Şimdi Ara

Kaplumbağa sırtı gibi tümsek mouse önerisi- çünkü: Serçe parmak sendromu yaşıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. öncelikle direk özeti okuyabilirsiniz.

Yıllarca belki 5 yıl a4tech bw5 office modelindeki mouse kullandım ve sonunda emektar mousumun sensörü söndü :( bozuldu. Malesef uzun süre aynı mouse kullanmaya bağlı olarak yeni kullandığım mouselara bir türlü alışamıyorum. avum içim 19 cm eni 10 cm palmiye tutuşu ile tutuyorum. tabiri caizse elim mouse üzerine binmeli bileğim veya serçe parmağım mousepade sürtmemeli sürtünce sinir oluyorum. Beğenerek alıp kullandığım Bloody a9 mouse kullanırken serçe parmağımı kaldırmaktan parmağım kas yaptı şimdi 90 derece yukarı kalkabiliyor. Sürekli ereksiyon olmuş gibi . fareyi tutunca istemsiz şekilde kaldırmak zorunda kalıyorum 1 saat sonra sancı başlıyor. hangi fareyi denesem farenin sırtı avuç içime tam oturmuyor tokluk vermiyor. zowie ler varmış ama şahsen korkuyorum o kadar para verip elime uymazsa diye. En son vatana gittim böyle böyle diye serçe parmak dayama yeri olduğundan everest sm 770 aldım sanırım bunu da kullanamıcam. Bunda ama avuç içim boş kaldı ve tarama hızı a9 dan sonra hoş olmadı.

özetle mouseların sırtı avuç içim arasında boşluk oluyor. sırtı kaplumbağa sırtı gibi olan palm tutuşuna uygun çok büyük bir mouse öneriniz??

1) james donkey325 ler var nasıldır.

2) zowie ec1a boyutlarında daha uygun bir mouse bilen varsa sevinirim.

• Bloody V7 türü bir şey lazım o zaman size.Bir süre kullanmıştım.
  • logitech g602 gerisi seni paklamaz...ve Everest SMX-R7
  • G602 tam avuca oturan bir fare.
    Esasen en temizi birkaç elektronik mağazasına gidip deneyerek almak. Özellikle oyuncu temalı mağazalara gidersen onlarda açık ürün oluyor.
  • hocam bende de aynı sıkıntı olmuştu elime tam olan mouse'u üretimden kaldırdı a4tech bir anda,bayağı aradım bulamadım.şimdi uyandım ama aynısından 2-3 tane alıp atıyorum çekmeceye,eskidikçe kullanıyorum
    2.ele yazın olmadı,elinde kullanmıyan varsa verir yada satar belki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roltec -- 17 Ağustos 2017; 17:22:41 >
  • hocam eski mouse 800 dpi is simdi 1600 dpi alistim. Yani tekrar 800 dpi donus yapamam sanirim. Çünkü simdiki mouse 800 dpi olunca cekilmiyor. Ama n11 de son 2 tane diyordu malesef bitmis keske alsaydim diye. Atlama yaptigi icin kablosuz mouse sevmiyorum. Gunde bazen 5 saat mouse tutuyorum. Yani karımdan fazla. Malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloody t70 bakabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Valla yerinizde olsam teknoloji mağazalarının birine cetvelle gider, beğendiğim farenin boyutlarını ölçer, bu boyutlara göre bir fare arardım. Serçe parmağınızın padinize değmesini istemiyorsanız da kanatlı bir fareye bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warriormuti -- 3 Eylül 2017; 18:26:14 >
  • Arkadaşlar sağolun. Artik boyutlarina bakiyorum mouselarin. Kullandigim mouselar.

işyerinde everest smxr5 metal sari birsey var.

Frisby gx7 pro

Blody a9 parmak sendromu yasatan mouse bu isin ilgin yani boyut olarak bozulan a4tech bw5 boyutlarinda ama tum bu mouselarin ortak sorunu avuc icimi tam kaplayamiyorlar. boy en ve yukseklik veriliyor boyut olarak bence yaniltici oluyor asil mesele mouseun tepe yay uzunluğu. Yani pi var isin icinde. Elimi olctum 19.5cm buyuk el grubunda. Avuc icim de buyuk.

Son olarak a4 tech n708x. Ve x7 xlbh750 buldum. Bulursam hemen denicem. N708x ise biraz daha kucuk boyutlarda yoksa hemen alacaktım. Tipatip ayni gorunumde. Valla zovie ec1a alicam ama 250 tl elime uymazsa diye korkuyorum ve az pahali geliyor.

Son olarak mouse alma rehberi hazırlanmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkuazim

Arkadaşlar sağolun. Artik boyutlarina bakiyorum mouselarin. Kullandigim mouselar.

işyerinde everest smxr5 metal sari birsey var.

Frisby gx7 pro

Blody a9 parmak sendromu yasatan mouse bu isin ilgin yani boyut olarak bozulan a4tech bw5 boyutlarinda ama tum bu mouselarin ortak sorunu avuc icimi tam kaplayamiyorlar. boy en ve yukseklik veriliyor boyut olarak bence yaniltici oluyor asil mesele mouseun tepe yay uzunluğu. Yani pi var isin icinde. Elimi olctum 19.5cm buyuk el grubunda. Avuc icim de buyuk.

Son olarak a4 tech n708x. Ve x7 xlbh750 buldum. Bulursam hemen denicem. N708x ise biraz daha kucuk boyutlarda yoksa hemen alacaktım. Tipatip ayni gorunumde. Valla zovie ec1a alicam ama 250 tl elime uymazsa diye korkuyorum ve az pahali geliyor.

Son olarak mouse alma rehberi hazırlanmalı.

Msi İnterceptor Ds200 Lazer Gaming Mouse bu fareye bakmanı öneririm benim elimde büyük bu fare hoşuma gitti

• Arkadaşlar söylediğiniz mouseları bulduğumda deneyeceğim ama malesef Kütahya'da çok zor. . A4 tech x7 xl750bh boyutları eski kullandığım mouse gibi ama elime bu da olmadı ilginç bir şekilde avuç içim gene boş ve avuç oturttuğumda parmak uçlarım dışarı taştı. elim 19.5 cm big hand grubunda asıl avuç içim çok büyük ve benim en büyük sıkıntım palm tutuş.
    buna göre mouse alacak arkadaşlara tavsiyelerim

mouseun bileğe yakın kısmı yukarda olmalı Steel series rival 300 serisindeki gibi, ve mouselarda bilek rahatlasın diye sağ dış çökük yapıyorlar(öreğin blody a9, a90 gibi) ama bu sefer serçe parmak dışarda kalıyor. sürtüyor haliyle. bu noktaya dikkat. Boyutları aynı olsa bile mouse şekil olarak olmayabiliyor.

son çare A4 tech'e mail atmayı düşünüyorum. big hand palm grip mouse aradığımda amazonda çıkıyor oralardan da bakıyorum.

Bilgisayarcılarla boş beleş muhabbet mouse deniyorum Tavşanlı ilçesi ve Kütahyayı merkezi bitirdim. belki raflarda kalmışsa diye bir umut.

hatta bir tane 2. el bulursam diye hatta internet kafeleri de gezeceğim ama o kadar vakit bulamıyorum.

bir de n708x diye bir model buldum eski mouse benzeri. a4 tech de bile boyutunu yazmamışlar mouseun boyutlarını aradım buldum 1 cm daha kısa hiç ümidim yok. ama belki alır denerim.

• Amazon.com'dan G602 alın hocam. 140TL falan kabaca her şey dahil fiyatı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.