Şimdi Ara

\\\\\ KAN UYKUSU BELGESELİ ///// Kan Uykusu 2:KINALI TÜRKÜ eklendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
63.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  \\\\\ KAN UYKUSU BELGESELİ ///// Kan Uykusu 2:KINALI TÜRKÜ eklendi!

BİNLERCE ŞEHİT, MİLYARLARCA DOLAR KAYIP�YILLARDIR SÜREGELEN BU SORUNUN ELBETTE, TARİHİ, SİYASİ, SOSYAL, EKONOMİK ONLARCA NEDENİ VAR�BU SORUNLAR YILLARDIR TARTIŞILIYOR. ANCAK �KAN UYKUSU� BU TARTIŞMALARI DEĞİL, HAKKARİ ÖZELİNDE 1993 1995 YILLARI ARASINDA YAŞANANLARI ELE ALIYOR.BİR KOMUTAN VE BİNLERCE MEHMETÇİĞİN DESTANSI MÜCADELESİNİ ONLARIN AĞZINDAN, İLK KEZ YAYINLANAN GÖRÜNTÜLERLE EKRANA GELİYOR.
    General Osman Pamukoglu , 1993 - 1995 yillari arasinda Hakkari Dag ve Komando Tugayi ve Güvenlik Komutanligi yapmistir. Bu dönem, Güneydogu'da PKK'ya karsi yapilanmücadelenin tarz ve yöntemlerinin degistigi ve PKK'nin omurgasinin kirildigi yillardir. Ayni dönemde, Hakkari'de PKK teskillerine manevra gücü olarak 1000-2000 askerden olusan 779 harekat, manevra gücü 3000-5000 askerden meydana gelen 78
    harekat yapilmistir. 23 kez 1000-5000 askerden olusan kuvvetlerle Kuzey Irak'taki PKK kamplari-nin birkaçina ayni zamanda taarruz edilmistir. Görev yaptigi süre içinde muharebeleri bizzat yöneten ve fiilen çatismalara giren Osman Pasa ve komutasındaki askerler, 778 günde yapilanlari, muharebelerin detaylarini kan uykusuna anlattı.

HERKESİN İZLEMESİ GEREKEN, BİLGİSAYARINDA OLMASI GEREKEN BİR BELGESEL..

İNDİRMEYENLER BURADAN ÇEKEBİLİRLER.

http://netload.in/dateiMTEwMDM0MT/Kan_Uykusu.rar.htm

Dosya Formati: Avi
    Dosya Boyutu: 353 mb
    Toplam Sure: 1:55:37
    Fps: 25
    Boyut: 448 x 336

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kan Uykusu 2 : Kınalı Türkü

Pkkya karşı verilen mücadelede, şehit olan askerlerimizi ve gazilerimizi anlatan ilk belgeselin devamı niteliğinde, gene izlenmesi gereken bir belgesel.

İNDİR:

http://netload.in/dateiODE4ODM0ND.htm ( Part 1 )
    http://netload.in/dateiMTM5MTY3Nj.htm ( Part 2 )

Görüntü: XVID 25.00fps [Stream 00]
    Ses: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 101Kbps [Stream 01]
    Süre: 69 dk. 14 sn.
    Boyut: 500 MB
    Çözünürlük: 592x448

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 27 Şubat 2009; 23:32:45 >

• Harikasın kardeşim herkesin izlemesi gereken bir belgesel.
  • çok teşekkürler dostum

• Bu vatanın ekmeğini yiyen herkes izlemeli
  • ben daha önce indirdim
    diğer indiren arkadaşlar p2p programlarından paylaşıma açarlarsa
    herkes daha kolay ulaşır
    ben paylaşıma açtım ama bu kadar büyük dosyaya tek sunucu yetmiyor açıkcası
  • 50 milyonkere verildi vede verilmesi gereken bir belgesel sagolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeSiNaTöR -- 17 Aralık 2006; 0:40:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hupunu

ben daha önce indirdim
    diğer indiren arkadaşlar p2p programlarından paylaşıma açarlarsa
    herkes daha kolay ulaşır
    ben paylaşıma açtım ama bu kadar büyük dosyaya tek sunucu yetmiyor açıkcası

Fikir için teşekkürler limewire de paylaşıma açtım.

Plan-M sana da hatırlattığın için teşekkürler.
  • 100milyon kerede verilse görmeyenler bilmeyenler vardır
    emeğine sağlık
  • Kesinlikle hala izlemeyenler var, indirmek isteyenler oluyor,
    Sanırım daha önce açılan konulardaki rapid adreslerinden silinmiş belgesel, o yüzden yeniden açtım.
    Hepinize teşekkürler arkadaşlar
  • Sagol izledim ve yine izlerim

Horoz resmi yapılıp altına horoz yazılmaz ve gazetici bak burdalar dürbünden izle çok mükemmel..
  • haklısınız arkadaşlar harika bir belgesel olmuş keşke biraz daha uzun tutsalarmış

ellerine sağlık dostum çok yararlı bir paylaşım
  • Belgeselin 1:50 saat olması lazım. Pek o kadar kısa değil tabi seyretmeye başlayınca gözümüzü kırpmadan izlediğimiz için kısa geliyor.
  • Müthiş bir belgesel, arşivlik.
  • Belgeseli izleyen arkadaşlar operasyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorlarsa Osman Pamukoğlu'unun Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok kitabını okuyabilirler.
    Ben kitabı geçen yaz okumuştum, dün gece de belgeseli indirip izleyince kitaptaki olayları birer birer anımsamış oldum.
  • Çok teşekkürler şimdi indiriyorum
  • eyw arkadasım elıne saglık bı turlu rapıdsızı bulamamıstımm
  • herkes izlesin bence
  • arkadaşlar ben dün kitabını aldım. dvd hediyeliydi. izledim . operasyonlarla ilgili 33 dk lık bir çekimdi. bu linkteki görüntüler kaç dakikalık .? ve yakın zamanda yayınlancakmı tekrar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower35 -- 22 Ocak 2007; 11:58:17 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.