Şimdi Ara

Kargo şikayetleri burada toplansın!(Hepsiburada cevabı-İnternet siteleri için şikayet metni eklendi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
5
Favori
34.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekirdağ daki RODOSTO YURTİÇİ olay bir şube...
    Tlf na çıkmıyorlar 1...
    Adamlar teslimat yapmıyor 2...
    Hediye yollamışız hediye alcak kişiyi azarlamışlar 3...

Az kalsın burdan üşenmeden uçağa binik şubeyi basmaya gitcektim...
    Sesim kesildi İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜYLE KONUŞURKEN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 25 Ekim 2015; 21:13:10 >
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Hangi illerde ana başlığa ekliyeceğimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras en iyi kargo firmasıdır. En rezil ise yurtiçi

• Ankaradayım ikisinden de en ufak sorunum yok. İstanbul'dan verilen kargom sonraki gün en geç 12.30 da elimde oluyor.
    Sürat kargo ise en berbatı. İnternetten kontrol ediyorum teslim almış gözüküyorum, arıyorum adamların dünyadan haberi yok, meğerse kargoyu alt kattaki bakkala bırakıp kaçmışlar.
  • Asgari ücret ile milleti eşek gibi çalıştırırsan çalışandan da saygıyı zor beklersin. Adam gibi maaş verseler adam gibi eleman çalışır. Bizim burada da her hafta 1-2 kargocu işi bırakıyor.
  • Aras kargo - keyap şube. İstanbul içi şube teslimli 200gr kargoya 17 tl ödedim, ayıp be. Yüzler 5 karış, konuşmalar laubali.
  • Zonguldak/ereğli deki yurtiçi de böyle, adamlar kapıya gelmiyorlar, telefon açarsın bakmazlar, şube gidersin ilgilenmezler şikayetsen de hiç birşey değişmiyor.Artık bunlara bir dur denmesi lazım sen kargoyu alırken eve gelsin diye para veriyorsun ,kardeşim bu hizmet nerede diye sorarlar bir de ben ödediğim hizmet yerine getirilmedi diye ayaklarına gidip onca yolu tepiyor olmaz böyle birşey yahu!
  • Yurtiçi Kargo Kaletepe/Kırıkkale yazılan bütün sorunlar burada da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qLhF -- 26 Ekim 2015; 0:13:26 >
  • istisnalar dısında yurtiçi kargo tum şubeleriyle en kotu hizmeti veren firma

şuan cepden yiyorlar hepsiburada bi şutlasın bunları ya kapanır yada baştan aşagı degişir.

Aras ve mng daha az hata yapan ve musterıye deger vermeye calısan firmalar...

Secme sansım oldugu muddetce yurtiçine bulaşmamaya azami gayret gosterıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 26 Ekim 2015; 0:36:50 >
  • Yurtiçi Kargo Süreyyapaşa/Maltepe/İstanbul şubesini direkt çizin gitsin zaten. Destek çıkmazsa sebebini yazarım şimdi aynı şeyleri kafamda tekerrür etmeye takatim kalmadı.
  • Yurtiçi kargo firuzköy şubesi
    2 şube müdürü değiştirdim
    elemanlar sık sık değişiyor..
    1 km mesafeye 3 gün kargoyu getirmediği çok olmuştur..
    dağıtımcı adamı işi başında dövdüğüm oldu
    yumruk yumruğa kavga ettiğim pislik biyerdir..
    fatih isimli dağımtıcıyı kovdurduğum gün rahatlıcam..
    3 buçuk yıldır sorun yaşıyorum mahalle olarak yaşıyoruz..

aras kargo firuzköy son 2 yılda kendilerini inanılmaz düzelttiler..
    son gelen şube müdürü çalışanlara ayar verdi disiplini sistemi oturttu..
  • Ben de bu konudan muzdaribim. Hepsiburada gibi büyük şirketler özel anlaşmalı olduğundan neredeyse bedava taşıtıyorlar, o yüzden değiştirmezler. Kaç kere şikayet ettim, bu şirketle göndermeyin diye "Biz söz verdiğimiz sürede kargoya verdik, gerisi kargo şirketinin sorunu" diyorlar. İstanbul'dan İzmir'e kargo 12 saatte geliyor, eve teslim edilmesi 3-4 gün sürüyor. Hele Cumartesiye denk geldiyse yandınız.

Araca yüklendi
    Zaman yetmedi, geri indirildi

Araca yüklendi
    Zaman yetmedi, geri indirildi

Araca yüklendi
    Zaman yetmedi, geri indirildi.

Yaw kardeşim, hadi ilk gün zaman yetmedi, ertesi gün ilk olarak o teslimatı yapın, 3 gün geciktirilir mi? Şubede bağırıp çağırdım çıt yok, cevap veren yok. Sonra dışarı çıktık ve şube sorumlusu içeride kamera var konuşamadım ama bu şube bu yükü kaldırmıyor. Tavana kadar kargo var ve elemanlar yetişmiyor. Genel merkeze şikayet edin dedi.

Şikayetvar'a yazdım, telefon edip özür dilediler, yeni şube açacağız düzelecek dediler. Yeni şube açıldı ama değişen birşey yok. Hala ben gidip alıyorum sinir harbi içinde evde bekleyeceğime.

• Aslında hepimiz hepsiburadaya şikayet yazsak belki kargo seçenekleri çoğaltır

• Bende aras kargoyu tercih etmezdim ama gebze-şişli arasını anında getirdiler. Şok oldum.
  • ah yurtiçi heryerde karşıma çıkıor Adana/Yüreğir şubesi Allah belasını versin
  • Kayseri Billur Şube sıralamada ilk 10 a girer .

En son İstanbul dan gelen kargomu 6 günde getirdiler.Kaç defa şikatet kaydı oluşturdum , kesinlikle bir işe yaramıyor şikayet kaydı vs. oluşturmak.

Bu online satış yapan lüzümsuz firmalarda ... varmış gibi yurtiçi ile çalışıyorlar nedense.
  • Neticede Kargo işini yapan kişiler insan, bu yüzden şu kargo firması kötü, bu kargo firması iyi diyemeyiz, bulunduğunuz yere göre şansınıza artık
  • Konuyu gören de MNG, PTT Kargo ve Sürat kargo işini sorunsuz yapıyor sanacak
  • Elin gavuru dediğiniz adamlardan 1 tl bile ürün alsanız kargo bedava kapınıza kadar geliyor mu? Geliyor. Bu adamlar da insan ve onlar da para kazanıyor kaç kişi ekmek yiyor o işten.
    Türkiye de durum nasıl peki? küçücük bir paket için 12-14 tl kargo bedeli çıkıyor, 200 km. yere. Yuh be kardeşim. Tamam Türkiye de malesef kargo fiyatları çok fahiş, pahalı okey de, bari hizmet satıyorsunuz o hizmeti düzgün verin.
    Bak ne güzel kazanıyorsunuz, çalışanınıza da verin ki onlar da düzgün iş yaparak firmanızı yukarılara taşısınlar. Asgari ücretle adam çalıştırıp sürekli kurye değişikliği yaparak o hizmet standardı ve kalitesi ya ka lan maz!!
  • en iyisi mng
    aras yurtiçi sürat çöp
    n11 hepsiburada ya toplu tweet atalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.