Şimdi Ara

Kara Harp Okulu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba,Ben 440 puanlık bir lisede 2.ci sınıfa geçtim.8. sınıfın sonlarına doğru babam ölünce sigaraya başladım.Şimdi eğer askeri okullar sigara içenleri hiç bir türlü almıyorsa zorlu bir süreç olsada bırakacağım.Bıraktığım zaman 3 yılda akciğer kendini temizler mi? Bunun hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Okullar kapanıyor falan dediler ama sanırım sadece askeri liseler.Bu arada liseye başlamadan fetonun dershanesine gittim 1 sene ama hiç bir şekilde alakam yok fetullahla.Sizce sıkıntı çıkarır mı ? Hayatım buna bağlı.Güzel puanlarım var ama ben hayallerimin peşinden koşacağım.

• Dershane den bir şey cıkmaz rahat ol ama sigarayı bırak cunku spor mülakatlar ında zorluk cekebilirsin cekersin demiyorum cekeblirsin aynı sekilde sağlık kontrolünde sıkıntı cıkabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar

Dershane den bir şey cıkmaz rahat ol ama sigarayı bırak cunku spor mülakatlar ında zorluk cekebilirsin cekersin demiyorum cekeblirsin aynı sekilde sağlık kontrolünde sıkıntı cıkabilir

Mülakatlarda sıfır sıkıntı:) Şimdiden hazırım içmeme rağmen atletizmciyim. Ama dediğin gibi sağlık kontrolü sıkıntı.Teşekkürler.
  • dur hele harp okulu diye bir kavram kalmadı artık ki bu yeni sistem oturana kadar baya süre geçecektir önünde de 3 sene var.
    benim kardeşimde maltepe askeri lisesinde 2. sınıfa geçmişti bütün hayalleri yıkıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

dur hele harp okulu diye bir kavram kalmadı artık ki bu yeni sistem oturana kadar baya süre geçecektir önünde de 3 sene var.
    benim kardeşimde maltepe askeri lisesinde 2. sınıfa geçmişti bütün hayalleri yıkıldı.

Şimdi nasıl rütbeli asker olunacak ? yoksa Amerika'daki profosyonel askerlik Türkiye'ye mi getiriliyor ? eğer öyleyse işler bayağı kolay olur.
  • FastKing kullanıcısına yanıt
    Alımlar milli savunma üniversitesi adı altında yapılacakmış ama alım kriterleri daha belli değil sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Anladım reis.Anlaşılan önümüze daha engel çıkacak.Hadi hayırlısı bakalım.
  • hocam bu okullarda eğitim sistemi nasıl oluyor. derslerin arasında bilgisayar mühendisliğini falan görünce şaşırdım doğal olarak. o zaman bu okullardan mezun olan kardeşlerimiz direk teğmen olduğuna göre o mühendislik dersleri neden öğretiliyor. anladığım kadarıyla siber suçlar vs işlerle ilgileniyorlardır

şunu sormak istedim. buradan mezun olan öğrenciler ister teğmen istersede mühendis falanmı oluyorlar biraz bilgilendirirmisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.