Şimdi Ara

Kan parası için, aman dikkat!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaziantep Şahinbey Belediye Meclis üyesi Hasan Sencan diyor ki:

"Suriyeliler, Gaziantep Rasaf caddesi üzerinde lüks araçların önüne atlayıp, kan parası istiyor."

Paylaştığı görüntüler inanılmaz.

https://twitter.com/batuhancolak33/status/1232403256460095495?s=20

• Gaziantep belediyesi intihar girişimi demiş galiba, yeri gelmişken bende hukuki bir ekleme yapayım.

Kan parası halk tabiridir hukuken ismi destekten yoksun kalma tazminatıdır. Her tazminat gibi zarar görenin kusuru indirim sebebidir. Zarar görenin ağır kusuru (bilerek kaçınılmaz bir kazaya sebep olmak, kaza oluşması için fiile girişmek) illiyet bağını keser bir tazminattan bu durumda söz edilemez.

Önemli olan bu durumu kanıtlamak mobese olmayan bir yerde bunu yaşayabilirsiniz. Araç kamerası kullanmayı ihmal etmeyin, saygılar...
    Allah belalarını versin.İti kopuğu memlekete doldurdular.Böyle birşey için kendini yola atıyorlarsa ezip geçen en iyisini yapar.Zaten bu ve buna benzer ülkelerin anlayışına göre ha it ölmüş ha insan ölmüş hiç farketmiyor.Zaten insana değer veren yanları olsaydı yiyecek ekmek bulamazken ha bire çocuk yapmazlardı.
    Araç kamerasının önemini burda çok büyük. Mutlaka edinmesi lazım herkesin. Eskiden bu araç kameralarının kalitelileri Türkiye'de bulunmazdı Aliexpresten getirmek zorundaydı insanlar o yüzden sıcak bakmıyordu ama artık Hepsiburada n11 gbi sitelerde çok iyi ürünler var özellikle Xiaomi'nin kameraları çok başarılı.
  • Gaziantep belediyesi intihar girişimi demiş galiba, yeri gelmişken bende hukuki bir ekleme yapayım.

Kan parası halk tabiridir hukuken ismi destekten yoksun kalma tazminatıdır. Her tazminat gibi zarar görenin kusuru indirim sebebidir. Zarar görenin ağır kusuru (bilerek kaçınılmaz bir kazaya sebep olmak, kaza oluşması için fiile girişmek) illiyet bağını keser bir tazminattan bu durumda söz edilemez.

Önemli olan bu durumu kanıtlamak mobese olmayan bir yerde bunu yaşayabilirsiniz. Araç kamerası kullanmayı ihmal etmeyin, saygılar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç kamerasının önemini burda çok büyük. Mutlaka edinmesi lazım herkesin. Eskiden bu araç kameralarının kalitelileri Türkiye'de bulunmazdı Aliexpresten getirmek zorundaydı insanlar o yüzden sıcak bakmıyordu ama artık Hepsiburada n11 gbi sitelerde çok iyi ürünler var özellikle Xiaomi'nin kameraları çok başarılı.
  • Çevremde herkese araç kamerası takmasını rica ediyorum. iş yerimde 3 kişiye aldık. Ben 4 yıldır kullanıyorum tahlisiz bir kaza geçirdim. Araç kameram olmasa iddaa edemezdim.
  • bildiğin intihar
  • İntihar vakası,Haber doğru değil..
  • İntihar edecek adam yol kenarında bekleyip araba seçer mi yahu? İntihar edecek adam en temiz yoldan sonuca ulaşmaya çalışır. Bu tip bir kazada ölmeme ve sakat kalma ihtimali çok yüksek.

Ülkeyi ne hale getirdiler? Bir de bu adamlar uğraşacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Araç kamerasının önemini burda çok büyük. Mutlaka edinmesi lazım herkesin. Eskiden bu araç kameralarının kalitelileri Türkiye'de bulunmazdı Aliexpresten getirmek zorundaydı insanlar o yüzden sıcak bakmıyordu ama artık Hepsiburada n11 gbi sitelerde çok iyi ürünler var özellikle Xiaomi'nin kameraları çok başarılı.
    Hocam fiyat performans ürünü olan bir kamera tavsiyeniz var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Hocam fiyat performans ürünü olan bir kamera tavsiyeniz var mıdır?

Alıntıları Göster
    https://www.hepsiburada.com/mi-70mai-pro-akilli-arac-ici-kamera-140-genis-aci-lens-1944p-gece-gorusu-sesli-kontrol-global-versiyon-pm-HB00000HCZ9W

Ben bunu almıştım 2-3 ay önce çok memnunum forumda araç içi kamera konusu var yüzlerce sayfaya ulaşan ordanda yardım alabilirsiniz

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    bütçeniz ne kadar? 200 liradan 900-1000 liraya kadar var ön-arka, ön, park halinde kayıt gibi özelliklere göre diyet değişiyor.

böyle bir durum başıma gelse ve suçsuzsam uğradığım zararı da adamdan alırım. böyle intihar mı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 26 Şubat 2020; 17:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

bütçeniz ne kadar? 200 liradan 900-1000 liraya kadar var ön-arka, ön, park halinde kayıt gibi özelliklere göre diyet değişiyor.

böyle bir durum başıma gelse ve suçsuzsam uğradığım zararı da adamdan alırım. böyle intihar mı olur
    150-200 civarı.

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    jado d-330 bakın forumdaki araç kamerası konusu ya da facebook araç içi kamera grubunda indirim kuponları filan paylaşıyorlar az miktar üzerine koyup alabileceğiniz en iyi kameralardan

• Allah belalarını versin.İti kopuğu memlekete doldurdular.Böyle birşey için kendini yola atıyorlarsa ezip geçen en iyisini yapar.Zaten bu ve buna benzer ülkelerin anlayışına göre ha it ölmüş ha insan ölmüş hiç farketmiyor.Zaten insana değer veren yanları olsaydı yiyecek ekmek bulamazken ha bire çocuk yapmazlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani meclis üyesi bu görüntüleri yayınlarken o ilin valisi ne halt ediyor anlamış değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

jado d-330 bakın forumdaki araç kamerası konusu ya da facebook araç içi kamera grubunda indirim kuponları filan paylaşıyorlar az miktar üzerine koyup alabileceğiniz en iyi kameralardan
    Türkiye’de satışı yok sanırım.

• 2 yıldır araç kamerası var, daha önce ihmal ettiğim içim kendime çok kızdım. Olmayan en kısa zamanda edinsin.

• Beyler araç kamerası olmayan veya almak istemeyen telefonla bile yolu çekebilir. Ben öyle yapıyorum.

İhmal etmeyin.
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt
    Hocam ön, arka, park halinde kayit da yapabilen en uygun fiyatlı ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.