Şimdi Ara

Kasap döner müdavim uygulaması 5TL+hesabın yarısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
8
Favori
9.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leş döner , bi de gitmiş ankarada şube mi açmış şaka gibi :D
  • sipariş nasıl veriliyor bun da onu anlamadım ben
  • Eti lezzetli ancak porsiyonları az. İlk kez 10 gün kadar önce Bakırköy'de dürüm döner yemiştim. Gerçekten döner azdı. Bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Ancak dediğim gibi eti lezzetli.
  • Ben de GOP şubesinde yemiştim, porsiyonu az, lezzetsiz ve pahalıydı. Bir daha önünden geçmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

paket serviste geçerli mi bu

Paket servisi yok şubelerinde yediğin yemeklerde geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALoT_BiTTeR_

Eti lezzetli ancak porsiyonları az. İlk kez 10 gün kadar önce Bakırköy'de dürüm döner yemiştim. Gerçekten döner azdı. Bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Ancak dediğim gibi eti lezzetli.

Haklısın porsiyonlar az ama istanbulda gerçek et döner satan heryer de aşağı yukarı fiyatlar bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 118464 -- 20 Nisan 2016; 18:02:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

hemen yüklüyorum çok iyiymiş.

lezzet konusunda bana göre fena değil. Sadece siparişler nedense çok geç geliyor. 2 defa gittim 2 sinde de uzun sürdü.

konuyu açtığınız için teşekkürler.

ne zaman gitsem içeride geç gelmesine isyan eden insanlar görüyorum

• eve siparişte durum nasıl?
  • Antalya yoksa bizde yokuz

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ankaranin meshur ankara donerine kim dayanabilir ki.

• tadı fena değil baydöner gibi rakipleri varken tabii ki avm restoranları arasında öne çıkıyor ama tabi mükemmel bir tadı yok.

Yalnız nerde kullanılıyor acaba bu puanlar ? kasada öderken mi gösteriyoruz. normalde yiyordum ama hiç uygulamasına falan bakmak aklıma gelmemiş.
  • Eti hiç güzel değil + fiyatlar yüksek

Burda çok güzel diyenler vejeteryan heralde

• 1 kez yediM sipariş çok geç geliyor sürekli böyle bir daha gitmedim ondan sonra.Tadını hatırlamıyorum tam ama ahım şahım bişe değildi

• taksim istiklal'deki şubedeki döneri gördüm. tamamen kıyma. istiklal'in başındaki kızılkayalar, bambi hepsi kıyma. zaten leş gibi kokuyor. kıyma dönere 15tl veriyorlar, bir de "gurmeyiz, her türlü mekan bizden sorulur" diye abuk subuk böblenmeler filan. şaka gibi. bir de ankara'da dönere cheddar döken bir yer var. yedim 30dk sonra asfaltlama çalışması başladı. adamlar hala döner satabiliyor. bu insanlarda hiç damak yok. daya gitsin.
  • Benzer uygulamalar ki ayni yazilim sirketi yapmis arayuz ayni isimler degisik

Bibucuk
    Beyazfirin
    Burger@ 5 liralik urun aliyosunuz arti kazi kazan

Bunlarda da kazi kazan yapisi var hediye biseyler cikiyor

• Kasap Döner=Kazık Döner
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

tadı fena değil baydöner gibi rakipleri varken tabii ki avm restoranları arasında öne çıkıyor ama tabi mükemmel bir tadı yok.

Yalnız nerde kullanılıyor acaba bu puanlar ? kasada öderken mi gösteriyoruz. normalde yiyordum ama hiç uygulamasına falan bakmak aklıma gelmemiş.

Kasada ödeme yaparken uygulamadaki kodu söylüyorsunuz veya telefon numarasını söylüyorsunuz İndiriminiz varsa kasiyer zaten size söylüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: offli

Eti hiç güzel değil + fiyatlar yüksek

Burda çok güzel diyenler vejeteryan heralde

Aksine kardeş zevk ve renk meselesi ben et için yolculuk yapan bir adamım hani Beşiktaşta önünde kuyruk olan dönerci var ya mesela ben o dönercinin dönerini beğenmiyorum senede 2-3 kere gaziantepe gidip İmam Çağdaş da alinazik halil Usta'da küşleme koçak da baklava yiyip geri dönüyorum aklıma esince Kavacığa bayramoğlu'nda döner yemeye gidiyorum damak tadı enteresan bir şey benim bu söylediklerimi sevmeyen de bir çok insan vardır

• 118464 1 kullanıcısına yanıt
    Anteple ilgili olan her seyi yapan birisiyim bende. Onlari begenmeyen insanin damak tadi yok diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.