Şimdi Ara

Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
203
Favori
219.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Knisath

shamless izlersen ramazanın bereketi kaçar

ramazadan sonra kesinlikle tavsiye ederim

Peki o zaman :D. Başka bir tavsiyeniz varmı ?
  • True Detective olmayan bir liste...

Ekleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackyJack

quote:

shamless izlersen ramazanın bereketi kaçar

ramazadan sonra kesinlikle tavsiye ederim

Peki o zaman :D. Başka bir tavsiyeniz varmı ?

Prison Break
    The Vampire Diaries
  • Kesinlikle kenadams'a katılıyorum. Tabiki de kendi zevkine göre yorumlamışsın ama kesin bir dille konuşman gerçekten fazla iddialı olmuş. Asıl şuanki vampir dizilerinin bir çoğu komik ve uyduruk. Buffy başlı başına bir kült 7 sezonu izleyip de böyle konuşan bir seni görüyorum. Joss Whedon'ın zekiliği diyaloglarına en iyi şekilde yansımış. Karakterler arasındaki bağ,fantastik ögeler,farklı biçimlerde sergilediği bölümler (ki hiçbir konuşma geçmeden yaptığı bölüm duyguları ne kadar iyi yansıttığının bir göstergesi. Ve müzikal olan bölüm şuanki diziler arasında gelmiş geçmiş en iyi müzikal bölüm olarak değerlendirebilirim.) Anlayarak izlendiğinde ne kadar derin ögeler barındırdığını görebilirsin. Hakkını yeme derim şuanki efekt olarak en iyi dizilere konusu,yaratıcılığı,akıcılığı ile bin basacak bir dizidir.
    Mesela Hımym için kesinlikle izlenmeli demek biraz saçma olur. Tamamen yeni nesil gençliğin elinde popüler kültür ögesi olarak kullanılan diziler listesinin başında geliyor. Friends'den kopyala yapıştır yapıp kesinlikle izlenmeli listesinde olması Friends'in varlığına leke sürmek olur.
  • Sons of Anarchy gibi bir dizi önerin diyecem bulamayacaksınız, ben gidip en iyisi tekrar başlıyım
  • Konu hortlasın da yeni bi dizi önerin lütfen. Her bölüm Vay anasını Hadi be Yok canım gibi izlenimler bırakan bi dizi tavsiyenizi bekliyorum
  • Hocam bir kişi için silmeseydiniz keşke konuyu. Tekrar tekrar okuduğum bir konuydu.
  • Gercekten cok mukemmel bir kaynakti.Izlediginiz tum dizileri cok kisa ve net bir sekilde aciklamistiniz valla kesin izlenmeli kisminda izledigim dizilerden begenmedigim olmadi.Hep buraya bakardim yeni diziye baslamak istedigimde keske silinmeseydi Cok yazik oldu ancak kendinize gore sebepleriniz vardir elbette diyecek bir sey yok bu bolume cok katkiniz olmustu bu konuyla..Her sey icin tesekkur ederim
  • Yazık olmuş o kadar emeğe. Tekrar ekleyemez misiniz ya da pm yoluyla isteyenlere gönderseniz? Arada uğrayıp bakıyordum ben bu konuya ve çok da faydalı oluyordu.
  • Hocam dizi arıyordum buraya geldim silinmiş keşke silmeseydin herkese yararı oluyordu

• yaptın bi hayır, çek bacağını ayır...
  • Güzel bir paylaşımdı.Tekrar paylaşırsanız cok sevindirirsin bizi.

• Knisath kullanıcısına yanıt
    Yerden göğe kadar haklısınız ne desek boş. Yapmış olduğunuz paylaşım ve bilgilendirme için şahsım adıma teşekkür ederim.
  • Hocam şu listeyi yeniden paylaşın ya rica ediyorum.
  • Kardeşim iki tane kişi için binlerce bu konudan faydalanacak insana yazık olmuyor mu ? üzüldüm harika konuydu sonra okurum diye favorimdeydi ancak silinmiş :(( sana da ayıp edilmiş ancak sen de ayıp ettin halka karşı, cezayı normal insanlara kestin, site seni umursamaz ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaaaaaan -- 15 Ağustos 2014; 9:16:50 >
  • Arkadaşlar sons of anarchy nasıl?
    İzleyen takip eden var mı?

• kerem2018 kullanıcısına yanıt
    Kendi sınıfında izlenebilecek en iyi mafya ,çete dizilerinden birisidir.(klasikleşmiş mafya dizileri hariç )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 17 Ağustos 2014; 18:41:30 >
  • breaking bad
  • quote:

Konudaki mesajımı sildim , boykot var. Arkadaşına katılmadığım için canı sıkılıp banlayan site yönetimine teşekkür etmek amaçlıdır.

kardeş ne yaptın sen ya:/ ben senin yorumlarına göre dizi izliyordum
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    ya hocam 10 lira kaybetmiş gibi oldum ne yaptın sen ya yedeğini aldın mı pm atar mısın lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.