Yüzbaşı
20 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
kimse yardımcı olmadı tüm forum ailesine teşekkürler....silinebilinir....
konu tarayıcı problem nedeniyle 2 defa açılmıştırç silinebilinir
Arkadaşlar komşucum Yarışmaya Katıldı 2012 London olimpiyatlar Afiş Tasarım Uluslararası Yarışma.

sadece bir tık ile oya ihtiyacı var

Aşağda Verdiğim Link: Facebook Üzerinden Otomatik Oy Vermekde Sadece Tıklamanız Yeterlidir .

TEK TÜRK OLARAK YARIŞMAYA KATILMAKTA Kendi Çapında 4.Lüğe Kadar Geldi 12.000 Oy Toplayabildi Ama Yetmiyor

Ödül ise : 2012 London Olimpiyatlarına 2 Kişilik Bilet 4 Yıldılzı Hotelde Konaklama .

Oy Verme Linki :
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.conqueror.com%2Ftypographicgames%2Fgallery%2F368&h=8AQEWO_J8AQESvIen6BoifCEqy1jMpnJZQSpgf8IYakpTpA&enc=AZPsi3HcnOCyMDick3AvrnbQHjSUr20Or3THvMwccIIaP3wJmXqxZ5g8XYBudQTf2JG9l4NtzEzd452ClRhTzbw2

Site Açılması İçin 5 Saniye Beklemeniz Gerekiyor Yoksa Oy Vermiyor

Oy Verenlere Şimdiden Çok Teşekür Ederim Saygılarımla

Facebook Profil linki :https://www.facebook.com/servetkarckay Paylaş:

yazılım geliştirmeey konu açtı fakat malum kimsenin ilgisini çekmiyor belki buradan ona yarıdm edebiliriz... Hem Türkiye hem Denizli için iyi bir tanıtım olmuş olur;)
22,10,09 tarihinde peder bey bana sormadan uydunet ve teledünyaya üye oldum ttnet ve kabloluyu iptal ettrdim dedi soruyprum tarife ne ne yaptın sınırlımı sınırsız mı söylemiyıor çünkü bilgisi yok gerçektende
kullandığım tarife okdr iyi ki anlatamm 1GB anlaşıldığı üzere KOTALI

şimdi ewde 2pc oldu ve internet savaşı çıktı ve kablosuz yapmak için 1mbit SINIRSIZ (29liralık) a geçilecek 2yılı doldrmadığım için tarife değştiremiyorum sadece hız değiştiriyorum

yapılacak olan şey nedir ???? wirelesse çevirmek için router takılacak herhalde galiba sanırsam önerdiğniz marka var mı ? yoksa abone merkezi kedni belirlediğini mi takıo
????

yardımcı olursanız iyi olur

yardım için.
22,10,09 tarihinde peder bey bana sormadan uydunet ve teledünyaya üye oldum ttnet ve kabloluyu iptal ettrdim dedi soruyprum tarife ne ne yaptın sınırlımı sınırsız mı söylemiyıor çünkü bilgisi yok gerçektende
kullandığım tarife okdr iyi ki anlatamm 1GB anlaşıldığı üzere KOTALI

şimdi ewde 2pc oldu ve internet savaşı çıktı ve kablosuz yapmak için 1mbit SINIRSIZ (29liralık) a geçilecek 2yılı doldrmadığım için tarife değştiremiyorum sadece hız değiştiriyorum

yapılacak olan şey nedir ???? wirelesse çevirmek için router takılacak herhalde galiba sanırsam önerdiğniz marka var mı ? yoksa abone merkezi kedni belirlediğini mi takıo
????

yardımcı olursanız iyi olur .
hbdan kurumsal alışveriş yapmak istiyorum ( şirket adına ürün alınacak fakat kurumsal üyelik yapamadım)

2,699liralık sipriş war ve ve faturada bnm adım görünüyor şirketin adının görünmesini istiyorum o yüzden nasıl hangi şekilde kurumsal üyelik alıcam

hep..bu.... için kurumsal üyeliiği nasıl yapıcam adı soyadı kısmına şirketin ismini bölüp yazsam olurmu ki ?
bu hafta ya da geçen hafta içinde bir konu açılmıştı yanlş hatrlamıyorsam cnbe çizgi dizilerinden bir kahramandı ve eliyle evleniyordu sağ eline duak takılmış başında çiçeği falan hatta alt yazısı vardı kabul ediyormusunuz gibi birşey yazıyordu .
Bulamadım sanahtır yardım edin konunun başlığınıda hatırlamıyorum
geçen hafta 3gün boyunca yatıran şiddetli baş ağrısı ve mide bulantısı şikayetim wardı...son 3 4 gündür iyiydim
ve dün saat 15.30 sıralarında başlayan halaaaa daha şiddetini kaybetmeden devam eden baş ağrım var.
Apranax 2tane gripin fayda etmedi (tabi belliaralıklarla aldım) saat sabah 5 gibi uyandım ağrı o kadar şiddetliki artık gözlerimde yanıyor. ağlamışım gibi gözlerim doluyor ağrıyor acıyorlar şu anda da öyle . artık çıldırmak üzereyim ağrıdan dur durak bilmeden ağrıyor ağrıyor ağrıyor...
haftanın 4 günü mutalaka baş ağrısı çektiriyorum..
1doktordan randevu alıcam nöroloji uzmanı bir güzel muayeneden sonra tomografi çektirmeye kadar gidicemm :/

elimiz kesilse canımız yanıyor aman herkes kendine dikkat etsin

kaç aylık ömrüm kalmış bunu da öğrenicemm yazarım haber ederim sizlere

evde 2tane çirkin yani muhabbet kuşu var iyi güzel 1ay öncesinekadar büyük olan çirkin kendine eş bulmak için kuşçuya götürdük kafese atmışlar 2tane de erkek daha 1ine dönüp bakmıyor diğeriyle gocurgocur konuşuyor bizim ki
2gün sonra babam almaya gitti kuşçuya eve bi geldim kafeste o 2 erkek kuştan eser yok bambaşka yeşil 1tane daha atmışlar içine arada bir çok güzel konuşuyrlar öpüşüyorlar ama hala daha hasbahal yok
bizim dişi boğaz derdinde yese dursa erkeğe dönüp bakmıyor erkek buna yanaşmaya çalıştıkça kafasını gagalıyor kuyruğunu falan çekiyor erkek demirlere gelip tutunuyor ya da arkasını dönüp sürekl, söyleniyor . bizim dişinin umrunda değil acaba adamı sevmedimi ki ????

kafesin demirlerini sprey boyayla boyadıkları için sürekli boyaları söküyor dişi çirkin boyasız bir hal aldı kafes artık:]]

bu erkek çirkini geri götürmeyi düünüyorum
adam bide kafes için kuş için 70 lira para almış
Hakkında
İlgi Alanları: fb-bilgisayar-araçlar-hız-modifiye
Forum İmzası:
eskilerden=>nil_fb
Hakkımda:
[btamamlanmamış bir masal
sabahki açlığım, kavuşamadığım hayal
geldiğinde varlığım, gittiğinde yokluğum
her gecemin sancısı, vazgeçemediğim soluğum
dokunamadığım
dokunduğumda öldüğüm
onsuz yılları, mezara gömdüğüm
bir yanıp bir söndüğüm,
gizli mabedimin tek sahibi,
telaşım, sevabım, helalim
sevdiğim erkek sensin
hasretimsin sen.......

vazgeçilmezim,herşeyim,sevdiğim,yarim,
nefesim,dünyam,yaşama sebebim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.219
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 113.573 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.