Şimdi Ara

KASIM 2018 MARKA MODEL BAZINDA SATIŞ ADETLERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
13.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corolla'yı 50'ye falan mı veriyorlar, 4548 adet satış nedir arkadaş.

Asıl sürpriz Focus oldu benim için.

Uygun fiyatlı yerli üretim rakipleri var, yeni kasası geldi. Buna rağmen 1149 tane satılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Bence dışı da çirkin. Kaliteyi zaten geçtim de. Passatın dıştaki ütü izi, stoplar, farlar ve içteki analog saatle birleşen tüm göğsü kaplayan uzun ızgarası muhteşem.

Alıntıları Göster
    Bu kadar kötümü bu araç. Youtube testlerinde falan öve öve bitiremiyorlar. İnsignia Vectra nın yerini kapatamadı demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

X-Trail gerçekten çok güzel ve kaliteli bir araç. Aldığıma çok memnunum.
    Herkes pişman bir tek sen memnunsun ha ?
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Bayilere gelen ve satılan araçların büyük kısmı 1.6 Life paket, bir tane de biz aldık bu ay. C segmenti içinde 80 bin liraya güvenlik paketi tam, iç hacmi geniş ve bu güçte başka bir araç yok. Biz satış formunu ayın dokuzunda doldurmuştuk, 12 kasımda bu ayın, 17 kasımda aralık ayının araçları bitti aldığımız bayide.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Nissan' da sanırım böyle bir durum var, Terrano II de aynı şekilde inanılmaz sallanıyordu, arka koltukta mide bulantısı yaşadığım sayılı araçlardandır.
  • AO A kullanıcısına yanıt
    Ömrü hayatında insignianın içine oturmamış, direksiyonunu tutmamış kişilerden yorum okuyunca evet olabilir. Hatta daciadan bile kötü olabilir. Her köşe başında gördüğünüz kasası eskimiş passatı görünce ağzının suyu akan kafaya insignia üç göbek fazla. Karşılaştırdıkları passat, insignia'nın sınıfında dahi değil. Passat D1 sınıfı insignia D2 sınıfıdır. Karşılaştırabileceğiniz araçlar A5 SPORTBACK, 3 Serisi, DS5 ve Mondeo dur. Bunu ben söylemiyorum ODD söylüyor. Biraz kurcalayın sitesini siz de görürsünüz.

http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=73

• Takumi_Fujiwara kullanıcısına yanıt
    Elantra da var :)
  • gareysar kullanıcısına yanıt
    d1, d2 olayı liftback olmasından geliyor. İkisi de bal gibi aynı sınıf. Yani d segment.

Bence de insignia passattan 1-2 gömlek üstün. Duruşu bile yeter, passat fazla sıradan. D segmentin lineası gibi.
  • ELentra'da bazı eksikler var, arka kısım biraz dardı sanırım,direksiyon yanlış hatırlamıyorsam elektrikli değildi,en önemlisi de LPG takınca garantiden çıkıyor. Ama bunlar da bir yere kadar asıl etken sıfır ve esnek faiz oranları oldu. Kasım ayında Toyota kadar esnek faiz oranı ve vadesini veren başka firma olmadı. Örneğin benim aylık ödeyebileceğim miktar 2 bin TL ama sizin sıfır faiz kampanyanız 2500 TL taksit ile isterse 100 bin TL olsun. Bu vade ve miktar benim ödeyebileceğim miktara esnitelemiyorsa benim için hiçbir anlamı yok. Toyota'da daha araç olsa bir bu kadar daha Corolla satardı bu kampanya ile.
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    2-3toyota bayii gezdim, hiç corolla yoktu. Elantra için 82bin bin demişlerdi. Otomatik 95bin.30bin 0 faiz. Corolla 1 tık daha kaliteli gibi elantra da fena araba değil. Ikinci el vs derken corollanın çok satması normal.

Bir de sadece life değil, touch, touch cvt ve advanced donanım da 100bin altına verdiler. İyi fırsattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Corolla'yı 50'ye falan mı veriyorlar, 4548 adet satış nedir arkadaş.

Asıl sürpriz Focus oldu benim için.

Uygun fiyatlı yerli üretim rakipleri var, yeni kasası geldi. Buna rağmen 1149 tane satılmış.
    corolla dunyaınn en cok satan aracı son 10 yıla bkz
  • Kalite olarak bence aynılar veya hissedilir bir fark yok. Elantra güzel araç ben beğeniyorum açıkçası. Dediğim gibi burada firma olarak ne kadar esnek ve fazla kredi verebiliyorsun. 30 bin TL sıfır faiz 12 ay vade kampanya bu dedi çoğu firma.

Fakat Toyota, gibi bir kampanya yaparsan yani 20 bin TL 18 ay sıfır faiz, 40 bin TL %0,5 faiz 12 ay, 50 bin 8 ay %0,3 faiz, 40 bin TL 18 ay %1,78 faiz vs vs diye çeşitlendirirsen illa kesesine uyacak bir müşteri bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 4 Aralık 2018; 15:2:20 >
  • toyota arıza cıkarmayan bir marka .işidliler bile toyota pıckup kullanıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

Bu kadar kötümü bu araç. Youtube testlerinde falan öve öve bitiremiyorlar. İnsignia Vectra nın yerini kapatamadı demek ki.

Alıntıları Göster
    kötü demedim. passat ayarında değil sadece. iki tık aşağıda.

satış rakamları ortada. passat avrupa'da da türkiye'de de insignia'ya fark atıyor satışlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Herkes pişman bir tek sen memnunsun ha ?

Alıntıları Göster
    arkadaşımda var, o da çok memnun. bak iki etti bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareysar

Ömrü hayatında insignianın içine oturmamış, direksiyonunu tutmamış kişilerden yorum okuyunca evet olabilir. Hatta daciadan bile kötü olabilir. Her köşe başında gördüğünüz kasası eskimiş passatı görünce ağzının suyu akan kafaya insignia üç göbek fazla. Karşılaştırdıkları passat, insignia'nın sınıfında dahi değil. Passat D1 sınıfı insignia D2 sınıfıdır. Karşılaştırabileceğiniz araçlar A5 SPORTBACK, 3 Serisi, DS5 ve Mondeo dur. Bunu ben söylemiyorum ODD söylüyor. Biraz kurcalayın sitesini siz de görürsünüz.

http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=73
    ODD verileri. hey Allah'ım, buna cevap vermiyorum...

sence passat almadan önce insignia'yı da incelemedim mi? zaten d sınıfında alabileceğim iki araç var istediğim özellikleri sağlayan (otomatik-dizel) ve bütçemin yettiği passat ve insignia. bak opel'in anavatanı almanya. almanya'da illa ki bir akraban vardır, olmayan yok. orda orta sınıfta önce vw gelir sonra opel ve sonra da ford. kasası eskimiş passat satışlarda insignia'yı defalarca katlıyor hem avrupa hem türkiye satışlarında. zaten tipi de aynı astra. karıştırıyorum resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkada bağımsız süspansiyon yok mu? neden sallanır ki. arkadaşımda var. hiç bahsetmedi böyle bir durumdan.
  • Xtrail e laf edenler gerçekten ya arabadan anlamıyor ya da paraları yok alamıyorlar kıskanıyorlar . Şu söylenenleri okudum resmen çok sallamışlar çok güldüm :) Suv konforunu fazlasıyla veren bir araç donanım eksiği yok tek eksik bulduğumuz yanı 4 x4 özelliği yok D sınıf bir Suv da olmazsa olmaz bence. Diğer söylenen her şey yalan emin olun :) Zaten satış rakamıda gerçeği gösteriyor diğer araçların senelik satışını tek ayda yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla Türkiye gelmiş geçmiş tarihinin rekorunu kırmış, aylık 4 bin küsür nedir. Belki aylık en çok satan bile olmuştur son 10 yılda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.