Şimdi Ara

Kanada vizesi hakkında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
3.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son zamanlarda özellikle herkesin internet sitelerinden dert yandığı bir konu olan "Kanada vize vermiyor" olmaktadır. Tabi dünyamızın keçileri kaçırmaya günlerde aklı başında kalabilen nadir ülkelerden Kanada'nın da kapıları kapattığını düşününce insanlar haklı olarak "Sende mi brütüs?" demekten kendilerini alıkoyamıyorlar.

Belirtmek isterim internetin yanlışı ve doğrusuyla her türlü bilgiye sahip olduğu şu günlerde ortaya bir sürü söylenti atılmaktadır. Özellikle derdine çare arayan insanların yoğunlukta olduğu bu ortamda insanlar her geçen gün umutlarını yitirmekte. Merak etmeyin arkadaşlar Kanada'nın kimseye özellikle Türkiye'ye karşı kapıları kapattığı falan yok. Sadece çeşitli sebeplerle vize alamayıp internette derdine deva aramak isteyenlerin çoğunluğundan dolayı böyle bir durum söz konusu.

Harika hazırlanmış bir motivasyon mektubu ve bunu tüm netliğiyle destekleyen belgeler, bankanızda yeterli miktarın bulunması ve sahip olduğunuz bu paranın kaynağının bütün netliği ile gösterilmesi(bir kaç teknik kısımda dahil), üniversite diploması ve çeşitli ufak tefek belgelerle bu vizeyi almakta sıkıntı yaşamazsınız.

Tek ihtiyacınız olan vizeyi inceleyecek olan kişiyle empati yapmanız. Siz bu evrakları incelediğinizde, kendinizin Kanada'ya göçmeye gelmediğini ve evrakların hiç bir şüphe yaratmadığından emin olabiliyorsanız zaten Kanada'ya uçak biletinizi araştırmaya başlayın. Hatta vizenizi aldıysanız şöyle bir ipucu daha vereyim.http://www.blog.gezenthi.com/ adresinden Kanada'da yaşamak hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pozitif düşünün pozitif olsun

• Oralari da copluge cevirmesek iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum vize başvuru için aracı kurumlamı iletişime geçmek lazım ? kendi başımıza vuramazmıyız.?
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    İlla ki aracı kurum kullanmanıza gerek yok. Zaten 2 farklı yol var vize başvurularınızı yapabileceğiniz. Bir tanesi direkt Kanada'nın resmi sitesinden online olarak yapmak. Diğeri de bütün evraklarınızı VFS global aracılığıyla elden başvurmak. Eğer ki ingilizceniz var ise Kanada'nın sitesinden çok rahatlıkla vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube üzerinden bile nasıl hesap oluşturabileceğinizi ve study permit e nasıl başvuru yapabileceğiniz ile ilgili olarak rahatlıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talatcan

İlla ki aracı kurum kullanmanıza gerek yok. Zaten 2 farklı yol var vize başvurularınızı yapabileceğiniz. Bir tanesi direkt Kanada'nın resmi sitesinden online olarak yapmak. Diğeri de bütün evraklarınızı VFS global aracılığıyla elden başvurmak. Eğer ki ingilizceniz var ise Kanada'nın sitesinden çok rahatlıkla vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube üzerinden bile nasıl hesap oluşturabileceğinizi ve study permit e nasıl başvuru yapabileceğiniz ile ilgili olarak rahatlıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Başarılar dilerim.

dostum çok tşk ederim usa ya 15 kere gittim hepside 6 günlük gezi niyetine ..
    kanadayıda görmek istedim ama bilgili degilim internete bakınca hep karsıma aracı firmalar cıktı.. kafamda sorular oluştu...
    yaş 43 ingilizceyi tam bilmiyorum ama elemanlarım yardımcı olur diye tahmin ediyorum..
    tekrar çok teşekkür ederim...(sizin aklınıza şunlara dikkat et diyeceginiz bir şey olursa dikkatle dinlerim..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 17 Ocak 2018; 1:9:48 >

• sanırım oturum veya vatandaşlık almak çok zor değil mi ?
    Amerika'ya giriş çıkışlarınız sizin için artı bir avantaj oluşturacaktır. Yazacağınız motivasyon mektubu ve finansal durumunuzu gösteren banka evrakları durumunuzda belirleyici bir rol oynayacaktır. Yakın bir zamanda kişisel blog um olan Kanada hakkında detaylı bilgi leri bulabileceğiniz sayfamda paylaşım yapacağım. Oradan da takipte kalabilirsiniz.
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Aslında oturum izni almak çokta zor değil fakat biraz zaman gerektiriyor.
  • quote:

Amerika'ya giriş çıkışlarınız sizin için artı bir avantaj oluşturacaktır. Yazacağınız motivasyon mektubu ve finansal durumunuzu gösteren banka evrakları durumunuzda belirleyici bir rol oynayacaktır. Yakın bir zamanda kişisel blog um olan Kanada hakkında detaylı bilgi leri bulabileceğiniz sayfamda paylaşım yapacağım. Oradan da takipte kalabilirsiniz.

çok tşk ederim...ilgilendğiniz için..
    takipçiniz olacağım.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Kanada turist vizesi Türk pasaportuna yapıştırılmıyor mu? Online olarak direk CIG web sitesinden (aracı firma olmadan) başvuru yaptığımızda pasaporta nasıl vize yapıştırılıyor? Vizeyi posta ile bize mi gönderiyorlar?
    Teşekkürler.
  • quote:

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Kanada turist vizesi Türk pasaportuna yapıştırılmıyor mu? Online olarak direk CIG web sitesinden (aracı firma olmadan) başvuru yaptığımızda pasaporta nasıl vize yapıştırılıyor? Vizeyi posta ile bize mi gönderiyorlar?
    Şimdiden çok teşekkürler.

• Rica ederim. Kanada turist vizesine online olarak başvurup onay aldıktan sonra sizden pasaportunuzu konsolosluğa iletmenizi isterler. Daha sonrasında pasaportunuza pulu yapıştırıp geri gönderirler adresinize.

Kanada öğrenci vizesi almak ile hazırlamış olduğum yazıyı inceleyerek kendinize turist vizesi için fikirler edinebilirsiniz. Birbirinden tamamen farklı bir işleyiş izlese bile kişisel evraklar konusunda benzerlik göstermektedir. Tabi profesyonel yardım almanızda her zaman fayda olacaktır.

Başarılar dilerim
  • 29.05.2018 tarihinde Ankara VFS ofis aracılığıyla eşim ve çocukların için kanada vize başvurusunda bulundum. Herkes ortalama 3 haftada sonuç gelir dedi ancak 02.06.2018 tarihinde vizemiz pasaporta yapışmış şekilde elimize ulaştı. Yakın tarihte aldığımız amerika vizesinin de etkisi var zannedersem.

• fuzulim F kullanıcısına yanıt
    Sizin adınıza çok sevindim. Umuyorum her şey gönlünüzce olur. Başarılarınızın devamını dilerim.
  • Evet 22 Haziran dan beri Kanada da yaşamaktayım. bu süreç ve yerleşim hakkında sorularınız olursa naçizane bir şekilde cevaplayabilirim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzulim

Evet 22 Haziran dan beri Kanada da yaşamaktayım. bu süreç ve yerleşim hakkında sorularınız olursa naçizane bir şekilde cevaplayabilirim arkadaşlar.
    Hoxam merakdan soruyorum. Kanada turist vizesi için 4 senelik üniversite diploması mı istiyorlar gerçekten?

• quote:

Orijinalden alıntı: fuzulim

Evet 22 Haziran dan beri Kanada da yaşamaktayım. bu süreç ve yerleşim hakkında sorularınız olursa naçizane bir şekilde cevaplayabilirim arkadaşlar.
    Göç mü ettiniz? Göç vizesi mi aldınız yoksa tursit vizesi mi aldınız?
  • Göç ettim. Turist vizesi ile geldim kanadaya

• BenKimimSizce kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle bir kriter benim devlet memuru tanıdıklarıma bile vize çıkmadı şans. Ayrıca geri döneceğinize kanada vize sorumlusunu ikna etmeniz lazım yoksa vize vermiyorlar genelde

• Merhaba arkadaşlar Kanada Hükümeti vizede dikkat ettiği başlıca konular var. Bunlara dikkat etmek gerekiyor. Örneğin sen yakındaki ülkelere hiç gitmemişsin gezmeye Kanada'dan başlamak istiyorsun %99 vizen reddedilir.
    Ya da Kanada'ya gitmek istiyorsun fakat ne paran var ne sponsorun direk ret sebebi. O yüzden bilen kişilerle yapmak lazım bu işi. Ya da ret sebebini iyi incelemek lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.