Teğmen
10 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
361859 Gün Cezalı
357657 gün 13 s. 58 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaslar facebooka gıremıyorum beles dedıler ama ben gıremıyorum neden?ayarmı yapmam lazım?
arkadaşlar yapanlar bilir böyle bir eklenti vardı eskiden bende kullanıyodum yeni.Surume gecti gorunumu fılan degıstı facenın yenısındede kullanan varmı?
Arkadaşlar arabaya hava filtersi takmayı düşünüyorum.Nissan 626 1993 model ses nasıl gelir otomatik araba performasında yukselme olur en azından 1 hpPerformansında nekadar yukselme olur ses olarak hangı vıdeoyu verebılırısnız bunun kadar cıkar dıyebılecegınız.Hangı hava filtresini almalıyım fiyat nedir?Bilgi verirseniz çok sevinirim
dersahane baslıyalı dersahane harıcı calısmadım dersahanede makara kukara.Yumurta dayanınca mısalı olduk ya.Yaklastı sınav gecemezsem ne yapıcam yenı yenı dank edıyo kafama iş güç yok napıcazGecemezsem ne yapıcam ya:S özel unv gıdıcem kısmetse bı kazansam hıcde calısmadım ders
Arkadaşlar facebookumun sıfresını unuttum maıl atıyorum gelmıyo maılıme kod gızlı soru vardı galıba nasıl yapıcam onu?
Arkadaşlar çıkma bi pc ram aldım 512 deskop pcmin ramiydi 2gb ram aldım 1 gb 1gb halınde taktık 2sınıde 512 yı cıkarıp bır sure calısıyo sonra pc donuyo sorun nedır?
Acele lazım arkadaslar unuyyum bıraz benımkı ge force fx5200 onunkı ge force 6200turbo ch hangısı daha ıyı?
Arkadaşlar facebookun bir sayfası vardı ağalarını filan yazıodun gonderıyodun oda sıfreyı gonderıyodu sayfana neydi o link verirmisiniz
Arkadaşlar yaklaşık 2.5 aydır facebookuma giremiyorum.Şifremi unuttuğum içinŞifremi mailime istiyorum gelmiyor ama mail filan spamada baktım ordada yok ne yapıcam arkadaşlar bu sorunumu çözene nacizane teşekkür olarak linkteki 2 hediyeyi vericem.Şimdiden teşekkürler...
Hediye:http://forum.donanimhaber.com/m_36834614/mpage_1/f_/key_//tm.htm#36834614
Hakkında
Meslek: Üniversite Öğrencisi...
İlgi Alanları: Futbol,Cristiano Ronaldo,Pc,Ps,Tuning...
Forum İmzası:

Cristiano Ronaldo Dos Santos Aveiro
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım: | zigizi (Uydu Kartı Sattım) | burakcardak (Psp Sattım) | AYYUZLUM (6500 Slide Sattım) | emrahgul (Puzzel Sattım) | SALİHTABU (Ps 3 Sattım) |
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.386
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 277.847 (Bu ay: 1.040)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.