Şimdi Ara

Kavgada korkuyu yenmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
82.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 yaşındayım ama ne dayak yedim, ne de dayak attım. Baktın kavga çıkacak, ortamı terket.
    Kılıç kalkan dönemleri eskide kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Orijinalden alıntı: ClassRouGe

Salak olacağına , korkak ol. Direkt kavga eden , saldıran cesur değil salaktır.

ilk bi konşcam yüzüme gülüyon arkamdan nie konşuyon dicem terslenirse tokatlıcam

baya ciddi ve sert konuş. eğer cesaretli değil ise şakaya fln sarar olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DowyJones

quote:

quote:

ilk bi konşcam yüzüme gülüyon arkamdan nie konşuyon dicem terslenirse tokatlıcam

zaten şakaya sardı feysim hacklenmişti biri yazmış dedi arkamdan sevgilime artislenmesin bizde artisleniriz diyor bana yazamıyor bu ne yürek !

• A rh pozitif

Kuvvet var fakat hantal olman muhtemel, zira beyaz lifleri çalıştırmıyorsun VG'de. Triceps, omuz ve kanatta kaç çalışıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

A rh pozitif

Kuvvet var fakat hantal olman muhtemel, zira beyaz lifleri çalıştırmıyorsun VG'de. Triceps, omuz ve kanatta kaç çalışıyorsun?

hantal değilim push down 30 35 40 10 tekrar dumbell omuz press 7.5 10 12.5 kanat 5 7.5 göğüs arama vurulnca acıyo sadece oda bench press çok çalıştğm için kuvvetim hiç yoktu salonda başladı düzenli ve azimle çalışıyorum z bar 7.5 10 12.5 başka bilgi istersen söylerim testerede 17.5 kg dumbell sadece geri kalan en fazla 12.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 25 Kasım 2010; 22:01:51 >
  • hacı kas falan hikaye ters biyerine geldimi hareket bile edemez kalır kitlenirsin orda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DowyJones

quote:

quote:

zaten şakaya sardı feysim hacklenmişti biri yazmış dedi arkamdan sevgilime artislenmesin bizde artisleniriz diyor bana yazamıyor bu ne yürek !

Demek istediğim öyle değildi , şiddet üzerinden kendini tatmin etme dürtüsünü izleyen salaktır , ancak sürünün dişisini kazanmak için kavga eden 2 aslan kadar yücedir. O olaylarda değer verdiğin için dövüştüğünü düşünürsün , ancak altındaki duyguya bakarsan aslında dövüştüğün kişiye daha çok değer vermişsindir dövüşmek ile. Düşmanın yüceltmek düşmanlığın kelime anlamına aykırı olsa gerek , ayrıca dişin adına kavga etmen , dişinide yüceltmeye çalışmakla birlikte senin onları yücelterek aslında ne kadar alt seviye olduğunu gizleme yöntemindir. Sevdiğini kutsayarak , kendini üstün görmeye çalışmak için düşük davranışlarda bulunmak , nasılda yakışır basit insanlara.

• yardımcı olurmu bilmem ama ben de şöyle bir durum var dayak yiyeceğim apaçık olmasına rağmen karşıdakinin lafının altında kalmıyorum,haksızlığa karşı enteresan bi şekilde gelemiyorum yani abartmıyorum lise yıllarındayken okulun en serseri takımından üç elemanla mal bi kız yüzünden tartışmıştım sonra çıkışta yanlarında bir yedi sekizlik ekibi de alıp tüm okul bizi izlerken 'ulan bittiniz siz' ' çok fena hata yaptınız olum' diye diye yıldırmış en sonunda bunların reisi tmm birader konu kapansın boşverelim demesiyle bitmiş sonra da okul da bir saygı duyulan pozisyonum olmuştu:)) ve o zamandır her kavgada çok laf yapar bittiniz öldünüz derim daha bitirdiğim olmadı ama kendini ezik gösterdiğin an en ezikler bile üstüne gelir,ama az dayak yeme ihtimalini göz önüne alırsan (ki ben onu göz önüne alıyormuyum bilmiyorum ani gelişiyor o tepkiler) bir şekilde sıyrılırsın en azından için rahat olur.
    kesinlikle ezme ama sakın ha ezilme de, 22 yaşındayım esenler de büyüdüğüm için çok yaşadım böyle anlar ama hiç dayak yemedim..yalnız heryerde denemeyin yüzde yüz sonuç alırsınız demiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yve

hacı kas falan hikaye ters biyerine geldimi hareket bile edemez kalır kitlenirsin orda.

dedimya göğüs arası bide az göbeğim var yeni başladm karın kasına
  • quote:

quote:

A rh pozitif

hantal değilim push down 30 35 40 10 tekrar dumbell omuz press 7.5 10 12.5 kanat 5 7.5 göğüs arama vurulnca acıyo sadece oda bench press çok çalıştğm için kuvvetim hiç yoktu salonda başladı düzenli ve azimle çalışıyorum z bar 7.5 10 12.5 başka bilgi istersen söylerim testerede 17.5 kg dumbell sadece geri kalan en fazla 12.5

Dostum kuvvet fena değilmiş ama önemli olan teknik ve hız. Salonunda dövüş sporu idmanları varsa onlara da katılmaya özen göster. Ben kick boksa yeniden başladım 3 sene aradan sonra, tekmeleri keserken bile acıyor kaval kemiğim. Sakat yani. Hele bele diz ve tekme çalışırken yavaş olsa da acıyor, zira iç organa darbe geliyor. Blok yapmayı ve nereye vuracağını bilmezsen pek bir şey olmaz ama kuvvetin bir avantaj, ona hız ve tekniği de eklemeye çalış.

• quote:

quote:

quote:

A rh pozitif

Dostum kuvvet fena değilmiş ama önemli olan teknik ve hız. Salonunda dövüş sporu idmanları varsa onlara da katılmaya özen göster. Ben kick boksa yeniden başladım 3 sene aradan sonra, tekmeleri keserken bile acıyor kaval kemiğim. Sakat yani. Hele bele diz ve tekme çalışırken yavaş olsa da acıyor, zira iç organa darbe geliyor. Blok yapmayı ve nereye vuracağını bilmezsen pek bir şey olmaz ama kuvvetin bir avantaj, ona hız ve tekniği de eklemeye çalış.

nereye vurmamı önerirsin

• Önemli Olan Hız Ve Teknik ,

Gerçekten Çok Gerek Kalmadıkça Kavgaya Başvurma Ama Kendinide Ezdirme ..
  • quote:

dövebileceğim çocuk bile olsa içime korku geliyor nasıl atlatılır bu?

Fight Club izle sadece
  • sayfayı tumden okudum çok pis gaza geldim ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delete90

quote:

dövebileceğim çocuk bile olsa içime korku geliyor nasıl atlatılır bu?

Fight Club izle sadece

Ne alaka Film izleyerek cesaretlenebilirsin fakat bu filmle olmaz.
  • body yaparsan karşındaki adam senden 20 yaş büyük olsa bile korkmazsın ben bdoy başladığüım günden beri kimseden korkmuyorum haa bide dövüş klübü filmini izlemelisin işde o zaman korkun azalır ..şuda varki tam kavganın ortasında hafif korku ve terettüt olacaktır bu çok normal herkezde olur
  • Offf herkes dövüş ustası olmuş boşuna çalışmışım yıllarca demekki
  • Bu senin kişiliğin, kolay kolay değişeceğini sanmıyorum.Bu korkuyu biraz azaltmak için kickboxa gidebilirsin mesala...
  • Cidden kaçamayacağın bir kavgaysa şunu düşün(ben hep öyle yaparım):

''İlk yumruğu sen at,sen atmazsan o atacak.''
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcsCaptan

Offf herkes dövüş ustası olmuş boşuna çalışmışım yıllarca demekki

Profesyonel boksör olarak tüyolar versen daha yararlı olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.