Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi

576
Cevap
216
Favori
212.922
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Dizi Tavsiyeleri >> Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    bütün yazını göz geçirdim fakat böyle ağrlıklı bir aksiyon olsun veyahut korku olsun gibi bir düşüncem yok bu nedenle hangsini izlesem karar veremedim şu na kadar az dizi izledim aslında bana sıkılmadan izleyebileceğim bir kaç dizi söylermisniz çok emek vermişsin ellerine sağlık vallahi ben okurken yoruldum :) bu kadar diziyi izlemenede şaşırdım hakikatten :) teşekkürler
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    i7 8700K / Asus Z370-A Prime / MSI Gaming X Nvidia GTX 1070 / Seasonic SII-620 W / Noctua NH-D15 / Asus VG248QE 144HZ / Creative Sound Blaster Z / Sony MDR7506 / HyperX Alloy FPS Red Switch / Logitech G502 / Sony XZ Premium
  • Yarbay
    9007 Mesaj
    Medici yok, liste çöp
    |
    |
    ya bu ne güzel bir konudur böyle eline sağlık tam izleyecek dizi ararken ilaç gibi geldi
    |
    |

|
    |
    Rez alayımda bakarım
    |
    |

300'den fazla dizi oldu listede.

Güncel Liste düzenli, puanlı, Fragman + Masaüstü yüksek çözünürlük fotoğraflı arşiv yapıyorum. 1 hafta içinde bitmiş olur.

Listeyi isteyenler, özel mesaj atarsa 1 hafta içinde geri dönüş yaparım.
    |
    |
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Yarbay
    7919 Mesaj
    Konuyu açalı üzerinden neredeyse 6 yıl geçmiş. Sonra konu üzerimden alındı tabii.

Efendim bazı arkadaşlara listeleri atamadım, meşguldüm diye. Kendilerinden özür dilerim. İzlediğim dizi sayısı 350'den fazla oldu.

Liste top 10 - top 20 tadında bir şey ayarlıyorum. Youtube için. Ayrıca twitch kanalı da açtım. Kanalda belirli saatlerde uğrarsanız, yabancı dizi tavsiyeleri isterseniz, birinci elden, birinci ağızdan tavsiye veririm. Konuşuruz, tartışırız. Spoiler konusunda epey titizimdir.

Hala ilgilenen arkadaşlar var ise mesaj atabilir. Geri dönüşü bu sefer yaparım. :)
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    Tam güzel konu yararlanılabilir diyecektim ki ağzım açık kaldı.

Bir insan kadar diziden bahsedip de nasıl black sails’in adını anmaz

Ben boşuna demiyorum dizi film tarihinin en underrated yapımı black sails’tir

bazen çılgınca dans etmek istiyorum
  • Yarbay
    7919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

Tam güzel konu yararlanılabilir diyecektim ki ağzım açık kaldı.

Bir insan kadar diziden bahsedip de nasıl black sails’in adını anmaz

Ben boşuna demiyorum dizi film tarihinin en underrated yapımı black sails’tir
    Konunun içeriğini sildim. Sonra web archiveden forumun adminleri konuyu üzüerimden alıp en eski haline getirdiler. Tabi ki black sails bu diziler içinde vardı. Siz en eski hallerinden birini görüyorsunuz.

İçerikte neler değişti, neler

• Yüzbaşı
    290 Mesaj

Evet dikkat etmemişim. Konu eskiymiş baya

|
    |
    Knisath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bazen çılgınca dans etmek istiyorum
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Yabanci dizi izlemeye bu ramazanda basladim. Once lost pierson break sonrada oz u izledim. Ilk 2 sini onceden biliyordum ama ozu yorumlardan etkilenerek izledim. Oz gercekten muthis dizi. Nedense hapishane ve kacis dizilerini seviyorum. Daha sonra game of the trouns a basladim ama ilk 6 bolumden sonra kaldirilmis netten. Ne kadar aradiysam da bulamadim. Sizden 2 konuda yardim istiyorum. 1. Si game of the trons u nerden nasil izlerim. Mumkunse turkce dublajli 2. Si ise lost oz pierson break tadinda ve konusu yakin hangi diziler var. Lostunda pierson break inda ilk 2.3 sezonu iyiydi sonra bozdular. Oz bastan sona cok iyiydi. Game of the trouns sa digerleri kadar ilgimi cekmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidarxx -- 24 Aralık 2018; 4:00:50 >

Orijinalden alıntı: bidarxx

Yabanci dizi izlemeye bu ramazanda basladim. Once lost pierson break sonrada oz u izledim. Ilk 2 sini onceden biliyordum ama ozu yorumlardan etkilenerek izledim. Oz gercekten muthis dizi. Nedense hapishane ve kacis dizilerini seviyorum. Daha sonra game of the trouns a basladim ama ilk 6 bolumden sonra kaldirilmis netten. Ne kadar aradiysam da bulamadim. Sizden 2 konuda yardim istiyorum. 1. Si game of the trons u nerden nasil izlerim. Mumkunse turkce dublajli 2. Si ise lost oz pierson break tadinda ve konusu yakin hangi diziler var. Lostunda pierson break inda ilk 2.3 sezonu iyiydi sonra bozdular. Oz bastan sona cok iyiydi. Game of the trouns sa digerleri kadar ilgimi cekmedi
    game of thrones u 2 şekilde izleyebilirsin
    1. si paralı platformlardan netflizde var bildiğim kadarıyla
    2.si torrentten kaliteli şekilde indirir altyazılı izlersin, tavsiye ettiğim site 1337x.to ,yığınla site var ....
    |
    |

• Yarbay
    6208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Konuyu açalı üzerinden neredeyse 6 yıl geçmiş. Sonra konu üzerimden alındı tabii.

Efendim bazı arkadaşlara listeleri atamadım, meşguldüm diye. Kendilerinden özür dilerim. İzlediğim dizi sayısı 350'den fazla oldu.

Liste top 10 - top 20 tadında bir şey ayarlıyorum. Youtube için. Ayrıca twitch kanalı da açtım. Kanalda belirli saatlerde uğrarsanız, yabancı dizi tavsiyeleri isterseniz, birinci elden, birinci ağızdan tavsiye veririm. Konuşuruz, tartışırız. Spoiler konusunda epey titizimdir.

Hala ilgilenen arkadaşlar var ise mesaj atabilir. Geri dönüşü bu sefer yaparım. :)
    Pm atma şansınız varmıdır acaba veya pm atılan biri pm atabilir mi listeyi? Teşekkürler.

|
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."

• Er
    13 Mesaj

Aynı şekilde bende bekliyorum listenizi eğer hala aktifsenin konunun üzerinden bayağı geçmiş ama.
    |
    |
    Knisath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 25 Ekim 2019; 11:39:4 >
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Teğmen
    129 Mesaj
    PM attım liste için bekliyorum teşekkür ederim
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
google reklamları
instagram takipçi
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.