Şimdi Ara

Kartal-Samandıra Bağlantı Yolu Hız Sınırı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
17.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten hız sınırı çok düşük, 80 km/h ile radara girdik. Neredeyse otoban gibi yol ama 70le gidiyoruz. Hele bazı yerlerde hız sınırı 50'ye düşüyor. 10 dakikalık yol 30 dakikalığa çıkıyor.Bence saçmalıktan başka bişey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi createemir -- 12 Nisan 2016; 22:14:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her radar konusuna gelip sizde hız limitlerini aşmayın aşarsanız ceza yersiniz diyenlere;
    İşte bu tür yollara konulan hız sınırı ve radarlara tuzak ve soygun diyoruz yoksa şehirler arası yolda 110 km/h olan veya ş.içi okul etraflarında 50 km/h olan hız limitini aşanlara kesilen cezalara tepkimiz yok...
    Bu yolu bariyerlerle meskun mahalden ayırmışsın üçer şerit var ama neymiş efendim ş.içi sınırlarında birde savunuyorlar normalde 50 km/h olmalı valilik kararı ile 70 km/h oldu diye... Örneğin bu yol otoban bağlantı yolu 120 km/h olmalı.. Aynı şekilde Silivri yoluda çevreyolu 110 kmh olmalı ama orada da 50 ve 70 km sınırı belirleyip gelene geçene soygun yapıyorlar..
  • 70 miymis. Ben orda hic 70 ile gittigimi hatirlamam. Hele Kartal yonune giderken ister istemez hiz 120-130 lari goruyor. Yoksa kamyonlar bile sikistiriyor.

• Mobil radarmı ?
  • Mobil radar göremedik orada. Sabit olması lazım.

• Kartal koprusunun ilersi yolu mu diyorsun. Ordaysa 180e ciktigimi biliyorum ins degildir

• quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

Kartal koprusunun ilersi yolu mu diyorsun. Ordaysa 180e ciktigimi biliyorum ins degildir

Evet yukarı doğru olan yol :D İş çıkış saatlerinde önümüzde Mercedes M 350 CDI(yanılmıyosam) ile 70 gittik arkamızda bildiğiniz sürü vardı İnşallah ceza yememişsinizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

Kartal koprusunun ilersi yolu mu diyorsun. Ordaysa 180e ciktigimi biliyorum ins degildir

Evet yukarı doğru olan yol :D İş çıkış saatlerinde önümüzde Mercedes M 350 CDI(yanılmıyosam) ile 70 gittik arkamızda bildiğiniz sürü vardı İnşallah ceza yememişsinizdir

Bir haftaya belli olur

• quote:

quote:

quote:

Bir haftaya belli olur

• Ben o yoldan defalarca 140 km/s hizla gectigimi bilirim,en son 2 ay oldu,ondan öncesi de var ama ceza gelmedi cok sukur..

• Radar bilgisi, orada kartal bağlantı yolu deniyor ama cezayı otobanımsı yolda yedik. Tarihin eski olduğuna bakmayın yavaş gitmekten sıkıldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi createemir -- 4 Ağustos 2013; 0:27:21 >
  • Hocam Sen eğer şu REAL lin yan tarafından otobana bağlanan yolu kastediyorsan ben orada KİA K2500 TCİ ile bile 130 km/saat gittiğimi biliyorum (acil mal yetişmesi gerekliydi orası ayrı) eğer oraysa sanırım yeni gelmiş yada 1-2 ay olmuştur ben nisan ayında oralar da çok fenaydım çokk .Geçmiş olsun bu arada bide resimle elimizde belge var diye belirtiyorlar vay vay vay

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdiesel -- 4 Ağustos 2013; 0:49:40 >
  • İlginiz için teşekkür ederim, babamın otobanda bile 160'ı geçmez siz Kia K2500 ile 130km yapmışsınız iyi cesaret helal valla Tabi belge bizim namusumuzdur
  • Çalıştığım yerdekilerden ikisi aynı gün yemiş orda cezayı, iki üç hafta önce. Bende hep 70le gidiyorum, birde radar tabelası yok yukarı çıkarken

• Sadece hız sınırlarını yazan tabelalar var.

• O yolda senelerdir radar var. Hızlı gidip de ceza yemeyenlere denk gelmemiştir muhtemelen

• Her radar konusuna gelip sizde hız limitlerini aşmayın aşarsanız ceza yersiniz diyenlere;
    İşte bu tür yollara konulan hız sınırı ve radarlara tuzak ve soygun diyoruz yoksa şehirler arası yolda 110 km/h olan veya ş.içi okul etraflarında 50 km/h olan hız limitini aşanlara kesilen cezalara tepkimiz yok...
    Bu yolu bariyerlerle meskun mahalden ayırmışsın üçer şerit var ama neymiş efendim ş.içi sınırlarında birde savunuyorlar normalde 50 km/h olmalı valilik kararı ile 70 km/h oldu diye... Örneğin bu yol otoban bağlantı yolu 120 km/h olmalı.. Aynı şekilde Silivri yoluda çevreyolu 110 kmh olmalı ama orada da 50 ve 70 km sınırı belirleyip gelene geçene soygun yapıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Her radar konusuna gelip sizde hız limitlerini aşmayın aşarsanız ceza yersiniz diyenlere;

Her cümlenize sonuna kadar katılıyorum.

@pharheke
    Daha önce 90-100 gidiyorduk en azından 80 ile ceza yiyince çok saçma geliyor hemde o yolda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Her radar konusuna gelip sizde hız limitlerini aşmayın aşarsanız ceza yersiniz diyenlere;

Her cümlenize sonuna kadar katılıyorum.

@pharheke
    Daha önce 90-100 gidiyorduk en azından 80 ile ceza yiyince çok saçma geliyor hemde o yolda.

Hız sınırının saçmalığı konusunda hemfikiriz.ben de o yolda otoban hızlarında gidiyorum, ancak radar olabilecek noktalarda yavaşlıyorum.şimdiye kadar ceza yemedim

• ben o yolu her gun kullanıyorum. samandıra yonunde rampa cıkarken bile 110 km ile cıkıyorum. hapı yuttuk.
  • Aynı yerde benim biraderde yemiş Cumartesi günü...Sağdan sağdan giden ekip arabasıymış radar...Seninki yine iyi bizimki 78 ile yemiş, 77 olsa %10 dan yırtacak...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.