Şimdi Ara

Kamil koç ramazan kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili Yol Arkadaşlarımız, Bu sabah saat 10:00 itibari ile Kâmil Koç’tan 2 bilet alan Yol Kart üyesi Turkcell’lilere 1 bilette Kâmil Koç’tan hediye!

kamil koç bu ramazan sınıfta kalmış

https://www.facebook.com/kamilkoccom

• utanmasalar 10 bilet alana 5 bilet de bizden diyecekler, tur operatoruler sanki
  • sayfasında bilgi yok hala
  • sadece ramazan için geçerli sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AVANTAJ şifremi kaç kez kullanabilirim?
    Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.
    Kampanya ile ilgili ayrıca bilinmesi gerekenler nelerdir?
    Kampanya 24 Temmuz – 16 Ağustos 2012 tarihleri arasında, Yolkart üyesi tüm Turkcell’liler içinwww.kamilkoc.com.tr dahil tüm satış kanallarında, Kamil Koç’un belirlediği şartlar kapsamında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için Yolkart üyesi olmak gerekmektedir. Kampanya kapsamında Yolkart üyesi her Turkcell’li en fazla 2 adet bilet satın alabilir. Satın alınan bilet tutarının yarısı kadar Yolkart puan, seyahat gerçekleştirildikten 24 saat sonra ilgili Yolkart’a yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan Yolkart puanların 10 Ekim 2012 tarihine kadar tek seferde, bölünmeden kullanılması gerekmektedir. Yolkart Puan kullanımlarında Yolkart kuralları geçerlidir. Satın alınan biletler açık bilete dönüştürülemez ve aktarma yapılamaz. Kampanyadan yararlanmak için, Avantaj şifresi, hat numarasıyla birliktewww.kamilkoc.com.tr web sitesine girilmeli veya satış görevlisine söylenmelidir. Avantaj şifre talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır. 24 saat içinde geçerlidir. Kampanya her otobüste %10’luk koltuk kapasitesi ile sınırlıdır. Turkcell ve Kamil Koç kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi içinwww.turkcell.com.tr

2 bilet alana 1 bilet verilmiyor. 1 bilet tutarından yolkart puan yükleniyor hesaba.

• 21.07.2012 Cumartesi günü Kemer'den İstanbul'a 70,00TL'ye(Metro 64TL idi) 3 adet bilet alarak seyahat ettim. Hayatımda bu kadar kötü bir otobüs firması görmedim.

16:30'da Kemer'den kalkan otobüs 18:00'de Antalya'dan hareket etti. O sıcakta 40 dakika Antalya Otogarında bekletildik. Otobüs desen kaç modeldi bilmiyorum ama en küçük yol bozukluğunda neredeyse otobüs paramparça olacakmış gibi ses çıkarıyordu.

Burdur'a gelmeden otobüs yol kenarında durdu. Bozuldu sandım. Şöför bir yere gitti geldi. Anlam veremedim. Wc desem benzinci vardı en azından yol kenarında durmaz benzinciye girer diye düşündüm.

Burdur otogarından yolcu aldık.

20:30 gibi Isparta Karakuş Dinlenme Tesisleri(isimde hata olabilir aklımda kalan bu) diye bir yerde mola verdik. Dinlenme tesisi demeye bin şahit gerek. Bildiğin köy bakkalı ve esnaf lokantası. Bir sonraki mola çok geç olacağından yemek yedim. Yemez olaydım.

Afyon'dan yolcu aldık.

Kütahya otogarından yolcu aldık. Bildiğin halk otobüsü gibiydik.

Metro'dan daha iyidir diye daha fazla ücret ödeyerek aldığım bilet tam bir kabus oldu bana.

Bir daha ki sefere Varan veya Ulusoy alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: onixon29

21.07.2012 Cumartesi günü Kemer'den İstanbul'a 70,00TL'ye(Metro 64TL idi) 3 adet bilet alarak seyahat ettim. Hayatımda bu kadar kötü bir otobüs firması görmedim.

16:30'da Kemer'den kalkan otobüs 18:00'de Antalya'dan hareket etti. O sıcakta 40 dakika Antalya Otogarında bekletildik. Otobüs desen kaç modeldi bilmiyorum ama en küçük yol bozukluğunda neredeyse otobüs paramparça olacakmış gibi ses çıkarıyordu.

Burdur'a gelmeden otobüs yol kenarında durdu. Bozuldu sandım. Şöför bir yere gitti geldi. Anlam veremedim. Wc desem benzinci vardı en azından yol kenarında durmaz benzinciye girer diye düşündüm.

20:30 gibi Isparta Karakuş Dinlenme Tesisleri(isimde hata olabilir aklımda kalan bu) diye bir yerde mola verdik. Dinlenme tesisi demeye bin şahit gerek. Bildiğin köy bakkalı ve esnaf lokantası. Bir sonraki mola çok geç olacağından yemek yedim. Yemez olaydım.

Afyon'dan yolcu aldık.

Metro'dan daha iyidir diye daha fazla ücret ödeyerek aldığım bilet tam bir kabus oldu bana.

Varan ve Ulusoy'un da farkı yok hepsi aynı. Gerçi ben kamil koç'tan memnunum. Bazı seferlerde sıkıntı yaşanıyo o da sizi bulmuştur.

• yıllar önce bodrum-istanbul arasında bir kamil koç kabusu yaşadığım için o gün bugündür binmem...terbiyesizin dik alası bir apaçi hostesleri(host) vardı...evlerden ırak...ülkemizde işverenler şunu anlayamıyor, katriyonda yatırım yapsan çalışanlarını iyi seçmezsen hiçbirşey ifade etmiyor...en az 10 yıl olmuştur, bu sürede kendim kullanmadığım gibi bütün çevremede kullandırtmadım ve de her ortamda ne kadar kötü bir firma olduklarını anlatıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Orijinalden alıntı: onixon29

21.07.2012 Cumartesi günü Kemer'den İstanbul'a 70,00TL'ye(Metro 64TL idi) 3 adet bilet alarak seyahat ettim. Hayatımda bu kadar kötü bir otobüs firması görmedim.

Afyon'dan yolcu aldık.

Varan ve Ulusoy'un da farkı yok hepsi aynı. Gerçi ben kamil koç'tan memnunum. Bazı seferlerde sıkıntı yaşanıyo o da sizi bulmuştur.

malesef arkadaşın dediği gibi varan ve ulusoyda eski kalite kalmamış.pamukkalede bitirmiş.kamilkoçtan 4 bilet alacaktım ulusoyla arasında kaldım.

• şimdi 50 liralık bir bilet alacağım, kartıma 25 puan yolkart puan yüklenecek öyle mi? doğru mu anlamışım?
  • Karayolu taşımacılığında genel anlamda son bir kaç senedir kalite standart sorunu var. Bazı firmaların hızlı büyüme politikasının sonucu olabilir.Giderek yerel firmaları büyük firmalar bitirmekte.Büyüme de hormonlu olunca sıkıntı da eksik olmuyor . Eskiden varan ulusoy dedin mi bir standart olurdu. Artık o da kalmadı.Hem fiyat politikası hem kalite hem de güzergahlar 3-5 büyük firma tekeline girmiş durumda. Karayolu taşımacılığında giderek belirginleşen bir Tekelleşme görüyorum.Ulaştırma bakanlığı farkında mı acaba ?
  • Otobüsün içinde sigara içen şöfor-muavinleri bulunan firmadan birşey beklemem. Aydın-konya konya-Aydın arası kullandımiki seferde de şöfor ve muavinler gece millet uyuyunca yakıyor rahat rahat içiyor. wireless her iki seferde de kurulmadı dendi. üsteliksormuştuk bilet almadan önce wireless var demişlerdi.

pamukkale konyaya gitmediginde mecbur kamilkoçu tercih etmek zorunda kaldım. artık metroyu bile kullanırım ama kamili asla
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

şimdi 50 liralık bir bilet alacağım, kartıma 25 puan yolkart puan yüklenecek öyle mi? doğru mu anlamışım?

Hocam 2 bilet alıp ödenen rakamın yarısı kadar yol kartına puan yüklenecek seyahatinden sonra. O puanla da 10 Ekime kadar bilet alabileceksin.

Ulusoy ve varan kampanyasına Kamil koç da kendince yanıt veriyor. Veriyorda bir dünya şart şurt vs ...
    Temiz ve kolay kampanya yapmayı bıraktı firmalar.

Bence Nilüferde bir karşılık yapmalı...( Katılımı daha kolay olsa bari )
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko69

quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

şimdi 50 liralık bir bilet alacağım, kartıma 25 puan yolkart puan yüklenecek öyle mi? doğru mu anlamışım?

Hocam 2 bilet alıp ödenen rakamın yarısı kadar yol kartına puan yüklenecek seyahatinden sonra. O puanla da 10 Ekime kadar bilet alabileceksin.

Ulusoy ve varan kampanyasına Kamil koç da kendince yanıt veriyor. Veriyorda bir dünya şart şurt vs ...
    Temiz ve kolay kampanya yapmayı bıraktı firmalar.

Bence Nilüferde bir karşılık yapmalı...( Katılımı daha kolay olsa bari )

yok yani hocam 1 bilet alarak da yararlanabiliyor muyuz demek istemiştim. aslında bir nevi 1 bilet alana yarım bilet bedava gibi bir şey olmuş :)

"Yolkart puanların 10 Ekim 2012 tarihine kadar tek seferde, bölünmeden kullanılması gerekmektedir. "

bir de şunu tam anlayamadım, 50 TL lik bilet alsam 25 puan yüklense 10 ekime kadar 20 TL lik bir bilet alarak kullanamaz mıyım yani, sonuçta puanım yüklenmiş.

• 1 blete yarım bilet dese daha çok satar :)

aslında arka 4 lünün 3ünü kapatcan :) yata yata gitcen :)
  • pamukkale firması da iyice dibe vurdu, otobüs kazalarının bir çoğu pamukkalenin otobüslerinde meydana geliyor ayrıca geçenlerde fethiye istanbul otobüsünde şöförle yolcuların kavgası, şöförün aşırı hız yapması ve yolcular yavaş dedikçe daha hızlanması sonucu yolcular 155i arıyor, polis durdurup ceza yazıyor bunun üzerine şöför dah ada hızlanı sağa sol manevraları yapıyor yolda, yolcular tekrar 155i arıyor ve polis sayesinde inebiliyorlar...yolcular kalabalık olmasa zaten şöför ve muavinler dövecekler ama yolcular kalabalık diye birşey yapamıyorlar...gerçi kabahat yolcularda o kadar kalabalıksınız, indirip bir güzel dövseler o şöför dene hayvanı belki ders alır...
  • en kötü firmayıda kullandım en iyi firmayıda kullandım am a
    hepsi aynı. büyük firmada aynı küçük firmada aynı.
    ama şunu unutmamak gerek, şöförden şöföre fark var.
    şöför iyiyse sıfır problemle yolculuk tamamlanıyor.
    ama şöför sıkıntılıysa hersey oluyor.
    sonuç, tamamen şans.
  • Şifre verebilecek yada satabilecek var mı? Kullanmayacak olanlardan yardım lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Şifre verebilecek yada satabilecek var mı? Kullanmayacak olanlardan yardım lütfen..

her hangi turkcell nodan mesaj cekeceksin kupon yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Şifre verebilecek yada satabilecek var mı? Kullanmayacak olanlardan yardım lütfen..

her hangi turkcell nodan mesaj cekeceksin kupon yok

Evet Turkcell'den 2222 e mesaj atılarak sifre alınıyor fakat Turkcell hattım yok. Ondan yardım istiyorum :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.