Şimdi Ara

KARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan-07 -- 4 Mayıs 2016; 2:41:15 >

• Aynen öyle bu sene oldu bundan dolayı giremedim denizcilikte yok ama bole bişe bende sadece kara istiyodum sırf bundan olmadı
    belki seneye deniz için girebilirim
  • Kara Harp Okulu'na erkek öğrenci alımı yoktu en son.
  • YGS ile alıyom yapıyor ne alakası var zayıf derslerle.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverDies7 -- 2 Ekim 2010; 0:43:09 >
  • lise degil zaten suanda lise okuyorsan bir daha okuyamassin ortaokuldayken sinavini ve mulakatini gecersen kazanip okuyup bitirdigindede 18 yasinda tegmen olarak mezun oluyorsun eger suan lise okuyorsan gecti anca astsubay olursun :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekil18
    lise degil zaten suanda lise okuyorsan bir daha okuyamassin ortaokuldayken sinavini ve mulakatini gecersen kazanip okuyup bitirdigindede 18 yasinda tegmen olarak mezun oluyorsun eger suan lise okuyorsan gecti anca astsubay olursun :))

suan lisede okuyosan unut
  • quote:

quote:

lise degil zaten suanda lise okuyorsan bir daha okuyamassin ortaokuldayken sinavini ve mulakatini gecersen kazanip okuyup bitirdigindede 18 yasinda tegmen olarak mezun oluyorsun eger suan lise okuyorsan gecti anca astsubay olursun :))

Yanlışınız var. Kara Harp Okulu eksik kontenjanı doldurmak için her sene YGS ile alıyor.
    Deniz ve Hava ise LYS ile alıyor.
    Ayrıca evet lise hayatı boyunca zayıf olmaması gerek.
    Sabıka kaydı falan onlara girmiyorum zaten malum bilinen şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 46 -- 2 Ekim 2010; 0:49:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan-07
    lise son sınıftayım bu sene sınava giricem puan , fiziki ve sözlü mülakat , sağlık taraması filan önemli degildi ama bu madde yüzünden giremiyorum sanırım ancak maddenin degismesi lazım başka türlü imkansız demekki ortalamayla geçtimde ben her sene

kendinde soyluyorsun ortalama ile gecmissin kazanamazsin sinavini
  • quote:

Orijinalden alıntı: VonDutch

quote:

quote:

Yanlışınız var. Kara Harp Okulu eksik kontenjanı doldurmak için her sene YGS ile alıyor.

Kardeş sadece mülakatlar için YGS sonra sıralama olusturmak için LYS

• baya bi zor polislik daha kolay bundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviturk

quote:

Orijinalden alıntı: VonDutch

quote:

quote:

Kardeş sadece mülakatlar için YGS sonra sıralama olusturmak için LYS

Doğrudur bende zamanında arkadaşla aynı dertten muzdarip olduğumdan girememiştim.
    Bu sene sistemini merak edip bakmıştım YGS yeter sanıyordum LYS'de varmış öğrenmiş olduk eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-07
    pmyo kazanmak kolay onda sıkıntı yok polisliktede akademinin istedigi puan neredeyse bir hukuk fakültesi puanı ama yinede benim kafamda ya polislik ya askerlik vardı o yüzden akademiyi kazanamazsam bekle beni pmyo :)

liseyi ortalama ile geciyorsun ama pmyo bile kolay diyosun pmyo kendi sinavi var ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.