Şimdi Ara

kartları 10 kurustan alanlar oyunu bılmıo dıye bırsey yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sahte kartı olanlarla duello yapmam kimsede yapmaz. sen kaybedersen 10 kuruş kaybetcen o kaybederse servetini yatırmış olcak. siz kendi aranızda sahte kartlarınızla gelin güvey olun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: umut_yaz170

Hiç şunu düşünmüyormusunuz ya orjinal kart alıcak parası yoksa aileside almasını istemiyorsa?(Benim durumum aynen bu)Ailem kart oynamayı bırakmamı artık yaşımın geştiğini söylüyor ama daha 12 yaşımdayım Bende gizlice amak zorunda kalıyorum ve sahte alıyorum.

abi benim durummuda aynı bende 12 yaşındayım ve banada yaşın geçti diyolar zaten çevredede orjinal alabileceğim yer yok sahte arasaydım çok orjinal kartlardan bi deste bile yapamadım 26 kartta kaldım oda babamın iş için gittiği yerden bana hediye olsun diye aldığı kartlar(açıkça çok ezikler 5ini arkime kakaladım iyi kartlar aldım) deste dediğim şeyde sadece 3 tuzak bir sihir kartı var hiç olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkaos -- 23 Ekim 2007; 16:27:48 >

• işte benim sahte kartlarım

BENİM DECKİM MAKİNA BÖCEK KANATLI HAYVAN(RÜZGAR KADINLAR)
    canavarlar::::
    kılınç sineği x1
    eski dişli canavar x1
    uçan kamakırı x1
    rüzgar kadın 1 x2
    sadık şovalye x2
    sımorh kutsal kuş x2
    kuş yüzlü x1
    yeşil cihaz x2
    asabi kadın 3 x1
    eski dişli golem x1
    eski dişli top x1
    sihir ve tuzak:::::
    karalama azizadesi x3
    eski dişli tank x3
    eski dişli patlayıcı x1
    su chorus x1
    yangın perdesi x4
    para hırs küpü x2
    karanlık tabut x2
    kısıtlama kaldırma x1
    sihirli jammer x2
    kart yıkımı x1
    sokuretsu zırhı x1
    icarlis saldırısı x1
  • kusura bakmayın ben 19 yaşındayım.
    orjinal almaya karar verenler beni bulsunlar.hertürlü yardımcı olurum.
    msn bıraktım.almak istemeseniz bile insan bir merak edip sorardı ben olsam öyle yapardımda artık hiç ciddi insan kalmamış gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark_flame

Orjinal kartlardan neden almıyorsunuz ki???
    Elinizdeki kartların hiç bir değeri yok...

Slifer'ın Varmış Sahte...
    - *Peh*

Orjinal bir kartın yerini tutamaz...
    Şu an "Starter Deck -Jaden Yuki-" Aldım ve çok da iyi...

Madem "Oyun için o kadar para vermem ben !!" Diyorsun...
    - *Hiç birini alma, Bari korsana yardım etme...*

Katılıyorum sana 10 ykr için değmez 20 ykr daha ekle bir ekmek al ya 3 kart a 30ykr veriyorsan onu dilenciyede vcerebilirsin:D
  • ''o 10 kuruş ucuz'' diyosunuz çok alyosunuz alanlar en az 2-3 paket alıyo öyle bir sürü kişi olduğunu düşünrüsek ki öyle ayda 1.000 ytl kazanırlar yapmayın korsanın cebine para koymayın!!!
  • ben sahte kartlarla artık oynamıyorum çünkü sahte kartlar için 10 ykr veriyorsun kartı satan kişiye sonra herkesle oynuyorsun sahte kartlarla oynamak 2'ye ayrılır:
    1-Sahte kart alanların çoğunun oynadığı gerçeğine oynamak
    Bunu kesinlikle oynamayın, çünkü yok olan canavarlarını rakibin alıyor.Aynen kumar oynamak.Korsana yardımcılık yapmayın.Bunu oynayanlar oynayarak kin ve nefret duyguları gelişir,böylece düşmanlıklar oluşur.Dünya nüfusu kadar kişi olduğunu düşünürsek ayda 999 kentrilyon kazanır kartları satan kişi.
    2-Sahte kart alanların azının oynadığı şakacığına oynamak
    Bunu oynamanıza birşey demiyorum.Çünkü gerçeğine oynamanın zıttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elecman -- 5 Aralık 2007; 16:24:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: elecman

ben sahte kartlarla artık oynamıyorum çünkü sahte kartlar için 10 ykr veriyorsun kartı satan kişiye sonra herkesle oynuyorsun sahte kartlarla oynamak 2'ye ayrılır:
    1-Sahte kart alanların çoğunun oynadığı gerçeğine oynamak
    Bunu kesinlikle oynamayın, çünkü yok olan canavarlarını rakibin alıyor.Aynen kumar oynamak.Korsana yardımcılık yapmayın.Bunu oynayanlar oynayarak kin ve nefret duyguları gelişir,böylece düşmanlıklar oluşur.Dünya nüfusu kadar kişi olduğunu düşünürsek ayda 999 kentrilyon kazanır kartları satan kişi.
    2-Sahte kart alanların azının oynadığı şakacığına oynamak
    Bunu oynamanıza birşey demiyorum.Çünkü gerçeğine oynamanın zıttı.

evet haklısın aslında zamanında bende 40 tane sahte aldım(1 YTL korsana verdim ) ama onlarla hiç oynamadım ben zaten gerçek bi deste kuruyorum belki bu gün doğru dürüst bi destemde olucak babamlar almama izin verirse 13 kat alıcam bugün yerinizde olsam (10 kuruşa kart alanlara sesleniyorum)sahte kart alıp korsana para vermem istesem sahte bende alrım alt komşumuz oyuncakçı

• allahtan bari bizim maddi durumumuz iyi istersem orjinal alabnilirim ama siz bunu bilmiyordunuz belki ya biz fakir olsaydık alcak paramız olmasaydı kul hakkına gircektiniz
  • ben yugiohun 224 bölmünü izleyip tüm oyunu full biliyorum.orjinalden bilgisayarda hep oynuyorum 4 yıl önce aldığım sahte kartlarla da orjinal biçimde oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: pallet_35

quote:

Orjinalden alıntı: düello_cadısı

ya kart karttır ben sahte vea orjinal vea 10 kuruşluk hiç yenilmedim vede yenilmeyeceğiiiim

gel benseni büyük bi hezimete uğratiim gerçekde

guldürme beni beni yencek adam annesının karnından doğmdıama o kadar istiosan tmm

• palletcim guldurme beni ama madem o kadar istisan oke nerde ne zaman
  • ben de yugioh hayranıyım her bölümünü izliyorum şu 10 krşluk kartlardan banada yollarmısın parasını veririm ya da orjinal kartlar ne kadar ondan da olabilir
  • yada bütün yorumları okuyunca naladım yha ama iri bana şu orjinal kartları alamam konusunda yardım etse iyi olur yha hem bulamıyorum hemde onlar çok pahalı yavv
  • kolaysa turkiye sampiyonasına girin sahte kartla bak nooluyoooooooooooooo

• gerçekten almıyorlar bende arkadaştan biliyorum arkadaşımda kartlarının %50si sahteydi bu yüzden katılamadı.bende katılıcakdım ama katılamadım hemde bütün kartlarım orjinaldi hem slifer the sky dragon yugi'nin ve jade'nın bütün kartları var

• bu yazıyı yorumların çok azını okuyarak yazıyorum!
    mesela 4.seri sahte kartlarda çok canavarıtuzak elementi yapmışlar yada 3. seride ra (zırhlı ejderi) sarı
    uçan ejderi(slifer) sarı mavi dövüşçü (obelisk) ise fusion canavarı yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konur97 -- 9 Şubat 2008; 11:59:13 >
  • Orjinalden alıntı: onur2

bence yugioh sahte akrt ile oynanmamalı
    oynancaksada ilk olarak orjinal ile oyun öğrenilmeli sonra sahte ile oynanmalı
    benim tanıdığım kaç tane oyuna sahte ile başlayan 2 yıldır oyniyan bire çocuk var mesela bizim serviste
    orjinal kartı şu türkçe yazılı olansahte kartlar sanıyor bizim sahte kart dediğimiz kartları ise hani bazı sahtelerin arkasında birde bisiklet resimi filan oluo onlar sanio
    ve 2 senedir oynadığı halde 8 yıldızlı toon canavar ı direk sahaya oynuo hiç bişey yapmadan
    direk destesinden kart çağirio hangisini isterse desteyi resmen el gibi görüo
    fusion canavarlarını direk sahaya çağirio hatalarının hepsini saysam daha çook varda
    şimdi çok uzun
    yani sahte kart nsl yugioh u bole etkilio hiç anlamiom
    birde hatırlatiyim

yorum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konur97 -- 9 Şubat 2008; 12:00:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dark_flame

Orjinal kartlardan neden almıyorsunuz ki???
    Elinizdeki kartların hiç bir değeri yok...

Slifer'ın Varmış Sahte...
    - *Peh*

Orjinal bir kartın yerini tutamaz...
    Şu an "Starter Deck -Jaden Yuki-" Aldım ve çok da iyi...

Madem "Oyun için o kadar para vermem ben !!" Diyorsun...
    - *Hiç birini alma, Bari korsana yardım etme...*

ÇOK HAKLISIN
  • konur97 flood yapma bu 1.
    Blue Eyes Ultimate Dragon yerine The Eye Investigates the Pole Dragon yazan
    Dragon/Fusion yerine "the dragon a blend"(Blenderda karıştırıyor herhalde oradakiler) yazan, abuksubuk ingilizce kıtı bir elden çıkma kartlarla oynayana ne diyebilirim ki bu 2.
    Orjinal kart ile sahte kart arasında o kadar fark var ki bu 3.
    Mesele bilgisayar oyunu olunca korsanı desteklerim çünkü fiyatlar inanılmaz şekilde uçuk fakat ben ve pyramid gibileri ucuza orjinal kart satarken sahteye yönelinmesi garip geliyor bana bu 4.
    Oyunu bilirsin yada bilmezsin, yalnız bu forumdakiler bence sadece Joey The Passion ile kısıtlamışlar kendilerini(istisnalar olabilir kızmayın) bu 5.
    3 tanrı kartını birden nasıl yenersiniz? sorularına exodia cevabı verenler ve onlara hayır gibisinden cevap verenler, bu şekilde polemiğe girenler de var.
    Güzel kartlarım var diyorsun, de bende de var ve orjinalleri ama adam gibi deste çıkartacak 1 tane kartın yok. Desteme 3 tanrı kartını alayım ondan sonra çıkayım meydana, en güçlü kartlar bende diye. Ama isterse elinde her birinden 5 tane olsun, tanrı kartları aman amanlık şeyler değil düzgün bir deste ile kullanılmadıktan sonra.

Bu forum üzerinde şu salak iddialar yapılıyor.
    -En iyisi benim inanın artık
    -Var mı benimle kapışacak bir babayiğit
    -Ben en fazla 25k ataklı canavar yaptım en iyisi benim.

Adam gibi yugioh forumunda böyle aptalca polemiklere yada topiclere yer yoktur.
    Orjinal kart arayıp da bulamıyorsanız tam bakmıyorsunuzdur.http://www.duelworld.co.cc

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.