Şimdi Ara

Kartal-Samandıra Bağlantı Yolu Hız Sınırı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
17.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurcngzhn34

Umarım bir şey olmaz çalışmıyorum şuan öğrenciyim sarsar benii :)

Hangi yol olursa olsun İstanbul gibi bir yerde 205 km hız yapmak.
    Siz trafiği baya sarsmışsınız bence bir daha yapmayın, inşallah ceza yemezsiniz bu seferlik.
  • Bu yolun hız sınırı hala 90 mı?
  • JustOffer kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Otoban gibi yol, 120 olması lazım bence.
  • JustOffer kullanıcısına yanıt
    Kartal Köprüsü'nden yukarı çıkarken sağ taraftan bu yola katılan araçlar için hızlanma şeridi çok kısa, 90 km/s ile gittiğin zaman bile bu araçlar katılacağı zaman tehlike oluşturuyor. Yol tasarımını yapan arkadaşı saygı ve sevgiyle anıyorum
  • Ben 130 Km/s civari da gittim,hic ceza yemedim o yolda..En son 3 ay once falan gectim ordan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hareketli sivil radar araci var o yolda. 10 senede bana da bir defa ceza yazdilar. Fazla hizli gitmemekte fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli kullandığım yol trafik harici 100den aşağı düşmedim o yolda.şimdiye kadar bi ceza gelmedi muhtemelen mobil eds aracı tarafından ceza yazılıyordur.kime denk gelirse artık nasip kısmet :)

• Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Dogrudur denk gelmedi demek ki..Sabit radar olmadigini tahmin ediyorum Eds gibi vs..

• sen yeni hava alanı yolunu gördünmü anadolu otoyolu gibi ama 80-90 yazıyor tabelalardae5 de 80 zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 1 Ekim 2018; 8:7:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ev yakacıkta 2 yıldır her gün kullanıyorum hiç denk gelmedi demek ki... (ortalama 100)
  • 210 ile inmişliğim vardır o samandıra-kartal inişini.

yol boşsa 160-170 seyrederim.hiç ceza gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceza bugün geldi. 8Nisan öğlen 12:13de yakalanmışım. Hızım 112 km/s. Hız sınırlarını %10dan %30a kadar aşma (kamera tespiti) cezası olarak 235₺ yazmışlar.

Aman dikkat edin. Daha önce çok daha hızlı geçtiğim olmuştur. Bu sefer saplamışlar

• memox63 M kullanıcısına yanıt
    Bizim arkadaşa da 400 lira civarı kitlemişler daha yeni, uzun araçla 90-100 basıyorum bana ceza gelmedi henüz. Sabit kamera radarı varmış ben göremedim yerini tarif ettiler ama anlamadım tam olarak nerede olduğunu. Konuyu yıllar yıllar önce açmışlar mobil eds den bahsediyorlar ama o yolda mobil eds’ye henüz denk gelmedim. Ayrıca d100 pendik-göztepe arası 90-100 arası gidiyorum hatta sabah çok erken saatte 95 e sabitliyorum hız sabitliyiciyle 6 aydır ceza gelmedi. Beylikdüzü d100’deki kameraların çatır çatır yazdığını söylüyorlar.

• bu yola girdi mi hız sabitleyici açıp sağ şeritten akarım. tam bir ceza yeme noktası. çok dikkatli olun. yol eğimli diye virajlı diye gaza gelmeyin.
  • geçen mayısta 93 km ile yediğimiz ceza yeni geldi, torque hafızasına girip o tarihteki değerleri kontrol ettim hakikaten o hızı yapmışım, bankadan ödedik cezayı
  • Kartal köprüsünün hemen yukarısında samandıra yönüne giderken var bir tane radar, her zaman dikkat ederim geçerken. Kırk yılda bir acele yetiştirmem gereken bi iş vardı bastım gaza geçtim 600 TL ceza gelmiş tüh allah kahretsin sizi yaya geçişine kapalı yol 70 km hız sınırı mı olur ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

Kartal köprüsünün hemen yukarısında samandıra yönüne giderken var bir tane radar, her zaman dikkat ederim geçerken. Kırk yılda bir acele yetiştirmem gereken bi iş vardı bastım gaza geçtim 600 TL ceza gelmiş tüh allah kahretsin sizi yaya geçişine kapalı yol 70 km hız sınırı mı olur ya.
    O kameradan hemen önce otomobil için 90 hız sınırı tabelası var hep 90 la geçerim daha ceza yemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

O kameradan hemen önce otomobil için 90 hız sınırı tabelası var hep 90 la geçerim daha ceza yemedim

Alıntıları Göster
    Kullandığım araç doblo ve maalesef hız sınırı 20km daha düşük binek araçlara göre.
  • E-5 Üsküdar-Kartal köprüsü arası radar var mı ? Veya geceleri çalışıyor mu bom boş yolda 80 kmh yol bitmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.