Şimdi Ara

Kaş'ın ortasını almak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
84.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lazer epilasyon en guzeli ugrasmayin baska seylerle
  • Arkadaşlar cımbızın bile çoğalltığını duymuştum.
  • Bir bayan arkadaşından yardım alarak cımbızla aldırabilirsin ortasını

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bell-mere -- 11 Nisan 2021; 15:39:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doktor bu ne?

Bir bayan arkadaşından yardım alarak cımbızla aldırabilirsin ortasını

niye ayna yokmu
  • Bence hiç almana gerek yok gayet normal duruyor, hani böle tek kaş olsan, keko gibi gözuksen tamam al derdim ama göze batmıyor bence.. Tüy dökücü krem falan kullanırsan kökten dökersın hepsini sonra cok suni durur, illa alcam diosan al bi cımbız tereyagından kıl çeker gibi hallet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emre654

Arkadaşlar cımbızın bile çoğalltığını duymuştum.

bu olayın doğruluk değeri var mı ki? sadece duyum mu?
  • Alınması doğal fakat sen alma.!!!! çünkü çok belli olmuyor
    ayrıca aldıktan sonra bi de onu çekiyosun durmadan çıkıyor sürekli almak zorunda kalıyorsun.!!
  • cımbız kullan
  • hazır yeri gelmişken ben de bir soru sorayım..
    Benim bir takıntım var derste ve sınavlarda srekli birşeylerle oyalanıyorum birgün ders çalışırken sivilceleri patlattım sonra kaşlarla oynuyordum karıncalanma oldu heeeeyt dedim bir çektim resmen yamuldu görüntüsü bozuldu sonra uçlardan biraz koparttım önce ellerimle sonra cımbızla. Fakat bir taraftan az bir taraftan çok kopartmış olabilirim biraz da altlardan tabii. fakat bayan gibi görünmüyor öyle almadım yani. acaba iki kaş arasında orantısızlık söz konusumu uzamaya başlıyorlar da.. biri daha kalın veya uzun olabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: merveeski2

cımbız kullan

hocam cımbız kullan derken bioderi'in kötü bir etkisi veyahut zararı mı olur kaşlarıma ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

hazır yeri gelmişken ben de bir soru sorayım..
    Benim bir takıntım var derste ve sınavlarda srekli birşeylerle oyalanıyorum birgün ders çalışırken sivilceleri patlattım sonra kaşlarla oynuyordum karıncalanma oldu heeeeyt dedim bir çektim resmen yamuldu görüntüsü bozuldu sonra uçlardan biraz koparttım önce ellerimle sonra cımbızla. Fakat bir taraftan az bir taraftan çok kopartmış olabilirim biraz da altlardan tabii. fakat bayan gibi görünmüyor öyle almadım yani. acaba iki kaş arasında orantısızlık söz konusumu uzamaya başlıyorlar da.. biri daha kalın veya uzun olabilir mi?

dostum kaşlar arasında orantısızlık olabiliyor karınca yumurtası kılları zayıflayıyormuş

• ortasını da alıyorum çizik de atıyorum süper oluo
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrySystem

quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

hazır yeri gelmişken ben de bir soru sorayım..

dostum kaşlar arasında orantısızlık olabiliyor karınca yumurtası kılları zayıflayıyormuş

hacı benim sorunum sadece yan bölgelerde.
    Dermatolog'a sordum şöyle dedi:
    'Orantı yok olmasa da çok azalır'
    ne anladınız bu cümleden? ben birşey anlamadım

• http://img140.imageshack.us/img140/5464/pict0451gy5.jpg bide şu fotoda sağdaki arkadaşa sedat abi yapsak olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reos -- 20 Mayıs 2008; 21:11:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknologi

ortasını da alıyorum çizik de atıyorum süper oluo

bir fotografın var mı desem ? yanlış anlama rencide etmek değil maksadım .. sadece kaş bölgenin fotosu olsa kafidir. bir görmem lazım .
  • quote:

Orjinalden alıntı: reos

http://img140.imageshack.us/img140/5464/pict0451gy5.jpg bide şu fotoda sağdaki arkadaşa sedat abi yapsak olurmu

tiplere bakk hehehe

bioder bucok iyi haber :=)
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrySystem

quote:

Orjinalden alıntı: teknologi

ortasını da alıyorum çizik de atıyorum süper oluo

bir fotografın var mı desem ? yanlış anlama rencide etmek değil maksadım .. sadece kaş bölgenin fotosu olsa kafidir. bir görmem lazım .

pm den msn ini yolla görürsün:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: reos

http://img140.imageshack.us/img140/5464/pict0451gy5.jpg bide şu fotoda sağdaki arkadaşa sedat abi yapsak olurmu

İntikam intikam

• yav kıl la tüy aynı şey değilmi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.