Şimdi Ara

kartları 10 kurustan alanlar oyunu bılmıo dıye bırsey yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepınızın ağzında sakız olmus bakkaldan kırtasiyeden kartları 10 kuruşa alan bir şey bilmio tamam en iyisi orjinali saygıyla ama 13 tane karta 8 ytl saçma benım arkadas alıo gercek ben sahte alıom kartların seklı aynı ve sahteden ıyı kartlar cıkıo ıstersenız bakın kartlarımın ısmı aşağıda

slifer the sky dragon
    blue eyes whıte dragon
    blue eyes shining dragon
    kuriboh
    dark magician
    dark magician girl
    summoned skull
    toon world
    hero spırıt
    twın headed thunder dragon

ve daha bir sürü kart vaktim olmadığından yazamadım

not:sasmundan o orjinal alan arkadasla ben kendi kartımızı card maker ytapıyoruz onları cıkartıp deste kurup turnuva yapacagız su an 2 kişiyiz katılmak isteyen cevap atsın samsundan olmak şart değil

• sen card maker dan kartları nasıl çıkarıosun yani direk kağıda mı
  • yok ben onun ıcın bosuna kartus harcamıyom word es ırayı koyuyom internete gidip kağıta cıkartıyorum ama arkadan kart belli olabilio karton falan bir kac efekt yaparsın hepsı bu
  • işte en iyisi sahte kart almanız zaten.orjinal alıp yugioh un adını kirletmeyin böylece..
  • 10 kurusa alıyo olabilirim ama seni daima her yerde yenerim benım dayımın kırtasiyesi var orda orjinal kart satılıo sahtede hıcbır farkları yok aralarında sadece bazılarını enayiler bazılarını kurnazlar alıo tabi ben 2 sinide bedava alıom
  • ozaman sen hem kurnaz hem enayi oluyorsun
  • dayımın 1 yıldır kırtasiyesi var ben bu oyuna yıllarımı verdim sahte alıodum gercekde alırım farketmez ama benım aldıgım sahteler herkesın aldıgından cok farklı gercekle aynı bir tek paryamıo ve tanrı kartları dahil tüm kartlar cıkıo bu nedenle sahte alıom ama obur daha degısık sahteler var onlarda hayatta almam ama benım aldıklarım piyasadan kalkarsa orjinalde alabilirim farketmez ama hazır sımdı aynısı gibi bir benzeri varken parayı bosuna harcamıyom
  • bak sana ve senin gibilere kızmıyorum aslında.olay sizinle ilgili değil.olay birtakım korsan insanların bu güzel oyunu berbat bir şekilde çevirip yalan yanlış türkçe açıklamalarla korsan haline getirenlerle ilgili.
    sizde bunlardan başka birşey görmediğiniz için doğal olarak bu korsan kağıt parçalarını alıyorsunuz.
    yugioh oyunu ve orjinal yugioh oyun kartlarıyla onun için hiçbir alakanız yok.korsanları almak daha cazip geliyor size çünkü orjinaller hem pahalı hemde ingilizce olduğu için birşey anlayıp oyunu kuralına göre oynamanız imkansız..
    ama yugioh u gerçekten seven ve oynamak isteyen bir şekilde parasını verip gerçek kartları alıp kuralına göre oynuyor hatta turnuvalara girip kendini geliştiriyor-eğleniyor-yeni insanlarla tanışıp destesini geliştiriyor.ama sizin bunları yapmanıza imkan yok.çünkü yugioh hakkında zerre kadar bilginiz yok.olduğunu sanıyorsunuz ama yok..

şuanda yaptığınız şey gerçek bir suçtur.orjinal bir firmanın şerefli ve bukadar yıl ün yapmış bir oyununu korsan olarak piyasada biz türkler tarafından satılıyor.bunu yapanlar suçludur ve sizde buna meydan verip satın aldığınız için doğal olarak sizde suçlusunuz..

eğer bunu okuyorsanız ve akıllıysanız ne dediğimi belki anlarsınız.zaten anlaşılmazsa büyük ihtimalle diğer yorumlarım gibi buda silinir akıldan yoksun olan bir yetkili tarafından..

saygılarımla...

• aslında haklısın cok dogru konustun sadece bırsey bılmıo derken bırazcık serttın ama haklısında bende cok sey bılıyorum ve benım aldıgım kartlarda ıngılızce ama haklısın tekrar söylüyorum bende cok ıyı bılıyorum ama senin düşündüğün gibi böyle bir açıdan düşünmedim benim gibiler yüzünden yugioh türkiyede yasaklanabilir bu nedenle su an sahte kartları cöpe atıyorum ve orjinal kartları almaya baslıom
  • quote:

Orjinalden alıntı: PyramidCardShop

bak sana ve senin gibilere kızmıyorum aslında.olay sizinle ilgili değil.olay birtakım korsan insanların bu güzel oyunu berbat bir şekilde çevirip yalan yanlış türkçe açıklamalarla korsan haline getirenlerle ilgili.
    sizde bunlardan başka birşey görmediğiniz için doğal olarak bu korsan kağıt parçalarını alıyorsunuz.
    yugioh oyunu ve orjinal yugioh oyun kartlarıyla onun için hiçbir alakanız yok.korsanları almak daha cazip geliyor size çünkü orjinaller hem pahalı hemde ingilizce olduğu için birşey anlayıp oyunu kuralına göre oynamanız imkansız..
    ama yugioh u gerçekten seven ve oynamak isteyen bir şekilde parasını verip gerçek kartları alıp kuralına göre oynuyor hatta turnuvalara girip kendini geliştiriyor-eğleniyor-yeni insanlarla tanışıp destesini geliştiriyor.ama sizin bunları yapmanıza imkan yok.çünkü yugioh hakkında zerre kadar bilginiz yok.olduğunu sanıyorsunuz ama yok..

şuanda yaptığınız şey gerçek bir suçtur.orjinal bir firmanın şerefli ve bukadar yıl ün yapmış bir oyununu korsan olarak piyasada biz türkler tarafından satılıyor.bunu yapanlar suçludur ve sizde buna meydan verip satın aldığınız için doğal olarak sizde suçlusunuz..

eğer bunu okuyorsanız ve akıllıysanız ne dediğimi belki anlarsınız.zaten anlaşılmazsa büyük ihtimalle diğer yorumlarım gibi buda silinir akıldan yoksun olan bir yetkili tarafından..

saygılarımla...

helal pyramid abi beni
    tanırsın tibet10 seni kutlamak istedm adama orjinal kartlara başlatmışn

• PyramidCardShop

Orjinal kart sattığı için işini iyi bilen bri
  • ya kart karttır ben sahte vea orjinal vea 10 kuruşluk hiç yenilmedim vede yenilmeyeceğiiiim
  • bence yugioh sahte akrt ile oynanmamalı
    oynancaksada ilk olarak orjinal ile oyun öğrenilmeli sonra sahte ile oynanmalı
    benim tanıdığım kaç tane oyuna sahte ile başlayan 2 yıldır oyniyan bire çocuk var mesela bizim serviste
    orjinal kartı şu türkçe yazılı olansahte kartlar sanıyor bizim sahte kart dediğimiz kartları ise hani bazı sahtelerin arkasında birde bisiklet resimi filan oluo onlar sanio
    ve 2 senedir oynadığı halde 8 yıldızlı toon canavar ı direk sahaya oynuo hiç bişey yapmadan
    direk destesinden kart çağirio hangisini isterse desteyi resmen el gibi görüo
    fusion canavarlarını direk sahaya çağirio hatalarının hepsini saysam daha çook varda
    şimdi çok uzun
    yani sahte kart nsl yugioh u bole etkilio hiç anlamiom
    birde hatırlatiyim
    çocuk 2 senedir oynuo

• quote:

Orjinalden alıntı: onur2

bence yugioh sahte akrt ile oynanmamalı
    oynancaksada ilk olarak orjinal ile oyun öğrenilmeli sonra sahte ile oynanmalı
    benim tanıdığım kaç tane oyuna sahte ile başlayan 2 yıldır oyniyan bire çocuk var mesela bizim serviste
    orjinal kartı şu türkçe yazılı olansahte kartlar sanıyor bizim sahte kart dediğimiz kartları ise hani bazı sahtelerin arkasında birde bisiklet resimi filan oluo onlar sanio
    ve 2 senedir oynadığı halde 8 yıldızlı toon canavar ı direk sahaya oynuo hiç bişey yapmadan
    direk destesinden kart çağirio hangisini isterse desteyi resmen el gibi görüo
    fusion canavarlarını direk sahaya çağirio hatalarının hepsini saysam daha çook varda
    şimdi çok uzun
    yani sahte kart nsl yugioh u bole etkilio hiç anlamiom
    birde hatırlatiyim
    çocuk 2 senedir oynuo

• Orjinal kartlardan neden almıyorsunuz ki???
    Elinizdeki kartların hiç bir değeri yok...

Slifer'ın Varmış Sahte...
    - *Peh*

Orjinal bir kartın yerini tutamaz...
    Şu an "Starter Deck -Jaden Yuki-" Aldım ve çok da iyi...

Madem "Oyun için o kadar para vermem ben !!" Diyorsun...
    - *Hiç birini alma, Bari korsana yardım etme...*
  • quote:

Orjinalden alıntı: düello_cadısı

ya kart karttır ben sahte vea orjinal vea 10 kuruşluk hiç yenilmedim vede yenilmeyeceğiiiim

gel benseni büyük bi hezimete uğratiim gerçekde

• ben başlangıçta yugioh ve yugioh gx i fazla izlemeli sonra ingilizce kartları bir klasöre koyup sonra sahte alsın çünkü ben başlangıçta kartların adını yanlış koymuşlar ve onun farkında olmayıp ben gerçek adlarını o sandım yugioh sitelerine girdim ve onların resimlerini toplayıp koyduktan sonra ben sahte kartlar olduğunu öğrendim
  • ilginç bir düşünce ama bence orijinal daha iyi
  • orjinal kart almak isteyenler en ucuz fiyatlarla benden alabilirler.
    mersinde olanlar için elden satış yapılır.başka şehirdeyim diye hayal kırıklığına uğramanıza gerek yok.
    kargo ile almak düşündüğünüz kadar kabus gibi bir olay değil.
    postaneye verdiğim isime havale olarak alacağınız şeyin ücretini yatırıyorsunuz.ben parayı alıyorum ve sonra sizin adresinize veya nerden almak istiyorsanız oraya kargo ile gönderiyorum.
    kargo ücreti sadece 5 ytl.bunu bukadar büyütmeyin.
    mağazadan alacağınıza karlı çıkın benden alın.
    zaten sattığım ürünler mağazalarda yok..

uzman-uysal@hotmail.com
  • Hiç şunu düşünmüyormusunuz ya orjinal kart alıcak parası yoksa aileside almasını istemiyorsa?(Benim durumum aynen bu)Ailem kart oynamayı bırakmamı artık yaşımın geştiğini söylüyor ama daha 12 yaşımdayım Bende gizlice amak zorunda kalıyorum ve sahte alıyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.