Yüzbaşı
09 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
YGS-2 Sıralamam 640 Bin ,Bölüm sıralaması ise 787 bin gelme olasılığı nedir arkadaşlar? Teşekkürler.
Yorumlarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar Denizli de nerede bulabilirim backwoods? P.A.Ü'nün oralarda oturuyorum. Teşekkürler...
Öncelikle herkesin kurban bayramı mübarek olsun..

Modemin ip adresini görebiliyorum,fakat bilgisayarın ip adresini göremiyorum.Acaba bilgisayarın ip sini nasıl görürüm.Teşekkürler.

Not:Cmd>ipconfig komutunu denedim o modemin ip siymiş.
Bu formatta olan filmleri pc'de izleyebilirmiyim.Denemediğim program kalmadı.Bi yardım edin.
Internetten bu ürünü aldım.Eve geldim ve kurulumu yaptım.Sitenin ortak ağı var 150 mbps'de
Her neyse ağa bağlanmaya çalışıyorum fakat daha şifreyi bile sormadan ''Windows seçilen ağa bağlanamiyor.Ağ artık kapsama alanında olmayabilir.Lütfen kullanılabilir ağ listesini yenileyin ve bağlanmayı tekrar deneyin.''diyor.Boşu boşuna mi verdim ben parayı.Lütfen yardım arkadaşlar.
İyi günler.Sitede oturduğum için 150 Mbps'lik bir usb adaptör almak zorunda kaldım.Fakat uyumluluk konusunda bazı şüphlerim var.Herhangi bir modeme farklı bir marka usb adap. almak uygun olur mu?Herneyse durum böyle olunca bende EDIMAX EW-7711USN ürününü almaya karar verdim.
Bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/edimax-ew-7711usn-ew-7711usn-150mbps-kablosuz-nlite-usb-adaptor/productdetails.aspx?I_ID=43752

Düzenleme:Link eklendi.

Böyle bir sistem topladım.PSU High power seçtim ocz de olabilir.Son olarak böyle bir sisteme Orijinal windows 7 almalımıyım? Son olarak hangi işlemci soğutucusunu önerirsiniz. teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.034
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 9.012 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.