Şimdi Ara

İstanbul'da Nerelerde Hız Radarı Var. (Cezai işlem uygulayan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
2
Favori
18.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'da son zamanlarda her yerde 70 KM levhası var. Bunlarin çoğu aktif değil yada bana öyle geliyor...

Sizce İstanbul da hangi yerlerde hız radarı var biliyor musunuz?

Örneğin;
    Bakırköy sahil yolunda (Bakırköy/Yeşilköy) ki ceza yi işlem uygulanıyor diye biliyorum ama taksiler önümde 80/90 km ile geçiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 19 Mayıs 2017; 22:28:48 >
  • Istanbulu bilmem ama

Çorum:Radar kenti olarak bilinir,Girişinde çıkışında her yerde var.

Konuyu takip...

• Hasdal - Kemerburgaz - Göktürk yolunda sürekli sabit EDS var, ortalama hızı hesaplayarak ceza yazıyor.

Ayrıca Kağıthane ve Beşiktaş tünellerinde de aynı sistem mevcut. E5'te de EDS uyarı tabelaları ve kameralar var ama ceza yazmıyorlar herhalde, millet gittiği kadar basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Hasdal - Kemerburgaz - Göktürk yolunda sürekli sabit EDS var, ortalama hızı hesaplayarak ceza yazıyor.

Ayrıca Kağıthane ve Beşiktaş tünellerinde de aynı sistem mevcut. E5'te de EDS uyarı tabelaları ve kameralar var ama ceza yazmıyorlar herhalde, millet gittiği kadar basıyor.

Dediğinize katılıyorum artık millet sehirici de dinlemiyor.

Basıyor nereye kadar basarsa.

Saygılar.

• taksim tüneldeki hız koridoru aktif çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Hasdal - Kemerburgaz - Göktürk yolunda sürekli sabit EDS var, ortalama hızı hesaplayarak ceza yazıyor.

Saygılar.

evet haklısınız boğaziçi köprüsünden çıktıktan sonra ataşehir e giderken orda da hız koridoru var diye biliyorum aktif mi hiç bir fikriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

quote:

quote:

Saygılar.

evet haklısınız boğaziçi köprüsünden çıktıktan sonra ataşehir e giderken orda da hız koridoru var diye biliyorum aktif mi hiç bir fikriniz var mı?

Valla aktif mi bilmiyorum ama ne olur ne olmaz şehiriçi radar bölgelerinde yavaş geçmeye çalışıyorum,çünkü aktif olmadığını sanıp geçersen birde aktifse

Vay haline...

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 20 Mayıs 2017; 0:1:0 >

• çekmekoyde bulunan eds lerde de hiz siniri 80 km ama millet cayir cayir basiyor demekki ceza gelmiyor
  • Bakirkoy-Florya Hiz Koridoru

Zekeriyakoy Tuneli

Besiktas Tuneli

Genelde buralardan geliyor fakat hep degil.

1 ay boyunca zekeriyakoy tunelinden nerdeyse en az 20 kere gidip 20 kere geldik. 1 kere gelmisti ceza

Bakirkoy-Florya dan ben yedim, arkadasimin 80 in asagida gittigi yok ona gelmiyoe mesela

• İstoç habipler yolu. Gidis gelis 3er seritli kaymak asfalt yol hiz siniri 70. Galiba oda yolculuk suresini hesapliyor.

• quote:

Kagithane Besiktas tunellerinde surekli 70 75 sabit giderim hic ceza gelmedi. 50 tabelasina gelince 60a duserim genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla istanbul avrupa yakası sahil şeridi yenilendiği günden beri 50 metrede bir EDS HIZ KORİDORU levhası var. Ben 75 sabit giderken yanımdan 95le vızır vızır taksiler geçiyor. bir gün taksim-yeşilköy dolmuşuna bindim gece 2 de 120yi gördük. sanırsam ticariler koridorun açıklarını bulmuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

valla istanbul avrupa yakası sahil şeridi yenilendiği günden beri 50 metrede bir EDS HIZ KORİDORU levhası var. Ben 75 sabit giderken yanımdan 95le vızır vızır taksiler geçiyor. bir gün taksim-yeşilköy dolmuşuna bindim gece 2 de 120yi gördük. sanırsam ticariler koridorun açıklarını bulmuşlar

en iyi onlar bilirler zaten sahil yolunda takılan eds ler henüz aktif değil bakırköyden havalimanına kadar aktif çalışıyor diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum-bir

quote:

Kagithane Besiktas tunellerinde surekli 70 75 sabit giderim hic ceza gelmedi. 50 tabelasina gelince 60a duserim genelde.

Orda hız sınırı 70 zaten, %10 ceza payıyla 77 ve üzeri ortalama hız tutturmadığınız sürece ceza yemezsiniz, bu da araç ibresinde 80km/h gibi bir hıza tekabul eder. 50 tabelasında yavaşlamaya gerek yok, ben 70e sabitleyip kullanıyorum hiç ceza gelmedi.

• Florya bakirkoy olan keds kaldirilmis aksi istikamet aktif. Mahmutbey habipler yolu aktif. Nevzat demir tesislerinden cekmekoy yonu aktif zamaninda eski patron ceza yemisti.

• avcılar beylikdüzü yönü torium un önündeki kamera bazen yazıyor, beylikdüzü edirne yönünde tüyapın önündeki de bazen yazıyor. avrupa- anadolu yönünde e5 te köprüyü geçtikten 2-3 km sonra yol üzeri kameralar var onlar yazıyor şahsen yedim :) Birde incirli e5 tekiler yazıyormuş. Ama bunlar hep açık değil heralde...
  • taksilere bakın onlar nerede yavaşlıyorsa siz de yavaşlayın
    bir taksinin radar olmayan bir yerde yavaş gittiği görülmemiştir
  • quote:

Istanbulu bilmem ama

Çorum:Radar kenti olarak bilinir,Girişinde çıkışında her yerde var.

Konuyu takip...

çorumlu olduğun belliydi zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul trafiğinde hız yapabilen varmı ki _?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.