Şimdi Ara

Kapanmış hat kontör yüklenerek açılabilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
86.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzunca süre kontör yüklenmemesinden dolayı kapanmış hattım. var kontör transfer şeklinde (20 kontör civarı) hat açılabilirmi?
    Açılmazsa hangi şekilde açılabilir?

• Kontör yüklenmesi veya transfer işe yaramayacaktır. 6 ay kontör yüklenmemesi nedeniyle kapanan hatları çıkartmak maalesef mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppendiX

Uzunca süre kontör yüklenmemesinden dolayı kapanmış hattım. var kontör transfer şeklinde (20 kontör civarı) hat açılabilirmi?

Kontör yükleyerek değil ama aynı numarayı tekrar turkcell extralardan alman mümkün. Yeni bir hazırkart alıyormuş gibi işlem yapıyorlar ve hattı yine sana veriyorlar. Benim bildiğim. Telsimde hattım kapanmıştı ve bu şekilde açma teklifinde bulunmuşlardı ama ben kabul etmemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_panter

quote:

Orijinalden alıntı: AppendiX

Uzunca süre kontör yüklenmemesinden dolayı kapanmış hattım. var kontör transfer şeklinde (20 kontör civarı) hat açılabilirmi?

Kontör yükleyerek değil ama aynı numarayı tekrar turkcell extralardan alman mümkün. Yeni bir hazırkart alıyormuş gibi işlem yapıyorlar ve hattı yine sana veriyorlar. Benim bildiğim. Telsimde hattım kapanmıştı ve bu şekilde açma teklifinde bulunmuşlardı ama ben kabul etmemiştim.

Merhaba arkadaşlar turkcellde 210 boyunca kontor yuklemeyip iptal olan hatlari tekrar kullanmima actirmak mümkün degil hiç bir şekilde.

• Benim de bu şekilde kullanım dışı olmuş bir hattım vardı, tekrar aktif hale getirmek istemiştim ama hiçbir şekilde mümkün olmayacağını söylemişlerdi,yani olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURAN 07 -- 2 Eylül 2009; 14:33:20 >
  • Operatörden operatöre değişen bir durum sözkonusu. Ancak ilk yazdığın olayın gerçekleşme ihtimali yok. Hat zaten kapanmış neyine transfer ederek hattı aktif hale getireceksin ki...Bildiğim kadarıyla normal bir hat ücreti kadar parayla eski numaranı Vodafone ve Avea'dan alabiliyorsun Turcell'i bilmiyorum yazan arkadaşlardan olmuyor diyenler var
  • O numarayı geri alamazsınız benim oyle bir kac numaram gitti
  • Ben yukleyınce tekrar açılıyo biliyorum. Diğer hatta kontör yuklemem gerek acil 15'ine kadar . yoksa güme gidicek
  • :) o zaman yükle, eskiden kontorlu kullanıyordum artık faturalı kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbemre

Ben yukleyınce tekrar açılıyo biliyorum. Diğer hatta kontör yuklemem gerek acil 15'ine kadar . yoksa güme gidicek

imkansız
  • hala öyle mi
  • vay be

11 senedir ölü olan konu hortlamış

9 ay içinde son 1 hafta kala( son gün tarihi de öğrenildiyse)
    son gün TL yüklenmezse hat uçuyor

bir daha geri getirmek satın almak imkansız hale geliyor

wınn teknosa kampanyasından 20 tl.ye wın cihazıyla o zaman aldığım 4 hat unutkanlığımdan kapandı gitti
    şimdi başkalarına bayi kampanyalarıyla satılmış o hat numaraları(m)

geri alamayınca cazip içinde 5 gb yüklü 100 dk konuşmalı diye 60-70 tl ye yeni hat satıyorlarr 539lu
    şu para bu para akılda tutulmayacak rakamlarla dolu karışık nolar işine gelirse diye

not: ola ki merak eden olursa diye hort üzerine tecrübemle yazmış bulundum. affola
    yazan: eski bir zombi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

vay be

11 senedir ölü olan konu hortlamış

9 ay içinde son 1 hafta kala( son gün tarihi de öğrenildiyse)
    son gün TL yüklenmezse hat uçuyor

bir daha geri getirmek satın almak imkansız hale geliyor

wınn teknosa kampanyasından 20 tl.ye wın cihazıyla o zaman aldığım 4 hat unutkanlığımdan kapandı gitti
    şimdi başkalarına bayi kampanyalarıyla satılmış o hat numaraları(m)

geri alamayınca cazip içinde 5 gb yüklü 100 dk konuşmalı diye 60-70 tl ye yeni hat satıyorlarr 539lu
    şu para bu para akılda tutulmayacak rakamlarla dolu karışık nolar işine gelirse diye

not: ola ki merak eden olursa diye hort üzerine tecrübemle yazmış bulundum. affola
    yazan: eski bir zombi

kyulyuy7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benalter -- 28 Mart 2021; 22:26:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be 11 senelik konu hortlatılmış.
  • benalter B kullanıcısına yanıt

Hat kapandıktan sonra belirli bir süre hattı tekrar alma imkanı veriyor bazı operatörler.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Hat kapandıktan sonra belirli bir süre hattı tekrar alma imkanı veriyor bazı operatörler.

tjftkryty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benalter -- 28 Mart 2021; 22:26:41 >
  • Kapandıktan sonra bir sene süresi vardı geri almak için, değişmediyse eğer.

• yenısnı almak kac para uygun hangisi var

• Tt mobilde kac ay kontör yükleme zamanı.

6ay sonra arayamiyorsun kimseyi sonra kac ay veriyorlar kapanmamasi icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .montana. -- 28 Ağustos 2021; 11:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .montana.

Tt mobilde kac ay kontör yükleme zamanı.

6ay sonra arayamiyorsun kimseyi sonra kac ay veriyorlar kapanmamasi icin.
    6 ay aktif kullanım süresi var sonra hat internete arama yapma ve mesaj göndermeye kapanır (gelen arama sms'e açık olur) yükleme yapılmazsa 3 ay sonra komple iptal olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.