Şimdi Ara

Kasa topluyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Yeni bilgisayar kasası toplayıcam ve yaklaşık 2 hafta sonra kasayı satın alıcam fakat hala çok ikilemdeyim. Oyuncu kasası topluyorum ilk topladığım sistemde ekran kartını fazla düşmedi fotoğrafta görüceksiniz amd r9 280 ekran kartını anca alabildim. Diğer topladığım sistemde ekran kartına parayı bastım diğerlerinden çok kıstım hangisini almalıyım lütfen yardım edin.
     Kasa topluyorum. Kasa topluyorum.

• oc yapmıyacaksın degılmı
  • Hayır oc yapmayacağım.
  • begenmedın bır sey varsa lutfen soyle eksıgımı gormus olrum.
     Kasa topluyorum.
  • Fiyatı :@
  • senin ilk resimde olan 2.300 luk sistemden yola cıktım ancak cok geldı heralde anakartı bıraz daha dusurelım o zmn harıka bır sıstem olacaktır.
  • 2.300 :D tam sınır onun üstü beni fazlasıyla aşar
  • Ilk sistemin harika olmus islemciyi
    I5 4590 yap aradaki fiyat farkiyla coolermaster hyper 103 al :)

He birde kasayi z3 plus yerine z5 plus al z3 minnacik kasa bende var memnun degilim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinayet13 -- 25 Ağustos 2014; 18:40:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zmn bunu begenırsın.
     Kasa topluyorum.
  • Böyle ramide 8 gb yapabilirim.
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    4590 ile 4690 arasında fazla fark var mı peki? @cinayet13
  • evet 8 gb yapabilirsin kasayı z5 yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mittypi

4590 ile 4690 arasında fazla fark var mı peki? @cinayet13

Yok denecek kadar az fark var inan bana aradaki 70-80tl yi hak etmiyor :) 2fps kazandirir anca sana :)

• z5 tarasımı hiç beğenmedim peki bana içinde psu olan bir kasa önerebilir misiniz?
    Peki söylediklerinizi dikkate alıcam. Sizden bir şey daha rica edicektim zalman z5 pek beğenmedim psu ile birlikte 2.300 geçiyor bana psu kasa veya tek tek önerebilir misiniz?
  • Tabiki... Direk olarak corsair 200r 550w yada xigmatek asgard 382 pureblack 600w alabilirsin :) ikiside iyi kasalardir sade seviyosan benim gibi corsair iyi sekli olsun istiyosan xigmatek al derim iki kasayida kullanmis biri olarak harikalar diyorum...

Z3 alarak cok buyuk aptallik yaptim...

Peki neden bu kasaları bırakıp z3 aldınız Birde corsair gayet hoşuma gitti ama görüntüsü bir acayip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mittypi

Peki neden bu kasaları bırakıp z3 aldınız Birde corsair gayet hoşuma gitti ama görüntüsü bir acayip

O kasalari musterilerimde kullandm hep z3 u mecburen almistm... Cok aceleye gelmisti keske thermaltake kasami satmasaymisim dedirtti bana... Beyaz renklisini aldim dis gorunus harika resimlerdede ici fena gorunmedi ama kargo bi geldi kucucuk kasa ^^ satamiyorumda ^^

Corsair harikadir... Gorunusu cok garip ama evet ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinayet13 -- 25 Ağustos 2014; 19:19:55 >
  • Ram kesinlikle 8 gb olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.