Şimdi Ara

Kaliteli puro nerede bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayağıdır merak saldık bu kültüre ve içerken çok zevk alıyorum. Rock, CB, Che, Punta Cana gibi markaları deniyorum şu sıralar. Toscanello bulamadım maalesef, keza Julietta vs. de denemek istiyorum. Kaliteli ve güvenilir satış yapan bir site veya yer var mı?

Ayriyetten yarın gidip Backwoods ıslak purolardan da deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sehoka -- 2 Temmuz 2023; 22:59:52 >

• nikotinden aldığın keyfi herhangi bir yemekten de alabilirsin. kendini öldürdüğüne değmez

• Sehoka kullanıcısına yanıt
    Ben keyfi içiciyim çok bir bilgim yok ama hepsin tadı benzer gibi geliyor hocam alacaksan harbi bu işi yapan pahalı yerlerden al
  • Türkiye'de düzgün tütün bulunmuyor hocam. 6 - 7 ay önce tanesine 300 lira ödeyip kalın purolardan almıştım, hiç beğenmedim. En güzel diye satılanlar yabancı ülkelerde ki tipik orta sınıf tütünler oluyor ve çoğu uzun zamandır satılmadığı için kuruyor. Ne kaliteli bir pipo tütünü ne de puro tütünü bulabiliyorum İstanbul'da. Bulup içebildiğim en kaliteli tütün şuana kadar Old Holborn oldu 

• Halikarnas Şakşakçısı kullanıcısına yanıt

Nispeten kaliteli olanları nereden temin edebilirim? Old Holborn bakacağım mutlaka hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sehoka -- 3 Temmuz 2023; 10:19:37 >
  • Kaliteli puro nerede bulabilirim?

Dün gece freeshop kasasından bu paketi 16,6 Oyro’ ya geçirirken kasiyer:
    “Abi sen buna 16,5 Oyro ödeyeceksin ama şurada 8 Oyro’ ya var !”
    “Bilmiyordum aynısı ise alırım…”

derde ez kasiyer yerinden kalktı ve rafta duranbaşka bir markanın 10’ lu paketini getirip gösterdi:
    “Senin aldığında 5 adet var ama bunda 10 tane var” deyince
    “Ama benim aldığım farklı marka !”
    “İkisi de puro sonuçta”
    “Yok öyle değil, hem kendim hem de arkadaşlarım denedi, bu marka 2-3 fırt çekince içmeden sarhoş ediyor”
    “Harbi mi !? Ben de deneyeyim o halde…”

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Nereden temin edebilirim? Yurt dışında ikamet ediyorsunuz sanırım.

• Sehoka kullanıcısına yanıt
    Kaliteli puro nerede bulabilirim?

Her zaman Türk freeshoptan alırım…

• Doğubayazıt ilçesin de çarşılar da “kaçak” satanlar dan, metropol şehirlere göre bedava fiyatlar da alabilirsiniz, aromalı sigaralar için de öyle.

Ağrı/Doğubayazıt’ta askerlik yaptım, ondan biliyorum, aromalı sigaralar çok iyiydi

Senator, Captain Black (Dark Crema), Cavallo bunlar favorilerim idi oradayken.

Bulsam yine alır mıyım, birinden biri de olsa eskileri yad etmek için evet, normal de sigara vb tütün ürünlerini kullanmıyorum yoksa.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • İngiltere’de yaşıyorum. İngiltere’nin purodan aldığı vergi takdire şayan 😂 2024 yılı itibariyle puronun kilosuna 395 pound vergi alıyorlar. Hal böyle olunca, İngiltere’de doğal olarak puro fiyatları çok yüksek.

Ben de kendi purolarımı Dominik Cumhuriyeti’nden getir(t)iyorum.

Türkiye’de kaliteli, orjinal puro bulmak imkansız değil ama zor.

Arturo Fuente’ye selamlar olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.