Şimdi Ara

kazalı araba aldık. büyük sorun var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
109.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bak bazi oto yikmacacilar var adam arabanin konsol dahil her yerini sokup sonrasinda temizleme yapiyor.@pakaji nin dedigi gibi en dogrusu oyle bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam nasıl bir kazaymış ki bu içindeki insanlar paramparça olacak kadar şiddetli ama o araba tekrar toplanıp satılıyor.
    İçim bir hoş oldu olayda bir mantıksızlık var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • net csb
  • Adamlar paramparca olcak ama araba hala satilabilir haldeymiş net csb inanmayın

• O nasıl bir kaza, o nasıl bir ölüm ki paramparça olmuşlar ve parçalar arabanın sağına soluna kaçmış? Hadi onu geçtim o kadar şiddetli kaza olan aracı tekrar toplayabilen ustaya imkan verin size uçak yapsın.

• Ceset kokusu değildir o şayet o kokuda bırak araç içerisinde durmayı yanına yaklasamazsın. Sıcaklık ile artan koku genelde süt kokusudur. Alt döşemeye bulaşan bu illet döşeme degismedikce geçmez.

• Eric Theodore Cartman. kullanıcısına yanıt
    kaza raporunu görmedim ama fotoğraflardan anladığım kadarıyla inşaat demiri yüklü kamyona arkadan çarpmış araç. demirler ön camdan içeri girmiş. araçtakilerin vücut bütünlükleri bozulmuş. aracı ilk aldığımızda detaylı temizlik yaptırmıştık. döşemenin altında ölmüş lavralar bulmuştular. o zaman önemsememiştim ama kazayı öğrenince, araçta kalmış dokuların kurtlanmasından olduğunu tahmin ediyorum. şu an lavra yok ama koku var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retrocr -- 25 Mart 2019; 12:18:37 >
  • Bi kötü oldum ya öf

• Anlattığınız kaZaya göre oluk oluk kan akmıştır ve cesetler hem kaza anında hem çıkarılma esnasında baya parçalanmıştır. Çıkmaz o koku hele larva bile oluştuysa.

Şirokkonun kazasızı yok sanırım. Şu arabaya binene bir özgüven geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

ya git güzel bi temizlemeye ver 300 - 500 neyse ver parasını temizlesinler , gece uzun yolda tek başına giderken dikiz aynanda arka koltukta bişeyler görürsen sağa çek arabayı yak

• temizletin yapacak bir şey yok
  • o arabayı hangi kafayla aldıysan,

o kafayla kullanmaya devam et.
  • donanımhaber ölücüleri geyiği gerçek oldu.
  • Ağır hasar kayıtlı bir A3 buldum 30bin liraya sanırım şuan almaktan vazgeçtim

• CBS değilse arabayı temizlet ve onu sat. gerçeği öğrenmişsin. için rahat etmez artık. ayrıca joe no ss no güven
  • Hocam foto varsa bi dm alırım cesetli olan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nasil bi hikaye olm bu
    filmini yapsan imdb de 6.8 minimum tovbe bism..

kazali dersen alicisi bulunur ama ölümlü kaza dendigi zaman insan psikolojik olarak R yapar
    hele hele bebektir 2 kisidir vs buyuk bi kazaysa yuzde 1 satma ihtimalin

en kotu yapacagin sey arabani rent a car misali kullanirsin ve kendine yeni araba alirsin

-ARKADASLAR YAKIN BIR SURE SONRA 2.EL OTOLARA EXPERTIZ RAPOR ZORUNLULUGU GELECEK
    SU SIRALAR NE ARABA ALIN NE DE SATIN BASINIZ AGRIMASIN

• quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

donanımhaber ölücüleri geyiği gerçek oldu.
    dkkjshd

• retrocr kullanıcısına yanıt
    yalan atıyorsun sen
  • niye bu kadar olay oldu ki anlamadım. evde biri ölünce o ev satışa çıkamıyor mu? koku sorununu hallettiğinde kullan rahatça.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.