Şimdi Ara

Kasap döner müdavim uygulaması 5TL+hesabın yarısı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
8
Favori
9.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün bu kampanyayı bilmeden Kadıköy şubesinde tavuk dürüm ayran ve baya büyük bir patatesi 5 lira indirimle 7,5 liraya yedim. Hesabıma da 6,25 lira yüklemişler.
    Dürüm gerçekten güzeldi tavsiye ederim halen devam ediyor kampanya.
    (tabak altına konan reklam kağıtlarından haberim oldu)
  • Geçen yaz Şişli Şubesi'nden döner mi yoksa kazık mı yedim bilemem hala içime oturur 46 TL ödemiştim. En küçük boy istedim ama M getirmişler..Bana sormuşlar ben S ve M kavramını bilmiyor olabilirim ama en küçük boy menü istemiştim çocuklar için telaştan anlamamışım ama artniyet var kesinlikle 'En küçük boy menüyü ısrarla istediğim halde kasada 27 yerine 46 ödeyince içime oturdu.
  • Kampanya devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ediyor :) ben faydalandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

Geçen yaz Şişli Şubesi'nden döner mi yoksa kazık mı yedim bilemem hala içime oturur 46 TL ödemiştim. En küçük boy istedim ama M getirmişler..Bana sormuşlar ben S ve M kavramını bilmiyor olabilirim ama en küçük boy menü istemiştim çocuklar için telaştan anlamamışım ama artniyet var kesinlikle 'En küçük boy menüyü ısrarla istediğim halde kasada 27 yerine 46 ödeyince içime oturdu.

Aynısını banada yaptılar yemin ederim 1 tl yapsa girmem dedim baya azarladın müdürlerini ikramımız olsun dedi hadi lan sen kimsin dedim attım yüzüne kartı çek şurdan siz esnaf değilsiniz dedim dahada gitmem zaten mağaza için dekarasyonları tam bir facia uyuz her yer kapkara satanist ayinlerini yapan yerler gibi birde m xl ayağına milleti böyle kandırmaları et dönerleri zaten tadı berbat bi kaç kez ben dedim m olsun içinde 50 gr döner yoktu yemin ederim s söylesek ne olurdu düşünemiyorum ondan kimseye önermem

• Uygulamayı 1 kere kullanabıldım
    sonrakı gıdıslerımde 2 kere puanları kullanmak ıstedım sıstemde sorun var dendı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

Geçen yaz Şişli Şubesi'nden döner mi yoksa kazık mı yedim bilemem hala içime oturur 46 TL ödemiştim. En küçük boy istedim ama M getirmişler..Bana sormuşlar ben S ve M kavramını bilmiyor olabilirim ama en küçük boy menü istemiştim çocuklar için telaştan anlamamışım ama artniyet var kesinlikle 'En küçük boy menüyü ısrarla istediğim halde kasada 27 yerine 46 ödeyince içime oturdu.

Aynısını banada yaptılar yemin ederim 1 tl yapsa girmem dedim baya azarladın müdürlerini ikramımız olsun dedi hadi lan sen kimsin dedim attım yüzüne kartı çek şurdan siz esnaf değilsiniz dedim dahada gitmem zaten mağaza için dekarasyonları tam bir facia uyuz her yer kapkara satanist ayinlerini yapan yerler gibi birde m xl ayağına milleti böyle kandırmaları et dönerleri zaten tadı berbat bi kaç kez ben dedim m olsun içinde 50 gr döner yoktu yemin ederim s söylesek ne olurdu düşünemiyorum ondan kimseye önermem

Zaten dönerin s si m si mi olur yenilik yapacağım diye salaklık yapmaktan başka bir şey değil.Yemeyin böyle yerlere para kazandırmayın

• 1) Herkes porsiyondan şikâyet etmiş de bir kişi bile o döneri altındaki lavaştan tutup da kasaya götürüp de "şunu bir de gözümün önünde tartın" demedi mi? Bugün bana da 100 gr. değilmiş gibi geldi ama bu ihtimal aklıma hiç gelmediği için bakmadım.

2) 70 gr. tavuk döner hergün yeni bir telefon numarası ile 1 tl ye alınabilir. Oturup yerken gelen 3 tl puanla da küçük ayran almak mümkün. Yani tavuk ayran 1 lira:)

• 1 kere gittim bir dahada gitmem fiyat pahalı lezzet göreceli kavram bana göre kötüydü ve porsiyonu bencede düşüktü. keşke o an tarttırsaydım, pişmanım tarttırmadığım için, hakkım geçtiyse helal etmiyorum..
  • Zaten Istanbul dışındaki şehirler o....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigthcall -- 11 Ağustos 2016; 9:15:27 >
  • Yer tavsiyesini hiç sevmem (ben de dahil herkes kendini gurme sanıyor) ama biraz kendimle çelişerek İstanbul da olanlara başakşehir farika döneri tavsiye edebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü döneri. Yüzde 90 da indirim yapsa verdiğiniz paraya değmez.
  • Bakırköyde yemiştim 1 sene falan önce buradan eti berbattı. İçinden yağ çıkıyordu ve taş çıktı.

küfretmiştim baya
  • Hortlatmışsınız konuyu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler ayni döneri mi yedik yagli ama lezzetli lakin pahali bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.