Şimdi Ara

kazalı araba aldık. büyük sorun var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
109.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığın adama dava vs açamıyor musunuz ki ? Çok anlamam ama plaka değişmiş vs sanki kaza gizlenmeye çalışılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok gecmis olsun. Eger sadece dosemelerdeyse koku su urunu bir deneyin. Koku konusunda cok etkilidir.

Valet Pro Enzyme Odour Eater - Kötü Koku Giderici Bakteri Yok Edici Sprey 500 ml

kazalı araba aldık. büyük sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyilmaz28 -- 24 Mart 2019; 21:35:34 >
  • Arabayı boyat..
  • Kokunun geldiği yeri tespit edip, onarım yapın. Bu aracı başkasına satıp, milletin günahını almayın.
  • Araç hangi şehirde şuanda?

• Taban döşemesine işlemiştir komple sökülecek araç bir süre kapıları vs komple açık bir yerde havalanması lazım sonra gerekli onarım yapılacak. Keşke öğrenmeden onarım yoluna gitseydiniz içinde 3 kişi öldüyse o aracın geometrisi bozulmuştur tavanından şaselerinde kaynak işlemi vs vardır, yani ağır kazalı araçlarda böyle ihtimaller var maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaranlıktaYaşayanAdam -- 24 Mart 2019; 23:28:21 >
  • aracı satın vs. kısmına girmeyeceğim, yorum yapmak istemiyorum.
    Ama koku olayı için bu işi iyi yapan yerler var. Bir araç garajda
    yarım yıl kalacaktı.Fare benzeri bir kemirgen girmiş yuva yapmış.
    Kokusu sinmiş tabii.
    İşin ehli yıkamacı bu durumla daha önce karşılaştığı için ne yapacağını biliyormuş.
    aracın içine özel bir koku giderici madde koyuyor, yüksek ısı sağlayan buhar ile saat bekletiyor.
    Sonrasında havalandırma, yıkama vs. işlemi sonucunda koku büyük oranda gidiyor.

Araca, bagaja süt dökülüp kuruyunca da benzer koku sorunu oluşuyor.Gidermek için benzer işlemi yapıyor yıkamacılar.
    Tabii çok yüz TLye.
  • kardeş csb mi? csb de rahatlayalım. kötü oldum okurken bebek, ölümlü kaza, parça...
  • ben okurken dehşete düştüm ne kadar rahatsınız

gamsızlık böyle bir şey herhalde
  • cbs nin ne olduğunu bilmiyorum. sahte anlamında ise söylediklerim gerçek. koku özellikle güneş altında kaldığında çok ağır ekşimsi bi hale geliyor. koltuklardan gelmiyor çünkü koltuklar değişmiş. paspaslarda plastik. taban döşemesinden veya metal aksamdan geliyor. temizlettim ama koku geçmedi. metal aksamı temizleyemiyorlar. kazanın fotolarını sigorta firmasındaki akrabam buldu. içerisi komple kandı. birde araçtakilerin vücut bütünlüğü bozulmuştu. liveleak videosu gibiydi. yani kokunun kaynağı %99 kan veya vücut parçası. bende bu kadar zamanda koku kalmaz sanıyordum ama sütün kokusu bile aylarca arabalarda kalbiliyormuş. aracı değiştirme şansımda yok. en azından şimdilik. işlerimi hep arabayla hallediyorum. araçsız kalamam. satarsamda kimseye söyleyemem. o şekilde çok zararım olur. koku gittikten sonra kimsenin umrunda olmaz zaten. sadece ağır kazalı olduğunu söylerim. yapacak bişi yok.

• Bu ne ya lanetli araba filmleri gibi ben tırsarak binerdim özellikle geceleri karanlık ara mahallerden geçerken.
  • Geçmiş olsun kötü bir durum.

Empati yapıyorum da olayı anlatarak satmaya kalksanız bir dert anlatmasanız bir dert, şahsen vicdanen rahat edemezdim. Fakat bu şekilde kullanmakta ayrı bir dert. Eğer koku gidince sizin için bir sıkıntı olmayacaksa kokuyu gidermenin yollarını arayın ve kullanmaya devam edin derim.
  • Ben psikolojik olarak rahat edemezdim öyle bir araba sürerken siz nasıl bu kadar rahat konuşuyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam giyilmiş veya giyilmemiş bir bayan kilotlu çorabını diz hızasından kesin içine bir paket naftalini koyun 1 topcugu arabanın egzozundan atın ama 1 topcuk sciroccolarda 1 yeterli o naftalinli çorabıda bagajada tutun.
  • ne ürkünçlü bişey bu. tam film olacak hikaye çok üzücü gerçekse 1 dakika düşünmeden uygun fiyata satardım sattığım kişiyede söylerdim.
  • Sayenizde ikinci el araç alamıyacağım bir daha

• Ben ateistim ver bana gitsin, başka birine satacaksan gerçeği söylemen gerekiyor islama göre, kul hakkı ile gelmeyin demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.