.
    Öyle bir indirim olsun ki kapış kapış gitsin diyeceğim de, bizde olmaz zaten.

• Valla bizim yerli firmalardan şikayetciydik gearbest bizim firmalarida gecti

Sacma sapan ıvır zıvırlar

50 dolara 3 dolar indirimmiş

Hiçbir indirim göremedim

Eskiden arada alisveris yapardim şimdi tümden batirdi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.