Şimdi Ara

KAMİL KOÇ %30 İNDİRİM --> 3TL (09 Temmuz - 02 Ağustos)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
5.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  KAMİL KOÇ %30 İNDİRİM --> 3TL (09 Temmuz - 02 Ağustos)

LİNK İÇİN TIKLAYIN

Kampanya Katılım Koşulları

www.yakala.co internet sitesinde Kamil Koç’un tüm seferlerinde geçerli %30 indirim çeki 3 TL bedelle satılacaktır.
    • Satın alınan biletler 02 Ağustos tarihine kadar kullanılabilecektir.
    • İndirim kuponları 50 TL'nin altındaki bilet alımlarında geçerlidir.
    • İndim kuponları Kamil Koç'tan alınacak olan tek yön biletlerde geçerli olupwww.kamilkoc.com.tr dahil tüm satış noktalarda geçerlidir.
    • Gidiş dönüş satın alınan biletler kampanya dışındadır.
    • Kampanya kapsamında alınan indirim kuponları 09 Temmuz - 02 Ağustos tarihleri arasında ki seyahatlerde geçerli olup satın alınana biletlerin bu tarihler arasında kullanılması gerekmektedir. Bu tarihler arasında kullanılmayan indirim kuponları geçerliliğini yitirir.
    • Bir yolcu istediği kadar indirim kuponu satın alabilir ve kullanabilir.
    • Kampanya her otobüste %10 luk koltuk kapasitesi ile sınırlıdır.
    • Satın alınan biletler iptal edilemez, açığa alınamaz ve aktarma yapılamaz.
    • Kampanya Kamil Koç’un diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
    • Kuponlar sadece satın alma işlemlerinde geçerlidir. Bilet rezervasyonu yapılamaz.
    • Kampanya kapsamında satın alınan biletler Kamil Koç’un sefer yaptığı tüm noktalarda, günlerde ve saatlerde kullanılabilir.
    • Kampanya’dan faydalanmak için kupon kodlarının bilet satış personeline söylenmesi veya internet sitesindeki ilgili alana girilmesi gerekmektedir.

Edit : Değerlendirmek isteyenler için Avantajix %2.5 iade veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 9 Temmuz 2013; 12:11:45 >

• teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursa samsun 55tl :-\

• yolcularına milliyet dağıtıyorlarmış. d&r gibi işi siyasete döktü bunlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

yolcularına milliyet dağıtıyorlarmış. d&r gibi işi siyasete döktü bunlarda.

milliyet hangi görüşü savunuyor ki? yıllardır rüzgar nereden esse oraya dönerler de
  • haber için teşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

yolcularına milliyet dağıtıyorlarmış. d&r gibi işi siyasete döktü bunlarda.

milliyet hangi görüşü savunuyor ki? yıllardır rüzgar nereden esse oraya dönerler de

Rüzgar konusunda haklısın fakat gezi parkına yaklaşımları öyle gelmedi bana, hem ne olursa olsun bir firmanın tek bir gazete dağıtması hoş değil bana mantıklı gelmedi, neyse konu sıcak fırsat.
  • Metro Turizm daha sıcak değilmiydi ?50TL sınırı ve gidiş dönüş için 2 kod alma zorunluluğu saçma olmuş
  • 50 lira sınırı nasıl oluyor? İstanbul - samsun seferi 50 liradan fazla tutuyorsa benim gunahım ne?

• face1tr kullanıcısına yanıt
    aynı hatta iki ayrı bilet alın aynı koltuğa hiç problem olmaz puanlarımı genelde bu şekilde kullanıyorum zonguldak bursa - aynı araba ile bursa izmir şeklinde gidiyorum :)
  • heryer 50 lira. sınırda 50 lira. adamlar dalga mı geçiyor milletle ?
  • Bu kampanyalar biraz tirübine oynamak geldi bana zira... 50 TL altında olması biraz saçma olmuş.
    Ben biraz önce Şehirfırsatı üzerinden satın aldığım "Metro Turizm'in Tüm İç Hat Seferlerinde Gidiş Biletini Alana Dönüş Biletini 1 TL'ye Almasını Sağlayan Groupon 3 TL!" kodu ile Metro turizm den bilet almak istedim.
    Liste fiyatı 75 lira olup metro indirimli fiyatı 55 lira yazan biletten 2 adet almak istedim. Seçimi buna göre yapınca doğal olarak 110 TL ödeme çıktı.
    Çıktı ama benim kupon kodunu girince 56 olmasını beklersin doğal olarak... Maalesef fiyat 76,5 TL oldu... Sebep !!
    indirimli fiyatı kullanamazsın.
  • Hikâyeden bir kampanya olmuş...
  • Yani 50 TL lik bilete %24 indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Yani 50 TL lik bilete %24 indirim

50 Tl lik bilet alamıyorsunuz.çok saçma
  • Metroda "LİSTE FİYATI" saçmalığı burada da "NORMAL FİYAT" saçmalığı.Arkadaş yapacaksanız adam gibi %30 indirim yapın.İnsanlar yararlansın
  • Rahat sefer tipli ücreti (normal ücret 28 tl) (indirimlisi 25 tl) %30 indirimle 22,6 ediyor.. Ben bunu 25'e alıyordum internetten..

Normal sefer tipli normal ücret ve indirimli ücret 25 tl, %30 indirimle 20.5 lira...

25 liraya aldığım bileti iptal edecektim vazgeçtim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Rahat sefer tipli ücreti (normal ücret 28 tl) (indirimlisi 25 tl) %30 indirimle 22,6 ediyor.. Ben bunu 25'e alıyordum internetten..

Normal sefer tipli normal ücret ve indirimli ücret 25 tl, %30 indirimle 20.5 lira...

aynı hesabı bende yaptım :) 3 lira da yakala coya verecektisiniz onuda katın
  • Alt limit olmasa iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: SelimErkan

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Rahat sefer tipli ücreti (normal ücret 28 tl) (indirimlisi 25 tl) %30 indirimle 22,6 ediyor.. Ben bunu 25'e alıyordum internetten..

aynı hesabı bende yaptım :) 3 lira da yakala coya verecektisiniz onuda katın

+3 liraları hesaba kattım yukarıdaki hesapta..

Bugün rahat (tekli koltuk) seferinde seyehat ettim 13:30 seferinde.. 25 lira ödedim.. yakala.co'yla alsaydım 22,6 lira olacaktı..

Normal çiftli koltuk seferleri gibi 20,5 liraya alsam belki iptal ederdim..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.