F

Çavuş
20 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Youtube kanalimda yapılışını detaylı anlattım yiyen herkes bayıldı yapması çok ucuz ve çok çok lezzetli boşuna dışarda 10 TL vermeyin kişi başı.
Abone olursanız çok çok sevinirim teşekkürler

https://youtu.be/it8W0lzJeU0
https://www.adoremobilya.com/trend-tek-kisilik-karyola-milano-mese-beyaz?search=TKR-01-MB-2

Şubat ayina özel her gün indirimleri takip ediyordum bu ürünün bu kadar ucuz bulunabileceğini sanmam. Şimdiye kadar sicak firsatlardan çok faydalandim umarim faydam olur. Tek çekimde 98 TL ve kargo bedava.
Yeni evime sinema sistemi kurmak istiyorum fakat ne tvden ne de sinema sisteminden hiç anlamam bana 2li kombinasyon önerseniz? Bütçe sıkıntı değil. En iyileri olabilir çok uçuk olmadıkça. Hatta şurada satılıyor falan da derseniz tadından yenmez. Şimdiden teşekkürler.
İngilizce Fransızca ve Arapça çevirileri ödevleri yapılır.

İspanyolca ödevleri yapılır.

pm atınız
Anadili Fransızca olan arkadaşım, fransızca ders veriyor. Fiyatta pazarlık yapılır.
İstanbul, Ankara.

tel:05074238949
play kardı adiosa çevirip tatilde veya uçak biletinde daha değerli kullanabildiğimi duydum ama, ben tatile gitmek istemiyorum başka nerelerde kullanabilirim. eğer böyle bir seçenek yoksa online hangi sitelerden kullanabilirim?

teşekkürler
Merhaba babam bayramın 2. günü 31.ağustosta Bitlis'e gidecek. Elinde kampanya kodu vs olup bana bileti ucuza alabilecek var mı hesaba havale yapabilirim.
Java öğrenmeye başlayacağım. Acaba elinde pdf kitap olan varsa sirvanfa@hotmail.com adresine yollayabilir mi? 15günde bayağı ilerlemem lazım ara tatilde.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 975
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 20.845 (Bu ay: 226)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.