Şimdi Ara

Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
203
Favori
219.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuya ilk yorum yapan kişi olarak içeriğin silinmesine üzüldüm.Benim için çok önemli bir kaynaktı umarım konu sahibi arkadaşımız tekrar paylaşır.
  • Felina. kullanıcısına yanıt
    the shield tavsiye ederim ....
  • Lost, twd, revolution gibi survival tarzında dizi önerisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    içerik nerde ben bulamadım :'(
  • Maç yaparken yere düşen çocuğun kızıp kendisine ait olan topuyla birlikte çekip gitmesi ve kalan çocukların heveslerini söndürmesi gibi olmuş resmen ...

Konu sahibi arkadaş gül gibi içeriği silerek adminleri cezalandırdığını düşünüyor ama yanılıyor.Adminlerin haberi bile yoktur bu konunun içeriğinin silindiğinden.Kaldı ki haberleri bile olsa umurlarında olacağını sanmıyorum.Olan biz forumdaşlara oluyor.Son zamanlarda görmüş olduğum en yararlı konulardan biriydi.Öylece kızıp silmek yakışmadı...

@Knisath
  • Micro_Processor kullanıcısına yanıt
    Evet mantığınız doğru ama bir şeyi atlıyorsunuz bu sayfanın 90.000 den fazla gösterimi oldu ve daha da artıyor.İnsanlar ilk sayfada benim neden konuyu sildiğimi görünce aslında bu forumun yönetiminin ne kadar tecrübesiz olduğunu ve eski ama paylaşımcı üyelerini sallamayan , daha fazla para ve reklam için kendi kendini tüketen bir forum olduğunu görüyorlar.

Bu da bana ve benim gibi sorun yaşayanlara en azından bu şekilde sesimizi duyurmamızı sağlıyor.

( onlarca mesaj atıp banlanma sebebini söylemeyip üstüne bir de alay edilen ben artık bu forumda yararlı paylaşım yapmayı uygun görmüyorum. Ta ki yönetimden 13-14 yaşında ki çocukları ayıklayıp adam gibi cevap veren insanları koymadıkları sürece )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 27 Ağustos 2014; 17:13:14 >
  • Webarchive lanet gelsin , 1,5 yıl önceki kayıtlar duruyor.

Keşke herkes boykota katılsa , belki yönetimin aklı başına gelir.
  • Tam da dizi arıyordum bu konuya girdim ki

Az önce açtığım konuyu okuyarak buradan veya o konudan farketmez özelden bile olabilir cevap verirseniz sevinirim.

KONU BU: http://forum.donanimhaber.com/m_96527118/tm.htm
  • Breaking Bad'in yerini doldurabilecek bir dizi arıyorum. Aklımda True Detective ve Sherlock var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

Breaking Bad'in yerini doldurabilecek bir dizi arıyorum. Aklımda True Detective ve Sherlock var.

true detective doldurur da sezon 8 bölümden oluşuyor ve ikinci sezon kahramanlar ve senaryo değişecekmiş
  • BMS tarzı dizi öneriniz var mı ?
  • Takip.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    hangi terbiyesiz yöneticidir bu, ifşa edebilir misiniz ? gördüğümüz yerde ona göre muamele edelim

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 3 Eylül 2014; 21:40:30 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    öyle bir şansım olsa özelden ben yazacağımı yazardım da , site yöneticisi mükemmel bir fikirle bütün banlamaları tek bir hesaba bağladığından aslında kimin kimi banladığını görme şansımız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 3 Eylül 2014; 21:40:58 >
  • Entourage hayatımda izlediğim en güzel dizidir..herkese şiddetle öneririm..
  • dostum bu konu yer imlerindeydi ve millete linki atıyordum , çok yararlıydı bildiğin buradan liste oluşturmuştum kendime sıralama...
    Bİrçok dizi hakkındaki yorumuna katıldığım için bu olaya inan çok üzüldüm.
  • Çok yararlı bir konuydu bu konudaki yorumlarına gore dizileri eliyordum ve izlemeye basliyordum

Gerçekten böyle faydali bir konunun silinmesi , yazık yani o kadar bos konu varken

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Konudaki mesajımı sildim , boykot var. Arkadaşına katılmadığım için canı sıkılıp banlayan site yönetimine teşekkür etmek amaçlıdır.

çok güzel bir konuydu bayadır kulaniyordum hata az önce açtim hoş dizi bulup izleyem dedim malesef silindini gördüm üzüldüm başka senin gibi yazan varmi diye araştiriyim dedim ve şans eseri yazının çalındını farketim link buraya normalde yazardimda ozaman senin çabanın boşa harcamiş sayilacagim için zahmet olmazsa bana msj atam en güzeli sana linki
  • güzel konuydu yazini tekrardan bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.