Şimdi Ara

Kasap döner müdavim uygulaması 5TL+hesabın yarısı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
8
Favori
9.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Istanbulda tutulcak baska nerde tutulcak. istanbullu bilmiyor ki ne ne degil. ne koysan önüne yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kiralar ve diğer giderler çok fazla olduğu için istanbulda et yemek isteyen 50-60 t yi gözden çıkaracak. 25 liraya et menüsü yerseniz tadımlık yersiniz ancak. eti lezzetli çok yer biliyorum döner olsun başka menü olsun fakat bana çok az geliyor. ortalama menü 25 lira.

kilo hesabı yaparsanız ortalama 200-400 tl arasında satılıyor et. yani 25 liraya 100 gram yerseniz şanslısınız.
  • 118464 1 kullanıcısına yanıt
    Ne miğdeler var bayram eden, kolay gelsin şef 😂

• İğrenç yapıyorlar yemekleri lezzet yok.
  • Ben buraya yaklasik 2 sene once gitmistim,istiklal subesine.Fiyat pahali gelmisti dönercilere göre ve fiyatina göre biraz zayıftı,bu kampanya ile bir daha deneyeceğim.
    5 tl indirimin alt limiti var acaba

• Açıkçası ben lezzetini beğenmedim, ayrıca az porsyon ve fiyat yüksek geldi. O yüzden pek tercih etmiyorum.
    Fakat fırsat güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 118464

Arkadaşlar İstanbulun çeşitli yerlerinde lezzetini çok beğendiğim görünce hemen dalıp yediğim kasap döner mobil cihazlar için bir uygulama yapmış ismi kasap döner müdavim bu uygulamayı indirdiğinizde size hoşgeldin olarak 5 TL veriyor Ve ilk yediğiniz yemeğin yarısını mobil uygulama üzerinden hesabınıza geri yatırıyor yani bir sonraki gidişinizde ilk yediğiniz yemeğin yarısı kadar indirim alabiliyorsunuz
    Ben eşimle beraber gittim hesap 42 TL tuttu 5 TL indirim aldım 37 TL ödedim 21 TL de uygulama üzerinden hesabıma yattı bundan sonraki gidişimde yediğim yemeği 21 TL indirimli yiyeceğim
    İstanbulda 24
    Ankara da 1
    Muğla da 1
    Şubesi varmış

İos link:
    https://appsto.re/tr/j1wk_.i
    Android link:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=led.android.kasapdoner

Programı indirdim 5lira vermedi bi yerdenmi alıcaz?

• İstanbul'a 1 ay önce maç izlemeye gitmiştim. Maçtan önce yemek yicek yer ararken Kadıköy şubesine girdim konsept hoşuma gitmişti. Eti müthiş lezzetliydi ama doyurucu değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ankara 7. caddedeki 4 5 ay dayanabildi kapattı aylar önce. döneri iyi değildi ankara da tutunması zordu zaten bu dönerle. bi ara % 50 indirdi fiyatı o bile yetmedi

Taksim istiklal de yedim. Kelimenin tam anlamiyla rezalet. Musteri iliskileri berbat. El kol ve cigirtkanlikla garsonun dikkatini cekebiliyorsunuz.

Masalar tren gibi, baskalariyla dizdize yiyorsunuz.

Doneri kopege versen yemez. O derece rezil bir sey. Tuzu ve salcayi basmislar resmen etin tadini kapatmak amaciyla.

Hesap ciddi kabarik geliyor. Onumdeki masada oturanlar da gelen hesaba tepki gosterdiler. Keza benim hesap da gereginden fazla kabarikti.

Ayrica kasada odeme yaparken garson dibinizde bekliyor bahsis icin. Kartla ideme yapmak istediginizde o kasada duran uzun sacli eleman pos makinasi ileride deyip, elinin tersiyle orayi gosteriyor. Tabi posu buraya getirmesini soylediginiz de de surati düşüyor. Idemeyi aldiginda tesekkur bile etmiyor.

Temizlik sifir.

Sakin ama sakin gitmeyin. Ayni fiyata daha iyi lezzetler tadabileceginiz yerler mevcut.

Ankaradaki de ayni rezillik ve kepazelikte hizmet veriyordu. Iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 24 Nisan 2016; 9:58:26 >

• Dun yedikk harika eti var tavsiye ederim 80 gr et iskender menu 15.50 tl

• Gelmedi 5 tl?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    1 nisanda Akbatı AVM 'de yedim zira o gün doğum günümdü. Bir hafta öncesinde görüp yüklemiştim uygulamayı. Harcama yaptığınız an hemen puanlar yükleniyor. Aklıma gelmemişti ama gideceğin gün doğum gününü yazabilirsin sanırım uygulamada ya da ödeme yaparken teyit isteyen olmadı benden.
  • Buranın tavuk döneri çok güzel, normalde her yerde yemem ama buranın beğendim.
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    şimdi onu iki kişi yesek 31 tl yapıcak. 5+15.5: 20,5 öderiz doğru mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandr -- 25 Nisan 2016; 13:12:45 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Ben Ben programı indirdiğimde ödüller kısmında 5 TL hemen gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ankara 7. caddedeki 4 5 ay dayanabildi kapattı aylar önce. döneri iyi değildi ankara da tutunması zordu zaten bu dönerle. bi ara % 50 indirdi fiyatı o bile yetmedi

Taksim istiklal de yedim. Kelimenin tam anlamiyla rezalet. Musteri iliskileri berbat. El kol ve cigirtkanlikla garsonun dikkatini cekebiliyorsunuz.

Masalar tren gibi, baskalariyla dizdize yiyorsunuz.

Doneri kopege versen yemez. O derece rezil bir sey. Tuzu ve salcayi basmislar resmen etin tadini kapatmak amaciyla.

Hesap ciddi kabarik geliyor. Onumdeki masada oturanlar da gelen hesaba tepki gosterdiler. Keza benim hesap da gereginden fazla kabarikti.

Ayrica kasada odeme yaparken garson dibinizde bekliyor bahsis icin. Kartla ideme yapmak istediginizde o kasada duran uzun sacli eleman pos makinasi ileride deyip, elinin tersiyle orayi gosteriyor. Tabi posu buraya getirmesini soylediginiz de de surati düşüyor. Idemeyi aldiginda tesekkur bile etmiyor.

Temizlik sifir.

Sakin ama sakin gitmeyin. Ayni fiyata daha iyi lezzetler tadabileceginiz yerler mevcut.

Ankaradaki de ayni rezillik ve kepazelikte hizmet veriyordu. Iyi oldu.

Kardeşim konuyu incelersen etini ve hizmetini beğenenler olduğu gibi beğenmeyenler de var hepimizin şikayetçi olduğu ortak nokta porsiyonların ufak olması
    Ama gimeyin, rezil falan deme Allah aşkına

• Uskudardaki subesine esimle bir kere gittim.Gecen sene.Öğlen saatleriydi.nerdeyse bostu genede servisten ve hizdan memnun kalmadim.Iskender yedik.Ankarali biri olarak yeminle 1tl den buyuk olmayan(50 kurusluklarda vardi) doner parcalari bi iskenderde gormedim simdiye kadar.Resmen keserken dokulen parcalari isitip getirmisler.Bu kadar reklam vs bu mudur dedim .Patates tava soguktu resmen.2 ya da 3 masada insan olmasina ragmen baskasinin istedigi ekmegi garson onumuze koydu.
    Baska subeye gitmedigim icin genel birsey soylemeyeyim ama uskudarda yemek yencek baska yer mi yok demem yeterlidir heralde.Birebir yasadigimi anlattim.O subeden bi cacik olmaz......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERYX -- 1 Mayıs 2016; 8:17:03 >
  • Devam ediyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ERYX

Uskudardaki subesine esimle bir kere gittim.Gecen sene.Öğlen saatleriydi.nerdeyse bostu genede servisten ve hizdan memnun kalmadim.Iskender yedik.Ankarali biri olarak yeminle 1tl den buyuk olmayan(50 kurusluklarda vardi) doner parcalari bi iskenderde gormedim simdiye kadar.Resmen keserken dokulen parcalari isitip getirmisler.Bu kadar reklam vs bu mudur dedim .Patates tava soguktu resmen.2 ya da 3 masada insan olmasina ragmen baskasinin istedigi ekmegi garson onumuze koydu.
    Baska subeye gitmedigim icin genel birsey soylemeyeyim ama uskudarda yemek yencek baska yer mi yok demem yeterlidir heralde.Birebir yasadigimi anlattim.O subeden bi cacik olmaz......

Bende ist bulundugum bir gün bu subede yedim gercekten çok kötüydü

• Uskudar bu kadar kotumu yorumlari gormem ile kesinlikle vazgectim o subeden

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.