DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kavgada korkuyu yenmek
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
69
Cevap
1
Favori
43.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kavgada korkuyu yenmek
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      1614 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:06:29
      dövebileceğim çocuk bile olsa içime korku geliyor nasıl atlatılır bu?

OLAY

Feysde hobilerime sevgilimin ad ve soyadını yazdım beğenme sayfası oluştu otomatik 6 kişi beğenmiş 5i kız biri erkek küçük bişi oda kaldır onu dedim oda işte korktu feysim hacklenmişti birileri yazmştır dedi yalan söyledi az öncede sevgilime mesaj yollamış artislik yapmasın bizde artisleniriz diye ben ona yarın artislencem görecek gününü........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 25 Kasım 2010; 23:15:18 >

Steam : Arhpositif
      Game Center :burak_eskikara@hotmail.com
    • Yarbay
      4198 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:11:18
      Sadece sende olmaz o herkeste olur.Tek çözüm korkuların üstüne gitmekte.Yanlış anlama kavga et demiyorum ama kendini savunmayı öğren ezilme.

• Binbaşı
      1614 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:17:14

quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

Sadece sende olmaz o herkeste olur.Tek çözüm korkuların üstüne gitmekte.Yanlış anlama kavga et demiyorum ama kendini savunmayı öğren ezilme.

çok kötü oluyorum kavga edicem galbia bide en zayıf noktam göğüs aram çok acıyo en hafif darbede

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Kasım 2010 21:18:20
      Kavgada korkmak her zaman daha iyidir. Korkunca adrenalin hormonu salgılarsın bu sayede acı hissetmezsin.

• Teğmen
      120 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:19:30
      Valla durup dururken aranamam . Suana kadar kavgaya ihtiyac duymadım , umarım ileridede duymam ama sinirlenirsem gözüm birşey görmez o zaman nolur bilmiyorum :)

• Yarbay
      2759 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:21:18

quote:

Orijinalden alıntı: PETTIBONE

Kavgada korkmak her zaman daha iyidir. Korkunca adrenalin hormonu salgılarsın bu sayede acı hissetmezsin.

aynen. Aslında o korku sandıgın şey adrenalin.Vücut sana mesaj gönderiyo, " bak ben adrenalin salgıladım, inanılmaz bir enerjiyle doldurdum seni.İster bu enerji kavga için kullan, istersen kaçmak için ! ".

• Çavuş
      78 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:21:45
      hacı sonunu düşünme, sadece sinirini nasıl atabilirsin, karşındaki herifin ağzını burnunu kırmayı düşün . Kavga sırasında ben dayak yemeği filan düşünmem dalarım kendimden iri olan bi çocuğa dalmıştım dayak yedim ama en azından 2 tane sağlam vurmuştum.

25 Kasım 2010 21:22:58
      Ya bırakın astığım astık kestiğim kestik laflarını. Kavga varsa oradan uzaklaş. Bir bıçak darbesine bakarsın.

• Yüzbaşı
      697 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:23:39
      kavga ettikçe alışılıcak birşey ne yapıcağını bilmemekle ilgili bendede oluyor ama kavgadan çekinmem dayak yerim yinede çekilmem

25 Kasım 2010 21:24:40
      Tam yumruğu veya tekmeyi attığında o korku adrenalin etmeniyle ekstra güce dönüşüyor, merak etme. Sadece dayak yiyeceğim diye koşullandırma kendini, gerisini tekniğe ve güce bırak. Bodoslama dalarsan dövüş sporu bilen birinden sağlam sopa yersin.

• Binbaşı
      1614 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:24:58

quote:

Orijinalden alıntı: canbaba19

hacı sonunu düşünme, sadece sinirini nasıl atabilirsin, karşındaki herifin ağzını burnunu kırmayı düşün . Kavga sırasında ben dayak yemeği filan düşünmem dalarım kendimden iri olan bi çocuğa dalmıştım dayak yedim ama en azından 2 tane sağlam vurmuştum.

kardeşim bu yöntemle 3 sene önce birini dövdüm çocuk çok kalıplıydı inan acı hissetmedim yarın dövcem kafayı koydum adrenalin diyosanız öle olsun

25 Kasım 2010 21:25:31

quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Tam yumruğu veya tekmeyi attığında o korku adrenalin etmeniyle ekstra güce dönüşüyor, merak etme. Sadece dayak yiyeceğim diye koşullandırma kendini, gerisini tekniğe ve güce bırak. Bodoslama dalarsan dövüş sporu bilen birinden sağlam sopa yersin.

Yürü be Doğan.

• Yüzbaşı
      973 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:26:26
      dayak yiyerek yenebilirsin bu korkuyu. ben bu yaşıma kadar abimden günde 3 posta dayak yedim.şimdi kralı gelse tanımam.ayrıca öle iri bi yapımda yok.

##Damon Stoudamire##Tracy Mcgrady##Vince Carter##Cris Bosh##Marcus Camby
    • Binbaşı
      1614 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:28:38

quote:

Alıntıları Göster

Yürü be Doğan.

badiciyim benc pres halter dahil 55 kilo butterfly 75 kilo 4 kere kaldırıyorum testere hareketinde max 17.5 kg dumbel kaldırdım barfiks 5 kere şınav max 36 kere çekebiliyorum güçlümüyümdür yaş 16 boy 167

25 Kasım 2010 21:29:19

quote:

Alıntıları Göster

Yürü be Doğan.

Şoparistanda yaşıyorsan mecbur biliyorsun pislik zenci. Gruba neden gelmiyorsun, siyah kıçına Ari tekmesi yeme korkusundan mı?

• Çavuş
      78 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:29:40

quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

Alıntıları Göster

kardeşim bu yöntemle 3 sene önce birini dövdüm çocuk çok kalıplıydı inan acı hissetmedim yarın dövcem kafayı koydum adrenalin diyosanız öle olsun

lan olum gidip şimdi çocuğu öldürme dur sakın ol konuş elemanla laftan anlamazsa dalarsın

25 Kasım 2010 21:30:14

quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Alıntıları Göster

Şoparistanda yaşıyorsan mecbur biliyorsun pislik zenci. Gruba neden gelmiyorsun, siyah kıçına Ari tekmesi yeme korkusundan mı?

Yok. Reyiz engelledim açmaya üşeniyorum.♥

• Yarbay
      4034 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:35:30
      Salak olacağına , korkak ol. Direkt kavga eden , saldıran cesur değil salaktır.

• Binbaşı
      1614 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:35:43

quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Alıntıları Göster

Ben evde çalışıyorum bende 16 yaşındayım boy 1.70.Kaldırdığın ağırlıklar benden fazla barfiks falanda iyimiş.Tabi hiç bench press deneyimim olmadı anca dumbell bench press yapabiliyorum evde :/

hoca olmadna çalşman sakatlığa yol açabilir spor salonuna gitmeni öneririm haftaya 60 yapıcam halterle spor salonu sayesnde oldu hep

• Binbaşı
      1614 Mesaj
      25 Kasım 2010 21:39:01

quote:

Orijinalden alıntı: ClassRouGe

Salak olacağına , korkak ol. Direkt kavga eden , saldıran cesur değil salaktır.

ilk bi konşcam yüzüme gülüyon arkamdan nie konşuyon dicem terslenirse tokatlıcam

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.