Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tavsiye olarak şunu söyleyebilirim,

philips veya rowenta dışında almayınız. ne tefal ne de başka bir marka,

philips
    4890 modeli otomatik kapanma özelliği dışında taban özellikleriyle iyi bir ürün.
    onun dışında 4870 modeli var taban kalitesi daha düşük olmasına rağmen otomatik kapanması yüzünden biraz daha pahalı bir üründür.

rowenta
    9040 modeli ile
    9140 modeli arasında bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. kazansız ütüler içerisinde şok buharı en iyi sağlayan rowentadır.

Ayrıca bilginiz olsun diye çeşitli sitelerdeki ucuzdan pahalıya sıralanan listelere bakarken, site hakkındaki şikayetleri de araştırın derim, zira ucuz görünsün diye fiyatlarını ucuz gösteren sitelerin sayısı giderek artıyor, alışveriş yaptığınız zaman ya ürün yoktur, ya da kargolamada veya tedarikte sorun çıkarırlar. fiyat araştırması için ortalamalarını almanız daha faydalı olacaktır.

Selamlar.

• bende alırken çok araştırdım kesinlikle philips alın derin arkadaşlar..gc4870 modeli ...tefal 500 ile bunun arasında çok kaldım ama yanlış hatırlamıyorsam tefalin 150 gr buhar gücü (dk da) bu üründe 170 gr..kullanıcı olarak çok memnunuz...bende bi kampanyadan almıştım her tarafta 300-350 civarıydı bizde 240 a gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Arkadaşlar Linkteki Ürün Sizce Nasıl?

http://www.hepsiburada.com/Liste/kenwood-st758-2200-watt-buharli-utu/ProductDetails.aspx?productId=evkenst758&categoryId=155122#Gorseller

bekarlara gidecek sıradan bi ütü gibi..çok fazla birşey bekleme..
  • merhabalar
    dün phılıps 9220 kazanlı ütü aldım ilk denemeyi yaptım fakat arasıra su akıtıyor bir de keten tarzı giyimleri bence iyi ütülemedi normalmi?yenisi ile değiştirirlermi?ne yapmalıyım?
  • philips azur serisinde tavsiyeniz nedir acaba? tanıdık bir beyaz eşya satıcısı satma durumu olmamasına rağmen gc4870 i göstermişti al dua edersin bana dedi.. sizin yorumlarınız neler acaba?
  • takip
  • ROWENTA DW 9140 bu ütü fena degil öneririm.
  • uzun süredir ütüleri inceliyorum
    homendhttp://www.homend.com/digimotion1104.asp ile
    arzumunhttp://www.hizlial.com/kucuk-ev-aletleri/utuler/arzum-ar-634-prosteam-supreme-glide-iyonik-ceramic-tabanli-utu_28.036.1694.0011.htm#tabs
    modeli arasında kaldım özellik olarak çok yakın ütüler arzumu kullanan varmı tavsiye edermisiniz?

• homend in web sitesi kabız gibi. kaç gram buhar üfler şok buharı nedir yazmamış adamlar. 30 yıl garanti yazmış :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstefanel

arkadaşlar tavsiye olarak şunu söyleyebilirim,

philips
    4890 modeli otomatik kapanma özelliği dışında taban özellikleriyle iyi bir ürün.
    onun dışında 4870 modeli var taban kalitesi daha düşük olmasına rağmen otomatik kapanması yüzünden biraz daha pahalı bir üründür.

rowenta
    9040 modeli ile
    9140 modeli arasında bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. kazansız ütüler içerisinde şok buharı en iyi sağlayan rowentadır.

Ayrıca bilginiz olsun diye çeşitli sitelerdeki ucuzdan pahalıya sıralanan listelere bakarken, site hakkındaki şikayetleri de araştırın derim, zira ucuz görünsün diye fiyatlarını ucuz gösteren sitelerin sayısı giderek artıyor, alışveriş yaptığınız zaman ya ürün yoktur, ya da kargolamada veya tedarikte sorun çıkarırlar. fiyat araştırması için ortalamalarını almanız daha faydalı olacaktır.

Selamlar.

bizde rowenta var ve kesinlikle memnun değilim.. bende rowenta derdim hep ama pişmanım..

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

philips

rowenta
    9040 modeli ile

bizde rowenta var ve kesinlikle memnun değilim.. bende rowenta derdim hep ama pişmanım..

rowenta'nın sizi memnun etmeyen yanı nedir acaba? detay verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: thunder_burak

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

philips

rowenta
    9040 modeli ile

rowenta'nın sizi memnun etmeyen yanı nedir acaba? detay verebilir misiniz?

buharı yetersiz ve kırışıklıkları maalesef açmıyor..

• peki philips 4870 daha az şok buharla kırışıklıkları açabiliyor mu? ikisi arasında kaldım da o sebeble soruyorum.
    ya philips 4870 ya da rowenta 9040 alacağım.. deneyimlerinizden faydalanmak isterim :)

bir de philips'in 4870/02 diye modeli var şimdilerde .. bu yeni olan model sanırım, eski 4870'den ne farkı var acaba bilen var mı?
  • Ben 79 liraya fakir aldırdım eşime, Philips diyordu ama niye 300 lira filan verelim dedim.
    Dedim de eşimi dinlemeliymişim.
    Ütü 3 adet gömleği halletti, sapsarı leke yaptı. Gücü de yetersiz.
    300 lira harcattı yani bana şimdi gidip bir 200-300 daha verip Philips alacağım. (Bir arkadaşım da Philips veya Delonghi al dedi).

4870 yerine 4890 alacağım, otomatik kapanması yok (unutkan yok evde nasıl olsa), ama tabanı çizilmeyen ve daha iyi daha da önemlisi 220 tl diğeri ise 287 tl (hepsiburada fiyatıyla).

Ama yok, eşim ne isterse onu alsın en iyisi, o daha iyi biliyor bu işi :)
  • Philips GC-7430/02 iyi midir benim gibi ev işlerinden anlamayan bekar birisi için ?
    takım elbise,gömlek pantolon ütülemek için kullanılcak

pratik bir şeye ihtiyacım var ve buhar kazanlı ütüler öyleymiş.
    Philips GC-7430/02 400 tl. bu ayarda tefal in bir kaç modeli var. bir de 600 tl lik tefaller var :) ama o farka değmez sanırım
  • Bir arkadaşımızda şöyle yazmış :

phılıps 4870 ve 4850 arasında gidip geliyorum son çıkan 4890 na yönelmiştim (hepsiburada ya özel olarak üretilmiş) ama ondada son versiyon olmasına rağmen iyonize buhar+otamatık kapanma özelliği yok hepsiburadada sitesinde bu özellikler mevcut yazıyor
    ama ütüyü getiren arkadaşımla inceledik ve phılıps müşteri hizmetlerine telefon actık bu özellikler mevcut değil. yani 4850 den hic bir farkı yok fiyat pahalı direk onu eledim. 4860 dada otomatık kapanma var iyonıze buhar teknolojisi yok arada fiyat farkı olmadıgından onuda eledim..

4850 ve 4870/02 arasından sanırım 4870 alacağım.. demiş.

Alternatif olarak bende Philips modelinede bakıyorum.

Philips 4870 (iyonize buhar - otamatık kapanma özelliği - SteamGlide PLUS eski taban)

Philips 4890 (iyonize buhar otamatık kapanma özelliği yok - Anodilyum yeni taban )

Birde bu Delonghi markasını çok met ediyorlar tabanı titanyum seramiktir. titanyum taban hiç bir markada yoktur. çeliğe göre 300 kat daha dayanıklı bir maddedir titanyum.

Siz hangisini tavsiye edersiniz?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprakyalin -- 31 Ocak 2012; 23:31:36 >

• BOSH MARKALI ÜRÜNLER NASIL SİZCE BEN BOSH TDA 3630 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • Buhar kazanlı ütü almak istiyorum şu ikisi arasında kararsız kaldım arkadaşlar.Tecrübesi olanlardan yardım istiyorum.
    1-Tefal GV9460 Protect Pro Express Autoclean
    2-Philips GC9240/02
    Not : Fiyat önemli değil.Ama verdiğim paranın hakkını almak istiyorum.Eğer bu ikisi haricinde önerisi olanlarada açığım.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agates -- 1 Şubat 2012; 19:32:50 >
  • slm phılıps 9220 almıştım bu ütünün üretiminde sorun var diye düşünüyorum yeni modelini bilmiyorum ilk kullandığımda belliydi çünkü aşırı su damlatıyordu.para iadesi varsa deneyebilirsiniz.çünkü yorumların çoğunda phılıs den memnun olan çok var.ben memnun olmadığımı söylediğimde hemen yeni ütü verdiler onda da aynı sorun vardı para iadesi istediğimde hiçbir sorun çıkarmadan paramı aldım.tefal gv9460 kullanıyorum.memnunum :)
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.