Şimdi Ara

KASIM 2018 MARKA MODEL BAZINDA SATIŞ ADETLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
13.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    işte o arka koltukların yüksekte olması beni rahatsız etti. çok tuhaf. o yüzden test sürüşü yapmadan eledim. 5008'e de bütçem yetmedi. iyi ki de yetmemiş. satış rakamları resmen sürünüyor. 100 tane bile satmamış, xtrail 2000 tane satmış. 5008'in 2. eli maalesef efsane olacak. öyle yüksek bir aracın virajda güven vermemesi normal. compass 2.4 vardı kardeşimde. bana hiçbir zevk vermemişti. tipi güzeldi ama. köşeli hatları severim. gerçi yeni kasası biraz tuhaf olmuş. otomatik-dizel motor olmadıkça compass'ın şansı sıfır.

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Corolla Türkiye gelmiş geçmiş tarihinin rekorunu kırmış, aylık 4 bin küsür nedir. Belki aylık en çok satan bile olmuştur son 10 yılda.
    Genelde şu an Türkiye de elinde para bulunduran tek sınıf olan memur ve öğretmenlerin tercih ettiği bir araç olduğu için satış adeti çok.
  • Toyota en uygun fiyatlı sedan araç ve donanım olarakda yerinde normal bence
  • B sınıfı arabalarda iç hacim ve bagajın büyümesiyle C sınıfı HB arabalara ilgi azaldı.
    Astra HB 77 adet satmış felaket opel için. C sınıfı HB in bir zamanlar lideri Seat Leon ise 235 adet ile 7. sırada, fiyat politikasını bir gözden geçirmek lazım. renonun da kendine gelmesi gerekir, megane fiyatlarını resmen talisman yaptılar. toyota-fiat-honda bu ayın galibi bence. ama 2019 da kasa değiştirecek corollayı millet nasıl alıyo kapış kapış hayret. fordu ise binek pazarında 2019 da tehlikeli günler bekliyor.
  • Zannediyorum Şubat 2019 gibi yeni kasası gelecek Corolla'nın. Bunun da etkisiyle şu anki kasanın fiyatı uygun tutulmuş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

kötü demedim. passat ayarında değil sadece. iki tık aşağıda.

satış rakamları ortada. passat avrupa'da da türkiye'de de insignia'ya fark atıyor satışlarda.

Alıntıları Göster
    Tam bende bunu diyorum yani bir eksiklik var ki herkes tospa tercih ediyor. Hadi biz Türkler Tospa hayranıyız görmemişiz bir şey sanıyoruz da Avrupa niye almıyor kadar bu aracı, ben buna anlam veremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

Abi bu İnsignia ne olacak boyle. Hiç bir şekilde Passat a yaklaşamıyor. Tospa firması nasıl bir araç yapmışsa resmen Segmentini silip süpürüyor.
    ikinc eli çoğ eyi başta o var pasatın. iç kalite orta, yalıtım leş.
    ama insignianın içi fiyasko olunca pasatın satması da doğal. insignia gereksiz büyük ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 4 Aralık 2018; 17:14:6 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Egea bu senenin en revaçta kiralama aracı. Bir çoğunu filolar alıyor olabilir.

• K.chaLi kullanıcısına yanıt
    Evet filolar da çok alıyor ama özelikle baz paketi çok fazla satıldı bireysele.

Zaten c ve b sedanlarla çok satan tüm modellerde filo oranı yüksek diyebiliriz. En az civic'dir bu oranlarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    iyi de hersey bagaj mı? b sınıfı aracın koltuklarına sığamıyorum ben. ön-arka çok rahatsız. b sınıfı bayan veya ufak tefek adam aracı. daha revaçta derken? var mı rakamlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

ikinc eli çoğ eyi başta o var pasatın. iç kalite orta, yalıtım leş.
    ama insignianın içi fiyasko olunca pasatın satması da doğal. insignia gereksiz büyük ayrıca.

Alıntıları Göster
    neye göre leş? neye göre orta? rakipleri insignia ve ... başka rakibi yok galiba.
  • C HB

1. sırada : GOLF
    2. Sırada : 1 SERISI

Kimse kalkıp Millette Para Yok, Fakir Demesin !
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Doğrudur parça ve servis sorunu pek olmayan bir marka sonuçta. Uzun zamandır araç piyasasını takip etmiyorum ama İstanbul'a yaşayan biri uber vs idare etse daha karlı çıkıyor sanki. Bu kredi faizi ile 15 puan ötv indirimi yapsan da satışlar artmaz. Sonuç da ortada zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Doğrudur parça ve servis sorunu pek olmayan bir marka sonuçta. Uzun zamandır araç piyasasını takip etmiyorum ama İstanbul'a yaşayan biri uber vs idare etse daha karlı çıkıyor sanki. Bu kredi faizi ile 15 puan ötv indirimi yapsan da satışlar artmaz. Sonuç da ortada zaten.
    Sonuçlar ortada derken? Geçen sene ile kıyaslarsanız elbette sıkıntı var satışlarda ama geçtiğimiz 4-5 ayı baz alırsanız Ekim ayında ciddi sayıda satış yakalamış markalar var. Patlama derken yalan söylememiş bazı markalar, misal corolla, misal Egea. Bir önceki aya göre satışlarını birkaç kez katlamışlar Kasım ayında. Zaten amaçta son dönemde durma noktasına gelen satışları tekrar artırmaktı ki başarılı olmuşlar bunda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

C HB

1. sırada : GOLF
    2. Sırada : 1 SERISI

Kimse kalkıp Millette Para Yok, Fakir Demesin !

80 milyonluk ülkede 500 tane 1 serisi satılması inanılmaz bi refah göstergesi evet...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    1 serisini kasa değişimi öncesi uygun fiyata vermişler.

500 tane satmış. Öyle aman aman bir rakam değil ki bu.

• Rogue olarak satışa sunulduğu ABD pazarı da dahil olmak üzere ilk neslin satışa sunulduğu 2000 yılından bu yana tüm dünyada 3,7 milyon adet Nissan X-Trail satıldı. Nissan X-Trail son derece popüler olduğu Avrupa pazarında 500 bin kişiye ulaştı. 2014 yılına oranla 2015 yılında satışlarını ikiye katlayan Nissan X-Trail, başarılı satış grafiğini hız kesmeden sürdürdü ve takip eden yılda satışlarını yüzde 40 oranında artırdı.

Rekor kıran Nissan X-Trail ABD pazarındaki Rogue satışları da dahil 2016 mali yılında gerçekleştirdiği 766 bin adetlik satış performansıyla dünyanın en popüler SUV modeli oldu ve bütün rakiplerini geride bırakmayı başardı.

DÜNYANIN EN ÇOK SATAN SUV'U Yeni Nissan X-Trail 2017
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.