Şimdi Ara

Kaspersky-Nod32 inceleme?? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
0
Favori
23.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: symbiat

arkadaşlar ben ordaki bilgiyi sadece örnek teşkili için verdim beni tartışmanıza ortak etmeseniz daha memnun olurdum. adı üstünde "forum" burası, çocuk bahçesi değil.

kimin ne kullandığı yada neyin iyi olduğuna inandığı bizi neden bu kadar ilgilebdiriyor? kim neyi iyi biliyorsa kullansın. herkes iyi olduğuna ianandığının özelliklerini yazdı tartışacak bir şey kalmadı o zaman yanlış mı ?

seviyorum sizi gençler. saygı duyuyorum hepinize kırmayalım birbirimizi böyle küçük şeyler için.

katılıyorum hocam sana

herkese bendende SEVGİLER ve SAYGILAR
    (şu sıralar bu vatanın en çok ihtiyacı olan şey)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 7 Mart 2008; 1:30:33 >
  • Bence Nod32 sistem kaynaklarını zorlamadığı için ve yeni donanım almaya zorlamadığı için Kaspersky'den 1 adım önde bulunuyor ve neticede herikisininde başarı yönünde baktığımızda fazla farklarıda yok, bu durumda neden sistemi zorlayalım.
  • Kaspersky
  • quote:

Orjinalden alıntı: braveheart_53

ya arkadaşlar etmeyin gitmeyin gözünüzü seveyim nod32 nin neyini seviyosunuz? makineyi kasmıyomuş buna ancak ben ikisini de kullandım birbirlerine karşı kendi çaplarında üstünlükleri var evet birinin bulamadığını diğeri bulabiliyo bu olabilir. ama makineyi kasma konusuna gelince kaspersky ın nod32 yi geçeceğini sanmıyom ve inanmıyorum. benim bi lafım var nod32 makineyi o kadar kasıyoki virüsler çalışacak alan bulamıyo zaten ram kullanımına gelince kesinlikle ve kesinlikle nod32 kaspersky in en az iki katı ram yiyo bu konuda hiç tartışmayalım beyler. 7 i kullanamadım çünkü hergün key değiştirmekten bi hal oldum ama 6 nın 24 mblik bi paketi var kurduğunuzda güncellemeye gerek duymuyodu bikaç ay önce şimdi ne durumda bilemiyorum. sesinden rahatsız olan arkadaşlar güvenli kipte açıp içindeki ses dosyasını silsinler sesten kurtulmuş olurlar
    sonuç
    daha iyisi çıkana kadar şimdilik en iyi KASPERSKY benceeee...

adama bak
    Nod32 kasıyor
    KİS kasmıyor yazmış ya

• quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Yanlış anlamayın bende birşeye şaşırıyorum.Şimdi arkadaş nod32 güncellemiyor dediğinde şaşırdınız.Ama siz nod32 nizi fix lemişsiniz.Peki o fix in sahte sunuculardan güncelleme yapan bir worm olduğunu biliyormusunuz.Hadi diyelim normal sunucudan güncelleme yapıyor.Ama o worm sizin kişisel bilgilerinizi dışarı sızdırıyor.Nod32 2.7 kullanırken deneme amaçlı fixleyip baktım ve fix 2.1 i worm olarak algıladı.Şu an yeni fix sürümleri var ve nod32 anlamadığım şekilde bunları hala veritabanına almış değil.O onların kaybıdır.Key olayına çözüm ürettikleri kadar fix lerle de ilgilense keşke eset firması.

arkadaşım nod32 kiyi kırmanı sağlayan bişi nodun en son yamalarını çektikten sonra taratınca ne gibi bi sonuçla karşılaşmayı bekliyosun? Elbetti fixe hack tool yada benzeri bi hata verip silecek. Abi bu güzel bişi ferah bişi diyip makinada tutmaz ha fixin trojanlı bi yerden bişi çektiğni söylemişsin. Düşün bi ben bi hekırım diyelim makinaya allem edip kullem edip trojan sokmuşum sonrada onu bu trojan diyip sildirmişim çok akıllıca değilmi :D

• kis kasmıyor yahu o e8500 işlemcisi 2.5gb belleği olasn arkadaş nasıl kastı ilginç ben 2gb ve e6550 ile varya canavar gibi kullanıyorum hem hiç kasna ok hatta daha hızlı çalıkşıyor kis7 hıxlandırıyo bende öle
  • quote:

Orjinalden alıntı: mami23®

kis kasmıyor yahu o e8500 işlemcisi 2.5gb belleği olasn arkadaş nasıl kastı ilginç ben 2gb ve e6550 ile varya canavar gibi kullanıyorum hem hiç kasna ok hatta daha hızlı çalıkşıyor kis7 hıxlandırıyo bende öle

bendede çok hızlandırdı herhalde ondan sanki yavaşlatmış gibi geldi.psikolojik olsa gerek.
  • Hiç birini önermiyorum."Avira antivir premium yeter"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-47EAA382C -- 9 Mart 2008; 20:15:47 >
  • arkadaşlar merhaba. Kaspersky ve Nod32 hiç kampanya yapmadıkları için kullanma fırsatım olmadı. Eğer kampanya çıkarsa bana PM atabilir misiniz?
  • Yaa bu Nod32 de manuel güncellemeyi nasıl yapıyoruz... Evde net yok ve güncelleme lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

Anti-virüs denildi mi akla ilk gelen veya önerilen ilk 2 program Kaspersky-Nod32 'dir. Bunu artık hepimiz biliyoruz. Peki Kaspersky'nin çok kasması , Nod32'nin ise tam tersine hiç kasmaması bi ölçek midir ?? Yani Kaspersk kasıyor ama iyi , Nod32 varlığı bile belli değil gibi ??? Oysa birçok abimiz Nod32 kullanıyor...
    Gelelim güncelleme mevzzusuna..
    # Kaspersky 6-7 sürümleri sorunsuzz güncelleniyor.
    # Nod32 2,7 sürümü hata veriyor ama son sürümü olan 3,0 hakkında bilgim yok ( güncelliyordur büyük ihtimal )
    Bu iki krital bi ölçek olabilir bence.. Kaspersky'nin eski sürümleri sorunsuz güncellenirken , Nod32'nin çabuk pes etmesi kafa bulandırıcı..

İşte bu ve bi sürü nedenlerle 2 program arasında kalıyoruz. Ben şuan Kaspersky 6 srümünü kullanıyorum " güncelleme ve kasma yok " Tekrar söylüyorum birçok abilerimizde Nod32 kullanıyorlar. Saygı duyuyorum tabikide..

Çok konuştum Kaspersky ve Nod32 a.v programı hakkında düşüncelerinizz nelerdir????

NOT: Lütfen birbirimize rencide edici cümleler kullanıp forumu kirletmeyelim. Dopal bir şekilde fikirlerimizi belirtelim

arkadaşım iyi güzel demişsin de insanları da (konu hakkında bilgi sahibi olmayanlar) yanlış bilgilendirmemek lazım. ben lisanslı nod32 kullanıcısıyım. kendi adıma son derece memnunum. güncelleme konusunda şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 2 günde 1 güncelleme sorunsuz gerçekleşiyor. ama şunu da unutmamak gerekir. trial ya da fixlenmiş programlara yapılan update ile lisans alınmış programların update leri çok farklı. örnek vermek gerekirse trial sürüm indirip update yaptıktan sonra ticari sürüme yükseltilen nod32 yeniden ve daha büyük boyutta update yapıyor.

iyi çalışmalar...

• Kaspersky-Nod32 Her İkisinide kullandım İkiside Çok Çok İyi Programlar Ben Kasperskyte Deevam Etmeye Karar Verdim Biraz Daha Citti Duruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilek

Kaspersky-Nod32 Her İkisinide kullandım İkiside Çok Çok İyi Programlar Ben Kasperskyte Deevam Etmeye Karar Verdim Biraz Daha Citti Duruyor

+1
  • bilgisayarım güçlü olsa hiç dinlemem kaspersky kurarım ama olmuyor işte kasıyor nod 32 bence iyi ama belli bir sınırı geçemiyor ve çoğunlukla virüsler delik deşik ediyor pcyi
  • kis 7 kurdum herşeye ötüyor 1hafta sonunda dayanamadım kaldırdım
    ama kis derim
  • Donanımım iyi olsa hiç düşünmem kaspersky derim ama çok kasıyor.Nod32 gayet iyi gidiyor...
  • nod32 forever
  • quote:

Orjinalden alıntı: My_CaRizMa

nod32 forever

• quote:

Orjinalden alıntı: peka

kis 7 kurdum herşeye ötüyor 1hafta sonunda dayanamadım kaldırdım
    ama kis derim

Ne yazıkki herkes sizin gibi gerçekleri söyleyemiyor...
  • her ikisinide kullandım.başta kaspersky kasıyordu sildim nod32 kullandım.ama bu seferde sistem kasılmasada zipli rarlı isolu dosyaları açarken acayip bekleme yapıyordu.sonra baktım onu yapan nod32 .tekrar kaspersky a geri döndüm birkaç ayar yaptım şimdi kaspersky ile barışığım güzel oldu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.