Şimdi Ara

kartları 10 kurustan alanlar oyunu bılmıo dıye bırsey yok (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Onlar hala satılıyor mu ya? Bizim buralarda çok aradım ama bulamadım sahtelerden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bloodmon

bnd orjinal kartlar da var sahtelerde parlaklık ve para hariç farkı yok. ayrıca korsan alanlar oyunu bilmiyor diye birşey yok. kartlarınız orjinal olunca elinize ne geçiyor?

bak anlatiim: 1.orj olmassa oyunu duzgun oynayamassın cunku efektleri yanlış yazıo
    2.turnuvalara katılamassın
    3.korsan aldığın için efektler yanlış olduğu için ve afedersiniz bazı dingiller efektleri salladıkları için oyunu bilmezsin
    4.oyunun zeyki cıkmaz
    5.ise tek fark parlaklık ve para diil hem kart parlak sa değeride artar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king_atemu -- 8 Mart 2008; 22:55:26 >

• ya bende eskiden sahte kartları alıyodum şimdi bi köşede duruyolar. kendi yazıcıkla biras uğraşarak yaptıkalrımda var. Bende orjinal kartları almak isterdim ama benim o kdr parayı verecek gücüm yok. Orjinal bi desteyi almak için ne kdr para gerekio ??? sadece Yu-Gi-Oh! değil diğer oyun CD leri vs. de çok pahalı fiyata satılıo orjinalleri. Biraz usturuklu bi fiyata satsalar 3 korsan oyun alcama 1 orjinal oyun alırım ama sadece bi oyunu minimum 30-40 lira verilirmi Ümr.CarrefourSA da küçükken Yu-Gi-Oh oyunu görmüştüm yemin ederim fiyat 100 liraydı. Şu an orjianl olarak aldığım tek şey film cd leri. Ben sizi bilmem ama bi karta o kdr para vermeyi ben mantıklı bulmuyrum. Arşiv koleksyon yapmak isteyebilirsinis ama bence mantıklı değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: FromHeLLHiLL

bnd orjinal kartlar da var sahtelerde parlaklık ve para hariç farkı yok. ayrıca korsan alanlar oyunu bilmiyor diye birşey yok. kartlarınız orjinal olunca elinize ne geçiyor?

sadece daha değerli daha güzel görünüşle ve pahalı diye hep orjinal benim destemin çoğu sahte
  • NE VAR Kİ BENİM KARTLARDA SAHTE AMA GÜZEL KARTLAR ÇIKIYOR BENDE:ÜÇ BAŞLI MAVİ GÖZLÜ BEYAZ EJDER ÇIKTI.
  • quote:

Orjinalden alıntı: comand.com kardeş

ben yugiohun 224 bölmünü izleyip tüm oyunu full biliyorum.orjinalden bilgisayarda hep oynuyorum 4 yıl önce aldığım sahte kartlarla da orjinal biçimde oynuyorum

bak şurda bi hatan var.224 bölümü zlemiş olabilirsin ancak ordaki oyunun oynanış biçimiyle bizim oynadığımız aradasında büyü farklar var.

Not:Sahte kart alanlara sözüm.

Bir zamanlarsahte kartların alasını aldğımdan bilirim.Sahta kart alıp iyi kartlar çıtkı diye seviniyosun.Ama kartlar gerçekleri gibi mi acaba?!...

Mesela mavi dövüşçü diye bir kart var orda(sahte kar alanlar iyi bilir.)O ise aslında yasaklı olan Obeliks The Thormentor dur.(yanlış yazmış olabilirim :D)Bu kartların efektleri de sallama ben buna kopuyorum zara/etki yazıyodu bi kart üstünde.Afedersiniz ama''Hödük kart yapıcılar lüfen bira dha düzgün sallayın''Ayrıca görmüşsünüzdür.Karakter kartları var.Kesinlikle karakter kartı diye birşey yok oyunda.
    Bu sözetiklerim türkçe sahe kartlardı.Bide bunarın ingilizceleri var.
    Türkçe sahte kartlarda bin ejder diye geçen bi kart var.Orda 4 yıldız dierinde aşırı fazla yıldız ve atk defans imknsız derecede büyük...Ayrıca bu kartlarda efeke sallama

Yani demek istediğim sahte kartlarla boşuna uğraşmayın.Tabi bu oyunu seviyosanız :D(I love this game XD)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackkaos -- 11 Nisan 2008; 16:17:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: blackkaos

quote:

Orjinalden alıntı: comand.com kardeş

ben yugiohun 224 bölmünü izleyip tüm oyunu full biliyorum.orjinalden bilgisayarda hep oynuyorum 4 yıl önce aldığım sahte kartlarla da orjinal biçimde oynuyorum

bak şurda bi hatan var.224 bölümü zlemiş olabilirsin ancak ordaki oyunun oynanış biçimiyle bizim oynadığımız aradasında büyü farklar var.

Not:Sahte kart alanlara sözüm.

Bir zamanlarsahte kartların alasını aldğımdan bilirim.Sahta kart alıp iyi kartlar çıtkı diye seviniyosun.Ama kartlar gerçekleri gibi mi acaba?!...

Mesela mavi dövüşçü diye bir kart var orda(sahte kar alanlar iyi bilir.)O ise aslında yasaklı olan Obeliks The Thormentor dur.(yanlış yazmış olabilirim :D)Bu kartların efektleri de sallama ben buna kopuyorum zara/etki yazıyodu bi kart üstünde.Afedersiniz ama''Hödük kart yapıcılar lüfen bira dha düzgün sallayın''Ayrıca görmüşsünüzdür.Karakter kartları var.Kesinlikle karakter kartı diye birşey yok oyunda.
    Bu sözetiklerim türkçe sahe kartlardı.Bide bunarın ingilizceleri var.
    Türkçe sahte kartlarda bin ejder diye geçen bi kart var.Orda 4 yıldız dierinde aşırı fazla yıldız ve atk defans imknsız derecede büyük...Ayrıca bu kartlarda efeke sallama

Yani demek istediğim sahte kartlarla boşuna uğraşmayın.Tabi bu oyunu seviyosanız :D(I love this game XD)

sana eklemek istediğim bir şey var bide yeşil ve siyah ojama kardeşler var ikisininde atk:0 def:1000 olması gereken yerde yeşil ojamanın atk:2500 siyah ojamının atak 3200 baya sallamışlar biraz inseler iyi olur belki atk lerini yanlış yazmış olabilirim siz uyarın ama hatırladıklarım bunlar

• Bencede konuyu açan arkadaşım haklı.Bi anblem yok diye kart kötü olmaz.Siz o kadar para sayana kadar gidip 10 kuruştan alsanız ohooooooo...
  • arkadaşlarşu anda istanbulda sahte kart satan bi yer bildiğiniz varsa sölermisiniz gerçeklerini örendikten sora almayıdüşünüyorum bide yugioh bilgisayar oyunlarıiçin bildiğiniz varsalinki atabilirmisini zyada ismini söleyin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.