Şimdi Ara

[Kazananlar belli oldu] GearBest, dördüncü yılını kutluyor: DH’ye özel çekiliş ve indirim kodları! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
6
Favori
12.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

tr.gearbest.com 'dan kullanıcı girişi yaparak, "Kuponlarım" sekmesini kontrol eder misiniz?
  • z740 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hangi ürün için deniyorsunuz?

Stok bittiyse, indirim yerine bindirim olmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

tr.gearbest.com 'dan kullanıcı girişi yaparak, "Kuponlarım" sekmesini kontrol eder misiniz?

Ettim Sayın Gearbest. Herhangi bir farklılık yok.
  • THENORTHFACE kullanıcısına yanıt
    Eğer kuponlar var ise, yalnızca indirim kuponu çıkmış demektir.

Ürün hediyesi çıkarsa "ürün ismi ile birlikte bir kod çıkar".

Linki kullan dediğinizde ürüne yönlendirir, sepete ekler.. sepette kodu uygular ve ürünü 0.01$'a satın alarak sipariş verirsiniz.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak kardeşim, arada kaynadık galiba. Kupon kısmı boş, ürün ile ilgili bir uyarı yok. Kazanan listesinde çıkan bir isim yok. Neyse sağlık olsun. Bu tür şeyler oldum olası yaramaz bana zaten.
    İlgin için teşekkür ederim.İyi çalışmalar.
  • THENORTHFACE kullanıcısına yanıt
    O zaman kazanamamış olabilirsiniz :(

Geç cevap için kusura bakmayın, çok fazla yoğunum ve aşırı bildirim var.. etiket atılmadıkça ya da özel mesajdan ulaşılmadıkça(kendi resmi konumuz hariç) diğer forum konularını ve bölümlerini de kontrol etme fırsatım olmuyor, geç dönüş yapabiliyorum.

Ben teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1891194807577558&id=100000611704395&ref=bookmarks

[Kazananlar belli oldu] GearBest, dördüncü yılını kutluyor: DH’ye özel çekiliş ve indirim kodları!

Katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    bu saat de bir 80 e düşüyor bir 110 oluyor sonra 95 € kampanya yapıyorlar.

daha geçen ay 60 dolara aldıgımız ürün 4. yıl kampanyası diye 80 dolara satılıyor. aliexpress yerine sizi tercih etmemizin tek nedeni fiyatlar. şimdi nerdeyse ordan da pahalı. puanlar bir işe yaramıyor ayrıca aliexpress özentisi oyunlar çöp
  • Yorumlara baktim.Kodlar sizin olsun.

Aliexpress e bakmaya devam...

• Gearbest'tekilerin kafa da iyiymis. Insanlar ucar adimlarla faceBOK'tan kacarken oradan paylasin diyerek kampanya duzenlemek te ancak bonzai kafasidir herhalde.

• https://www.facebook.com/dhsbshdhdj

[Kazananlar belli oldu] GearBest, dördüncü yılını kutluyor: DH’ye özel çekiliş ve indirim kodları!

• Konuda ki gearbest yetkilisinin üslubundan dolayı alışverişten vazgeçtim önceden baya bir alışverişim vardı şimdide kamera ve ampül alacaktım arkadaşa mesaj atıyoz dalga geçer gibi cevap veriyor hangi yetkili indirim değil bindirim olur diye cevap yazar bu nasıl üslup cevaplara bak verdiği forumdaki aşağılayıcı alaycı.

• valla gearbest tr açılmadan önce her ay sipariş geçerdim tr açıldıgından beri birtek sipariş bile veremedim fiyatları bize gelince kazık
    uygulamadan normal sitesinden çin depodan ürün ekliyemiyorum kabul etmiyor. saçma sapan dalga geçer gibi indirimler. hatta bindirim olmuş bakmıyorum bile artık
  • Bir kamera sipariş ettim eşşek gibi pişmanım. Alideki kampanyayı şimdi gördüm. 6 gün geçti kargo bilgilerim görünmüyor daha. Bida bulaşanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 26 Mart 2018; 0:41:50 >
  • girmeye hiç gerek yok. hediyeler kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Bir kamera sipariş ettim eşşek gibi pişmanım. Alideki kampanyayı şimdi gördüm. 6 gün geçti kargo bilgilerim görünmüyor daha. Bida bulaşanın.

10. Gün oldu verdikleri takip no hikaye gibi duruyor. Kendi uydurdukları bir sitede hiç bir detay izlenemeyen bir takip.

"Oe import". O kadar :)

İlgili arkadaş var da kafam rahat yoksa hiç bulaşmam.

• nl post la almışsan çinden hollanda gelirken o süreci takip edemiyorusn. ayrıca yurt dışından sipariş verirken bu tip şeyleri göz önüne almalısın. 3 günde gelecek demiyorlar sana sonuçta :)
  • bu mesajın aslı varmıdır?
    Değerli müşterimiz, Gearbest üzerinden yaptığınız alışverişiniz 30$ üzerinde olduğu için gümrük vergisi ödemeniz gerekmektedir.

Borcunuz 14$

1$=3.9 TL

ACCOUNT NAME: KHL Elektronik Ticaret ve Danışmanlık A.Ş.
    BANK: GARANTI BANKASI / GALATSARAY BRANCH
    TL IBAN NO : TR96 0006 2000 0680 0006 2934 68
    USD IBAN NO: TR39 0006 2000 0680 0009 0621 95
    Swift Code: TGBATRIS
    Not: Açıklamaya İsim Soy isim yazmayı unutmayın.
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

nl post la almışsan çinden hollanda gelirken o süreci takip edemiyorusn. ayrıca yurt dışından sipariş verirken bu tip şeyleri göz önüne almalısın. 3 günde gelecek demiyorlar sana sonuçta :)

İlk defa yurtdışından alışveriş yapmıyorum, gearbest kargo süresi ile övünen bir firma idi önceleri. Şimdi de bu tarz tavsiyeleri okuyorsak değişen birşeyler var demek ki.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.