Yüzbaşı
20 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Selam arkadaşlar,

Xbox 360 konsolum var üstüne 300 verip Xbox one alabiliyorum şuan. Sizce almak mantıklımı.
Arkadaşlar 3 aylık vodafone net kullanıcısıyım. Abonelik başlatırken ayrı problem yaşadım binbir güçlükle balattık. Şimdi ise internet sürekli kesiliyor arıyorum bölgesel deniyor ne zaman düzeleceği bilinmiyormuş falan, filan bir sürü oyalamaca. Aynı evde 2 yıldan fazla telekom kullandım hiç sorun yaşamamıştım forumda herkese vodafone pişmanlıktır diyordu gerçekten doğruymuş problem yaşadığınızda kimse ilgilenmiyor maalesef.
Arkadaşlar dell 3542 modeline sahibim bios güncellemek istedigimde bu hatayı alıyorum. Sorunun neden kaynaklandığını bir türlü bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum iyi calişmalar.
arkadaşlar merhaba,

1.000 tl civarı bütçe ile alınabilecek en iyi drone hangisidir?

işi bilen forumcu kardeşlerin yorumlarını bekliyorum.

şimdiden teşekkürler.
merhaba arkadaşlar iphone 5 yazılım güncellemesi yaptıktan resimdeki gibi bir durum oluyor cevapsız aramalar bölümüne giriş yaptıgımda bu durumu nasıl çözebilirim telefona cagri geldiginde cevapsız aramalarda gözükmüyor bu yüzden sıfır kurulum yapmama rağmen düzelmedi.
merhaba,

Arkadaşlar uzak doğu sinemasına ait bir filmi arıyorum internette araştırma yapmama rağmen filme ulaşamadım bu konuda yardım rica ediyorum.

konusu:Kiz arkadaşını öldüren bir katili yakalayan adam ayrıca polisti adamı öldürmek yerine adamı bayıltıp gps cihazı yutturur adama adam nereye gitse yakalar işkence eder ve öldürmeden serbest bırakır.

hatırlayan olursa film ismi paylaşırsa sevinirim :)
Arkadaslar arkadasın telefonda Touch id menüsü yok oldu güncelleme yaptıktan sonra Reset dahi attık fayda etmedi neden olabilir.
Merhaba

Arkadaslar 47lm860v kullanıyorum kanal d smart uygulamasi var fakat smartapp çıkmıyor bu bilgisi olan varmı kullanan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.
iOS 7 güncellemesi yaptık fakat iTunes radio yok ortalıkta Türkiye'de kullanıma açık değilmi henüz yada benmi göremiyorum.
Arkadaslar 3500tl ye kadar tavsiye edebileceğiniz tv varsa desteginizi bekliyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone
ISS
TurkNet
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
İpad
Notebook
Dell
Basketbol
Phoenix Suns
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Arçelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 786
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 43.110 (Bu ay: 265)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 526 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.