Şimdi Ara

KIM 10 GÜNDE BIR 200€ ISTER?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konuya Hemen girelim
    Arkadaslar Forumda bir yarisma yapacam ve bu yarismanin sonunda 1 kisi benimle beraber calismaya hak kazanacak ve 10 günde bir 200€ nun sahibi olacak.
    böyle bir yarismayi yapmamin sebebi matematiksel olarak bir sürü formül bulsamda hicbir spor dalinda iddaa konusunda hicbir bilgiye sahip olmadigim icindir.
    Sakat oyuncu, takimin genel form durumu, cezali oyuncu, sansiz takim gibi sorularin cevabini hicbir zaman dogru sekilde yapamadim.
    Sececegim 10 günde bir 200€ ödüle sahip olacak Yardimcimin bu arastirmalari yapabilen bir özellige sahip olmasi gerekir
    Yarisamada yarisacak arkadaslarin özellikle NBA'ci Ve NBA'da cok basarili olduklarini düsünen kisilerin olmasini rica ediyorum.
    Yarisama siz yarismacilar icin cok basit.

Yarismanin 1.sarti:
    Yarismacilarin, Hergün oynanan NBA maclarina odaklanip günde sadece 3 maci ayiklayip bu maclarin 3'ünde örnek olarak üst bitecek diyip sadece 1 tanesini tutturmalari gerekir. (sistemimin calismasi icin 1 macin tutmasi yeterlidir)
    evet sadece 3 mactan 1 tanesini 10 gün boyunca arka arkaya bilmeleri gerekir. bu durumunda bunu basaran yarismacilardan biri Yardimcim olamayi hakedecek!. 200€'yu kazanmaya aday olacak.
    Yarismacilarin, Macin hangi bölümünü sececekleri sorusu ise Alt/Üst seceneginin üst secenegi ile HC secenegidir.
    alt/üst kisminda neden üst tercih ettigimi biraz aciklayim;
    diceksiniz ki en iyi oyuncusu sakat oynamiyor onun icin normalde üst ama oyuncu sakat alt biter; Hayir bunu kabul etmiyorum oyuncu sakat ama takim yine 11 kisi yada 7 kisi degilmi?.
    yerine giren oyuncunun o sakat oyuncudan daha fazla gol yada basket atmiyacagini bilmek cok zor. onun icin iyi eleyin ve net secmeye calisin.

Yarismanin 2.sarti:
    bunlarla beraber 1.40 Oranli 1 adet banko maci 10 gün boyunca arka arkaya bilmeleri gerekir.
    bu banko olayini yine sizlere kolaylik olmasi acisindan 1.18x1.18=1.39 gibi iki maclada toplam 1.40 oranina varabilirsiniz.
    ama mutlak surette bu 1.40 oran her seyden once cok önemli ve mecbur tutmasi gereken orandir. yatmasi durumunda NBA maclarini bilseniz bile ise yaramiyacaktir eleneceksiniz.
    dolayisiyla ilerde gercek isleme gectigimiz zaman da kuponlarimiz kaybeder ve anlasmamiz sona erer.

Yarismanin 3. sarti:
    evet arkadaslar yukarida yazdigim iki sartin önemini aciklamak icin 3. sarti yaziyorum
    Tekrarliyarak 1.40 oranli bankonun önemi oldukca cok. yaris esnasinda bu banko orana vereceginiz basari herseyden önemli.
    Yardimcimi sectikten sonra gercekten oynamaya basladigimiz zaman NBA da 3 macin 1 tanesini bilsek bile bu 1.40 oran tutmadigi an siz 200€'dan ben ise riske girdigim paradan olurum
    Onun icin yarismaya katilacak arkadaslarin bunu dikkate almalarini önemini cok ciddiye almalarini rica ediyorum.

Yarismanin 4. sarti:
    1.40 olan banko oaran 10 gün boyunca her gün oynanan NBA maclariyla ayni gün oynancak sekilde o günün icinde secilmeli. eger Yardimcim bu güne 1.40 oran banko yok hocam der ise
    hic sorun degil! riske gerek yok sonraki güne yada ilerki günlere atmamizda sakinca yok. ancak gün sayisi oynanmamis günler sayilmayacaktir. bu durumda Yardimcim 10 oynanmis gün 10 kupon olarak ve
    10 kuponun arkarakaya tutmasinin ardindan 200€'yu hak edecektir. isin dogru ismi arka arkaya her Tutan 10 kupon icin 200€ ödül.

Yarismanin 5. ve son sarti:
    bu kadar Arkadaslar.
    Yarismak isteyenler 10 gün boyunca bu baslikta hergün 1 kupon ile yarsmalari gerekir. 1 den fazla kupon yazan elenecektir,
    ve 10 gün sonra bu yarisi kazanan kisiyi belilemek icin yaptiginiz tüm kuponlari inceleyip kazanan yarismaciyi yardimcim olarak sececem.
    2 veya daha fazla kisi bu yarisi gecer ise;
    Bu Durumda NBA'da 3 macta 1 dogru sarti ve 1.40 oran olan bankoyu inceleyip NBA'da Yarismanin 10 gün boyunca kimin 3 macta 1 mactan daha fazla maci bleni sececegim.
    örnegin biri 2 kuponunda 3 macin ücünü bilmis digerlerinde 3 macin kimi zaman gerekli olan 1 maci kimi zaman 1 fzlasini yani 2 maci bilmis ve cogunlikta 3 maci bileneni sececegim.

eger yine 2 veya daha fazla ayni basariyi gösteren yarismacilar olursa;
    Bu durumda o kisilerin arasinda ayni sartlarda 3 günlük bir yarisma daha yapip üstünlük saglayani belirleyecem.

EN ÖNEMLI NOT: 10 günlük Yarisma süresince yarismacilarin 10 günlük kupon yarisi mesajlarinda (Bu mesaj x kullanici tarafindan su saat ve su tarihte düzeltilmistir) mesaji olabilme ihtimalini dikkate alarak
    mac tahminlerinizi bu konuda paylasmadan önce!!! PM yoluyla bana atmniz gerekir ardindan ayni PM'yi forumda paylasin, benimde onayimla dogrulamis olalimki sonradan neben kivirim yok mesaji degistin yok bilmem ne vs
    nede siz kivirin. öncelik PM ardindan forumda paylasim ve yine forumda benim PM'nizi bu sekilde aldigim onayim.

Gelelim Kismet olursa Belirleyecegimiz Yardimcimin 200€'suna;
    10 günlük Yarisma bittikten sonraki 10 günlük daha dogrusu Tutan 10 kuponluk asil uygulama isinden sonra kuponlarimiz NBA oldugu icin ve gece oynandigi icin 10. kuponun maclarinin oynandigi ve tutmasi halinde
    ayni günün icinde en gec TR saati ile 21:00'ra kadar ödenecektir
    Ödemeler Banka yolu Haric (Yurt disinda yasiyrum Banka isi ile ugrasamam) U-Kash, Paysafecard veya PayPal ile ödenecektir.

Son olarak nasil oyniyacagimi, ne kadar kazanacagimi ve sistemi yardimcimi belirleyip ilk uygulamadan sonra olumlu olumsuz palasacagim ve insallah kazanirsak hep beraber ayni sistemi uygulayacagiz.
    sistemi yardimcim olarak sececegim arkadasimda bilmeyecek O sadece belirttigim sekilde günde 3 NBA maci ve 1 adet toplam 1.40 oranli 1 yada belirtigim gibi 2 maclik banko yu belirleyecegimiz saat icinde bana verecek.
    Yardimcim olacak kisi asla risk almayacak ve beraber calismak icin ücret ödemiyecek sadece 10 gün boyunca belirledigim sartlari yerine getirecek.
    önce PM sonra bu sayfada kendi sectigi maclari verecek ve benim gibi herkes görecek.

Katilmak isteyenler bu günden itibaren "Mesaji Okudum Sartlari kabul ediyorum Katilmak istiyorum" mesaji atip yerini alabilir yarisma icin kisi sayisi limiti yoktur.
    ancak rica ediyorum simdiden tahmin yazmayin, Yaris saatine kadar sadece konusalim.
    Yarisma C.Tesi günü 17.11.2012 tarihinde cuma'nin bittigi gece saat 00:01 den sonra pazar günü icin kuponlarini yapabilirler. son kupon verme saati her gün icin saat 18:30'dur. 10 gün boyunca sürecek maratona baslayabilirler.
    yarisin 10. ve son tahmini 26.11.2012 P.Tesi günü sali günün gece NBA maclari icin yapilip ardindan oylamaya gecilecektir.

kupon msajlariniz sadece ilgili maclarin takimlarinin tam ismini ve net tahmininizden baska yazilar icermesin. maclarin hakindaki bilgiler yorumlar sizde sakli kalsin. Bunu rica ediyorum!!

Tüm katilimcilara simdiden basarilar dilerim.
    Saygilar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 16 Kasım 2012; 4:56:08 >

• ILK TUR YARISMACILARI

1. AlaturkaMavzer
    2. InceptioN34
    3. D-dokuzyuz
    4. Byiddaa
    5. Aurorax
    6. Umbaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 16 Kasım 2012; 7:50:53 >
  • Katılalım bakalım.Yaz hocam beni listene NBA uzun süredir takip ediyorum.Hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Katılalım bakalım.Yaz hocam beni listene NBA uzun süredir takip ediyorum.Hayırlısı.

Hayirli olsun Bol sans hocam
    Saygilar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: InceptioN34

Bende katılıyorum hocam, kendimize o kadar kazandıramıyoruz.Belki karşımızdaki için daha iyi araştırma yaparız,kazandırırız.Hayırlısı artık.

hosgeldin Hayirli olsun bolsanslar.
    Saygilar...
  • rezerve
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

rezerve

Katildin kabul ediyorum Hocam Hosgeldin Bol sans
    Saygilar...
  • Arkadaslar 1 haftadir zaman zaman internetimde gecici bir baglanti sorunu yasiyorum, mesajlariniza gec cevap veririsem sebebi bundandir. ancak bir sekilde muhakkak zamaninda tüm mesajlar cevaplanacaktir.
    gerkirse mekan degistirir yine zamaninda basligin basina gecerim tüm meajlari yanitlaim.
    Saygilar...
  • bol şanslar herkese :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byiddaa -- 16 Kasım 2012; 5:24:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byiddaa

bol şanslar herkese :)

Hoşgeldin bol şanslar hocam.
    Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 16 Kasım 2012; 5:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ust uste bu kadar mac bildikten sonra alinan para 200€nun cok uzerinde olur.

misal 20tl ile baslayip geleni bastigimizi dusunelim sonucta 10gun hic kaybetmicez.

20x1.92¹°=13615.77tl

ayni sekilde 1.40 ile hesaplayalim.

20x1.40¹°=578.51tl

riske edilen 20tl ile ne kadar para alindigi goruluyor.

Burada 10 gun boyunca verilecek tahminlerin %70i tutsa ve single basildigini varsaysak yine 20tl misli ile ufak bir hesaplama yapalim.

20x1.92=38.40tl yapar %70lik bir basari sonucunda;
    toplam riske edilen para 10gun için 200tl geri donen para 268.80tl

%60lik bir basarida geri donen para 230.40tl oluyor.

Sonuç olarak bu isten kazançli cikacak sen oluyorsun ve yukarida saydigin sartlar yerine gelmedigi icinde 200€ paran cebinde kalmis olacak. yarisma adi altinda insanlardan faydalanmak istiyorsun gibi geldi bana bu goruntu itibariyle.
    Tek olumlu tarafi ucunda 200€ oldugundan basari orani yukselecek buda diger oynamak isteyenlerin isine yarayabilir.

• ekle beni de

• quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

ust uste bu kadar mac bildikten sonra alinan para 200€nun cok uzerinde olur.

misal 20tl ile baslayip geleni bastigimizi dusunelim sonucta 10gun hic kaybetmicez.

20x1.92¹°=13615.77tl

ayni sekilde 1.40 ile hesaplayalim.

20x1.40¹°=578.51tl

riske edilen 20tl ile ne kadar para alindigi goruluyor.

Burada 10 gun boyunca verilecek tahminlerin %70i tutsa ve single basildigini varsaysak yine 20tl misli ile ufak bir hesaplama yapalim.

20x1.92=38.40tl yapar %70lik bir basari sonucunda;
    toplam riske edilen para 10gun için 200tl geri donen para 268.80tl

%60lik bir basarida geri donen para 230.40tl oluyor.

Sonuç olarak bu isten kazançli cikacak sen oluyorsun ve yukarida saydigin sartlar yerine gelmedigi icinde 200€ paran cebinde kalmis olacak. yarisma adi altinda insanlardan faydalanmak istiyorsun gibi geldi bana bu goruntu itibariyle.
    Tek olumlu tarafi ucunda 200€ oldugundan basari orani yukselecek buda diger oynamak isteyenlerin isine yarayabilir.

Selam
    Ey tatlı kardeşim zaten mesajın en başında sakat oyuncu cazalı formsuz oyuncu şanssız takım vs. Hiç o işleri beceremediğimi yazdım.
    Elbette işi bilenleri sınava tbii tutuyorum ve içnden seçecem birlikte çalışacağım kişiyi.
    Ayrıca sistem işe yararsa ve kazanç olusa bu sistemi burada paylaşacam hrkesle beraber kazanmay başlicaz diye mesajın sonunda yazdım. Sanki bencilmişim imasını verdiniz yada ben o şekilde anladım.
    Ayrıca tüm risk üzermde ben test işini kendi paramla kendim oynicam kazanırsam herkes kazanır kaybedersem sadece ben. Bunda faydamdan başka kime zararım var. Sizi yanlış anladıysam af ola. İşin doğruu direk çuvladızı kendime batırıyorum.
    Şöylede diyebilirdim arkadaşlar bir sistem buldum varnızı yokunuzu bu sisteme yatırın mutlak kazanç elde edersiniz der uzaktan bakardım millet kazanıyorsa bende oynardım kaybediyorsa bende kaybolurdum ortadan ama tersini yapıyorum. Kndim deneyip işe yarasa herkese tavsiyede bulnacam.
    Saygılar...
    Edit: siz beni tam menfaatçi konuma birşekilde soktuğunuzu anladım meajınızı tekrar okuyunca. Pes doğrusu.
    Ayrıca sizin yaptığınız hesaplabenim sistemim hiç uyuşmuyor.
    Ve inanıyorumki bu testi en az 2-3 kişi geçecek. Kısaca 10 gün boyunca milleti kandırıp enayi yerine koyacak bir şahsiyete sahip değilim ve ayrıca burada test boyunca verilecek maçların birini dahil 1 kopuna koymayı bir an düşündüysem adi ve diğer kötü sözlerın kendisi olayım. Her önünüze gelini bir takım sıfata koymayın kendinizi ve sarfedeceğiniz sözleri tartın sonra yzın.
    Ha düşündününz gibi algıladısanız varın konuya girmeyin bi zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 16 Kasım 2012; 7:22:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

ekle beni de

Hoşgeldin hocam bolşanslar
    Saygılar...

• Lütfen beni de ekleyin tahayasin1... ama aslını merak edecek olursanız, ben de cocainbar'ın yazdıklarını yazmaya karar vermiştim yazınızı okurken.
    isteklerinizi sıralayalım; 1,4 futbol oranı. 1,89'dan 3 tane basket oranı. Ama basketlerden 3 de 1 tuttursak yetiyor. Hiç bilmiyoruz diye var sayalım ve %50 den 3 maçta 1'inin tutma şansı 8'de 7'dir. 8'de 1'i es geçelim ve her gün 1 basket maçı bileceğiz diye varsaylım. -ki 200€ alabilmemiz için en az üstüste 20 doğru tahmin yapmış olmalıyız.-
    1 Tl riske edelim;
    1,4x1,89=2,646 tl.
    2,646x2,646= 7~tl.
    7x2,646=18,5~tl.
    18,5x2,646=47,6
    vs. vs. diye gider... Yani kazanç 200€ 'nun çok üzerinde olur.
    Önerilerime gelecek olursak; 10 günü 5 güne çekelim... Çünkü hesaplamalarıma göre; 1,4 futbol + bahsi geçen basket maçlarını ben 10'da 9-9,2 civarı tuttururum.
    Eğer sisteminizi PM yolu ile açıklarsanız, üzerinde daha fazla kafa yormama olanak sağlamış olursunuz.
    Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Lütfen beni de ekleyin tahayasin1... ama aslını merak edecek olursanız, ben de cocainbar'ın yazdıklarını yazmaya karar vermiştim yazınızı okurken.
    isteklerinizi sıralayalım; 1,4 futbol oranı. 1,89'dan 3 tane basket oranı. Ama basketlerden 3 de 1 tuttursak yetiyor. Hiç bilmiyoruz diye var sayalım ve %50 den 3 maçta 1'inin tutma şansı 8'de 7'dir. 8'de 1'i es geçelim ve her gün 1 basket maçı bileceğiz diye varsaylım. -ki 200€ alabilmemiz için en az üstüste 20 doğru tahmin yapmış olmalıyız.-
    1 Tl riske edelim;
    1,4x1,89=2,646 tl.
    2,646x2,646= 7~tl.
    7x2,646=18,5~tl.
    18,5x2,646=47,6
    vs. vs. diye gider... Yani kazanç 200€ 'nun çok üzerinde olur.
    Önerilerime gelecek olursak; 10 günü 5 güne çekelim... Çünkü hesaplamalarıma göre; 1,4 futbol + bahsi geçen basket maçlarını ben 10'da 9-9,2 civarı tuttururum.
    Eğer sisteminizi PM yolu ile açıklarsanız, üzerinde daha fazla kafa yormama olanak sağlamış olursunuz.
    Teşekkürler...

umbaba hocam vallaha öylebir niyetim yok. Öyle olsaydı açık açık yazardım.
    Ayrıca öyle olsayı 1.4 bankoyu 1.80'ne 1.90'a çekerdim dediğiniz uklalığı daha yüksek oranla yapardım.
    Ama sistem sadece 1 kupından olmiyacak o yüzden bankonun cok sağlam olması gerekir ve zaten 1.40 tan aşağısı o zahmete değmiyecek bir oran oluşurdu ve hiç uğraşmazdım.
    NBA mçlarına gelince katılımcıların neyinden yararlanayım ki zaten 2 kerede 1 kafadan sallasam 3 maçın 1 tanesnden fazlasını işi bilmeyen ben bilebilirim.
    Amacım işi geçekten bilen birini bulmak ve her gün 3 maçtan birini bilsin ve neredeyse en düşük oranlı bankoyu bana ve ilerde hepimize versin hep beraber kazanalım.
    Şahsen her ne kadar sallansada ben sallasam bile 3 maçın 1 tanesini tutturacağma inanmıyorum onuniçin böyle birine ihtiyacım var ve ödülle bulmaya çalışıyorum.
    PM ile sistem işine gelince
    İnnallah mağesabrin
    Bi deniyelim olursa çok iyi olacak olmazsa 1 ben kaybederim.
    Kilit nokta 1.40 oran bankonun tutması NBA maçları her türlü 3 maçın biri gelir diye inanıyorum yani sziz ustalar o 1 maçı muhakkak bilirsniz NBA'da.
    Sizi listeye yazıyorum grçekten ustalara ihtiycım var.
    Saygılar...

• Olay 1,40'tan futbol, 1/3 NBA maçıysa hallederiz. Euroleague de oluyor mu ?

• katılalım bakalım
  • Selam Arkadaslar.

Bu konu burada kapanmistir ilgi gösteren herkese Cok tesekür ederim.

Tam 32 PM almisim bunlarin sadece 5 tanesi iyimser ve emege saygi gösteren icerik iceriyor.
    Kisaca konuda yazmayan hizini alamayip PM ile gurur kirici, itham edici, uyanik gibi vs. yakistirmalar yapmis. ( bir cogda sifir mesajli nickler)
    keske benimle calisamak isteyenden 10 günde bir 200€ talep etseydim eminim O PM'leri atan bircok kisi daha fazla saygi gösteriridi dolandirici da demezlerdi, helal olsun adam isi biliyor derlerdi. Neyse Konu kapanmistir.
    iyi niyetli arkadaslara verdigim rahatsizliktan ötürü cok özür dilerim.

Sisteme gelince 1.40 banko oran ile 10 gün boyunca tutturacaginiza kendinize güveniyorsaniz zaten benim 200€ verecegim ödüle muhtac degilsiniz.
    10€ basip 10 gün boyuca arka arkaya gelen parayla 1.40 orana basarsaniz zaten 200€ gecer. riskiniz 1 adet 10 euru'dur
    muaddit defa yazdim 1.40 oranli bir banko olmazsa olmaz. bunun neresi sahtekarlik yada neresi karsidakini kullanmak veya enayi yerine koymak anlayamadim zira tüm riski kendim almistim. karsidakinin kaybedecegi bir sey yok zaten!
    en fazla ben bir asagilik yapip 200€ ödemezdim okadar. varmi ceplerinden cikan birsey??
    PM atip incitenler galiba Her 10 Günde bir 200€ dan daha fazla kazaniyor bu iddaa'dan hemde risk almadan..

Saygilar...

• Daha önce uzun soluklu bir yarışma düzenlemiştim kolay gelsin.

bende katılmak isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.