Şimdi Ara

kapı barfiksi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
41.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav ben 35 ytl ye aldım bide ustune kargo parası verim...

urunun kalitesi iyi... kullanışlı kapı pervazının ustune monte ediliyor dolayısıla delme sıkma iz bırakma gibi sıkıtıları yok...ben 1 aydan fazla suredir de kullanıyorum...
    yalnız kriş mesafesini hesap etmeyi unutmayın...

http://www.hepsiburada.com/Liste/ravel-rv-100-ultra-deluxe-multi-fonksiyonel-kapi-bari-mekik-sinav-cekme-aleti/ProductDetails.aspx?productId=spordelta832&categoryId=369742

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 16 Temmuz 2010; 17:45:25 >

• Aynısı bende var; ben bi asıldım 14 te kapı göçtü, aman derim
  • Ben de barfiks çekerken kopardım kapıdan, kafa üstü düştüm... Açıkçası çok tawsiye ettiğim bir ürün değil...
  • taşıma sınırı 110 kg.. pervazın da biraz sağlam olması gerekiyor...100 kg uzerindeyseniz bende tavsiye etmiyorum...ben 83 kıloyum
    bende hiç bir şikayet yok.... dort tane daha arkasıma bu urunden aldırdım...
    acıkscası kargo dahil 24 ytl ki bonusa 10 taksit yapıyorlar.. bıde iki tane dandrik de olsa ikiz el yayı veriyorlar...bence baya uygun bi alet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kHanTW

Ben de barfiks çekerken kopardım kapıdan, kafa üstü düştüm... Açıkçası çok tawsiye ettiğim bir ürün değil...

Ne küfür etmişsindir
  • Ravel Rv 100 Ultra Deluxe Multi-fonksiyonel Kapı Barı - Mekik & Şınav Çekme Aleti

Aman diyeyim arkadaşlar.
    Bu üründe yatayda olan büyük bir kısmı kapınızın kasasına biniyor. Yani kasanız çok sağlam değilse , hem kapınıza hem de kendinize çok kolay zarar verebilirsiniz.
    DİKKAT!

kapı barfiksi

kapı barfiksi

• kapım ahsap kasalı oldugu ıcın alamıyorum bu urunu :(
    kapısı metal kasalı olan ve kılosu 100 un altında olanlar kacırmasın
  • Bende tavsiye ederim altından geçerken canın çekiyor.

5-10 barfiks çekmeden geçmiyorsun

her an spor yapmış oluyorsun

bizim kapı ahşap 90 kilo denendi en fazla bi sorun çıkmadı
  • Kapı ahsap metal ne farkedıyor ben aynısını 6 ay once aldım unıversıte ıste ogrencı evı gelen gecen hergun yapıyor ortalama 80 90 kıloyuz bırsey olmadı kapıda uflesen yıkılacak cınsten ama yuk kapıya ustten bınmedıgı ıcın sorun olmuyor sapasaglam
  • Kaptım bir tane...haber veren ardaşa teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

Kapı ahsap metal ne farkedıyor ben aynısını 6 ay once aldım unıversıte ıste ogrencı evı gelen gecen hergun yapıyor ortalama 80 90 kıloyuz bırsey olmadı kapıda uflesen yıkılacak cınsten ama yuk kapıya ustten bınmedıgı ıcın sorun olmuyor sapasaglam

forumda 2 tane kapıyı ve aletı kıran arkadasta var
    emınmısınız kapıya yuk bındırmedıgınden?
  • ben de 2 sipariş verdim. bir kendim bir de arkadşaım için.
  • Yeni yapılan binalardaki amerikan kapı model kasalarda sakın denemeyin derim 1. denemede ya kasa komple gelir yada üst parça kopabilir.
  • Bunun benzeri bendede vardı 2 barfiks çekemeden kapı yanlardan ikiye ayrıldı kapınız ahşapsa sakın denemeyin bile
  • Evde amerikan kapı var montajı nasıl Kolaymı? Bizim kapıda problem çıkarmı acaba

Bumu daha faydalı yoksa sıkıştırmalı barlarmı? Bir karar versem hemen alıcam ama

Ben soruyu sorana kadar cevabı bir arkadaş vermiş sağolsun ozaman geriye tek seçenek sıkıştırmalı bar kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hypnosis -- 16 Temmuz 2010; 23:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeakin

Yeni yapılan binalardaki amerikan kapı model kasalarda sakın denemeyin derim 1. denemede ya kasa komple gelir yada üst parça kopabilir.

aynen direk dagilir, denemeyin, eski kasalarda sorun cikmaz tahminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kHanTW

Ben de barfiks çekerken kopardım kapıdan, kafa üstü düştüm... Açıkçası çok tawsiye ettiğim bir ürün değil...

nasıl bir barfiks çekmedir öyle amudamı kalkmıştın:)
  • bende aldım bitane umarım kapılara bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

Kapı ahsap metal ne farkedıyor ben aynısını 6 ay once aldım unıversıte ıste ogrencı evı gelen gecen hergun yapıyor ortalama 80 90 kıloyuz bırsey olmadı kapıda uflesen yıkılacak cınsten ama yuk kapıya ustten bınmedıgı ıcın sorun olmuyor sapasaglam

forumda 2 tane kapıyı ve aletı kıran arkadasta var
    emınmısınız kapıya yuk bındırmedıgınden?

Hocam diğer ürünleri bilemem bendeki bunun aynısı resime dikkatli bakarsanız yukun yarıdan fazlası adamın elının dıs kısmında kalan bolum yandan destek alıyor bızdekınde en ufak bır sorun yok ve bızım kapı berbat bırsey allaha emanet duruyor genede tık yok ıstersenız foto koyabılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: hypnosis

Evde amerikan kapı var montajı nasıl Kolaymı? Bizim kapıda problem çıkarmı acaba

Bumu daha faydalı yoksa sıkıştırmalı barlarmı? Bir karar versem hemen alıcam ama

Ben soruyu sorana kadar cevabı bir arkadaş vermiş sağolsun ozaman geriye tek seçenek sıkıştırmalı bar kalıyor

Montaj falan yok yapboz gıbı zaten bı toparla sonra kapıya baglı kalmıyor ıstedıgın zaman alıp cıkartabılırsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.