Şimdi Ara

kartları 10 kurustan alanlar oyunu bılmıo dıye bırsey yok (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :DHoroHoro:D

konur97 flood yapma bu 1.
    Blue Eyes Ultimate Dragon yerine The Eye Investigates the Pole Dragon yazan
    Dragon/Fusion yerine "the dragon a blend"(Blenderda karıştırıyor herhalde oradakiler) yazan, abuksubuk ingilizce kıtı bir elden çıkma kartlarla oynayana ne diyebilirim ki bu 2.
    Orjinal kart ile sahte kart arasında o kadar fark var ki bu 3.
    Mesele bilgisayar oyunu olunca korsanı desteklerim çünkü fiyatlar inanılmaz şekilde uçuk fakat ben ve pyramid gibileri ucuza orjinal kart satarken sahteye yönelinmesi garip geliyor bana bu 4.
    Oyunu bilirsin yada bilmezsin, yalnız bu forumdakiler bence sadece Joey The Passion ile kısıtlamışlar kendilerini(istisnalar olabilir kızmayın) bu 5.
    3 tanrı kartını birden nasıl yenersiniz? sorularına exodia cevabı verenler ve onlara hayır gibisinden cevap verenler, bu şekilde polemiğe girenler de var.
    Güzel kartlarım var diyorsun, de bende de var ve orjinalleri ama adam gibi deste çıkartacak 1 tane kartın yok. Desteme 3 tanrı kartını alayım ondan sonra çıkayım meydana, en güçlü kartlar bende diye. Ama isterse elinde her birinden 5 tane olsun, tanrı kartları aman amanlık şeyler değil düzgün bir deste ile kullanılmadıktan sonra.

Bu forum üzerinde şu salak iddialar yapılıyor.
    -En iyisi benim inanın artık
    -Var mı benimle kapışacak bir babayiğit
    -Ben en fazla 25k ataklı canavar yaptım en iyisi benim.

Adam gibi yugioh forumunda böyle aptalca polemiklere yada topiclere yer yoktur.
    Orjinal kart arayıp da bulamıyorsanız tam bakmıyorsunuzdur.http://www.duelworld.co.cc

sus be ikide bir bişiler tanıtıyorsun Gına geldi artık yok orjinal kart almak için şuraya bakın falan yazmışın ya o link e girdim avira hata verdi şu 2. sayfada açtığın konuyada daha sonra cevap vercem konunun dışından çıkmak istemiyorum

• Ard arda 3 tane mesaj yazıp önceki mesajını editlemiyor ve gelip bana laf atıyorsun he?
    Hiçbirşey demiyorum çünkü bu forumdakilerin zeka yaşı ortalamalarını anladım teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak-marik

işte benim sahte kartlarım

BENİM DECKİM MAKİNA BÖCEK KANATLI HAYVAN(RÜZGAR KADINLAR)
    canavarlar::::
    kılınç sineği x1
    eski dişli canavar x1
    uçan kamakırı x1
    rüzgar kadın 1 x2
    sadık şovalye x2
    sımorh kutsal kuş x2
    kuş yüzlü x1
    yeşil cihaz x2
    asabi kadın 3 x1
    eski dişli golem x1
    eski dişli top x1
    sihir ve tuzak:::::
    karalama azizadesi x3
    eski dişli tank x3
    eski dişli patlayıcı x1
    su chorus x1
    yangın perdesi x4
    para hırs küpü x2
    karanlık tabut x2
    kısıtlama kaldırma x1
    sihirli jammer x2
    kart yıkımı x1
    sokuretsu zırhı x1
    icarlis saldırısı x1

[font="Microsoft Sans Serif"]tmm ii hoşta mantıksızca bukadar bu sahte kartlara para dökçeğime o paraları biriktirip duel disk yada orjinal kart alırım

• merhaba aranızdan biri karta ihtiycı var mı ben de 1000 den
    fazla kart var yemin ederim ama bazı kartlara ihtiyacım var he bu kartlar orjinal
    hemen cevap verirmisiniz ihtiyacınızı yazın belki bende vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamialper -- 8 Şubat 2008; 22:02:03 >
  • mesela?
  • magician of chaos ,dark magician girl,neos...
  • MALESEF O KARTLARDAN HİÇBİRİ YOK AMA ALICAM AMA TARİH BELLİ DEİL OZAMAN SÖZ BAKÇAM
    BİDE SENDE RA VARMI
  • ad larını yazın
    resimler çıkmıo bende pardon
  • mağlesef 3tanrı kartı yok ama lord of phamhas ve homon var bide blue eyes shining dragon var
  • quote:

Orjinalden alıntı: yamialper

ad larını yazın
    resimler çıkmıo bende pardon

1 YAŞIN KAÇ
    2 BENDE KARA BÜYÜCÜ YOK
    3 NEREDE OTURUYORSUN İZMİR GÖRÜNÜO PROFİLDE AMA BALIKESİR???,
    4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konur97 -- 9 Şubat 2008; 18:16:24 >
  • 4 tane falan cyber end dragon var atk4000 def2800
  • 14 yaşındayım istanbulda oturuyom.
  • pardon yazmadım ama aynı soruları ben de sana soruom
  • quote:

Orjinalden alıntı: yamialper

pardon yazmadım ama aynı soruları ben de sana soruom

BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEİL
    2. Sİ SENİN MSN NEN FLN VARmı varsa pm at tehlikeli olabilir buradaa
  • yu-gi-oh gx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamialper -- 8 Şubat 2008; 22:45:03 >
  • bende daha çok yeni bölümlerden kartlar var bide sen de msn ni yaz eğer sen eklersen kim olduğunu anlayabilirim
  • yu-gi-oh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamialper -- 8 Şubat 2008; 22:44:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: king yu-gi-oh

gerçekten almıyorlar bende arkadaştan biliyorum arkadaşımda kartlarının %50si sahteydi bu yüzden katılamadı.bende katılıcakdım ama katılamadım hemde bütün kartlarım orjinaldi hem slifer the sky dragon yugi'nin ve jade'nın bütün kartları var

anlıyorum cnm slifer mlifer hemde orjjj atmayalım hem godlar duel de kullanılmaxxx

• quote:

Orjinalden alıntı: By_fRuDo

hepınızın ağzında sakız olmus bakkaldan kırtasiyeden kartları 10 kuruşa alan bir şey bilmio tamam en iyisi orjinali saygıyla ama 13 tane karta 8 ytl saçma benım arkadas alıo gercek ben sahte alıom kartların seklı aynı ve sahteden ıyı kartlar cıkıo ıstersenız bakın kartlarımın ısmı aşağıda

slifer the sky dragon
    blue eyes whıte dragon
    blue eyes shining dragon
    kuriboh
    dark magician
    dark magician girl
    summoned skull
    toon world
    hero spırıt
    twın headed thunder dragon

ve daha bir sürü kart vaktim olmadığından yazamadım

not:sasmundan o orjinal alan arkadasla ben kendi kartımızı card maker ytapıyoruz onları cıkartıp deste kurup turnuva yapacagız su an 2 kişiyiz katılmak isteyen cevap atsın samsundan olmak şart değil

fedanın noolduğunu bilion mu sen?

feda :1-2-3-4 yıldızlı canavarları direk oynayabilirsin 5-6:sahandan 1 canavarı mezarlığa gonderirsin ve cağırırsın 7 ve ustu:2 canavar feda edersin

ek bilgi:destene aynı karttan en fazla 3 tane koyabilirsin ve yasaklı listesini ise başlığımdan ogrenebilirsiniz

bunu guclu canavarların feda edilecek kart olmazsa yaramadığını solemek için yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king_atemu -- 8 Mart 2008; 20:21:11 >

• bnd orjinal kartlar da var sahtelerde parlaklık ve para hariç farkı yok. ayrıca korsan alanlar oyunu bilmiyor diye birşey yok. kartlarınız orjinal olunca elinize ne geçiyor?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.