Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
20
Favori
318.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akilli utu 800 lira civari 6 bar 260 gr buhar cikisi war tefal gv9460 a bak derim 260 desede o kdr buhar cikarmiyor philips

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizge__

Akilli utu 800 lira civari 6 bar 260 gr buhar cikisi war tefal gv9460 a bak derim 260 desede o kdr buhar cikarmiyor philips

Zaten fark burada " Akıllı Ütü " vede Ankara'da 600.-TL'ye buldum, kısmetse bugün yarın gidip alacağım. Tefal konusunda çok irrite durumdayım, tek kullandığım tefal actifry ve baskül
  • Begendiginiz urunu alin ben isin icinde oldugum icin servis durumlarini bile goze alarak yaziyorum sizr cnku servis ucreti inanilmaz pahali.. Gerekirse demo yaptirin yaparlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seramik tabanlı ütü arıyorum. Fiyat 100TL'ye kadar. Öneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizge__

Begendiginiz urunu alin ben isin icinde oldugum icin servis durumlarini bile goze alarak yaziyorum sizr cnku servis ucreti inanilmaz pahali.. Gerekirse demo yaptirin yaparlar...

Hocam servis ucretine ilk uc yil ihtiyac duymayacagim garantiden dolayi. İlk iki sene yasal garanti var zaten. Urunu aldiktan sonra Philips'in sitesine kayit yaptirdiginizda iki senelik garanti suresini uc yila ayni sartlarla uzatiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heidipeter

arkadaşlar benim anlamadığım ütü konusunda en başta philips tavsiye ediliyor; ama benim ablamın da philips azur serisine ait bir ütüsü var ve bence berbat ütülüyor, kırışıklıkları hiç açmıyor. bizim ütüde mi bir gariplik var :S

Kesinlikle doğru. Sanıyorum Azur 4620 olacak (modelde yanılabilirim), almıştım. Ütü, kumaşları mıknatıs gibi çekiyordu. Bir sabah o kadar sinirlendim ki, fırlatıp attım. Sonra Rowenta aldım. Memnunuz. Ancak ütüde Braun'un üstüne tanımam. Hele Philips, Braun'un tırnağı olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponponius

quote:

Orijinalden alıntı: heidipeter

arkadaşlar benim anlamadığım ütü konusunda en başta philips tavsiye ediliyor; ama benim ablamın da philips azur serisine ait bir ütüsü var ve bence berbat ütülüyor, kırışıklıkları hiç açmıyor. bizim ütüde mi bir gariplik var :S

Kesinlikle doğru. Sanıyorum Azur 4620 olacak (modelde yanılabilirim), almıştım. Ütü, kumaşları mıknatıs gibi çekiyordu. Bir sabah o kadar sinirlendim ki, fırlatıp attım. Sonra Rowenta aldım. Memnunuz. Ancak ütüde Braun'un üstüne tanımam. Hele Philips, Braun'un tırnağı olamaz.

Hocam bu dediginiz modelden modele kalite degisir.

Adam gidip dandik bir Peugeot 207 kullanir sonra der ki butun Peugeotler kotu. Sizin dediginizde buna benziyor. Philips'in Akilli Utu serisini kullandiniz mi?

• Merhaba arkadaşlar, bende tefal Program 8 300 modeli vardı. İki gün önce havlu attı. Tamirci alt tarafının komple gittiğini beyan etti. Alt tarafı için 100 tl. talep etti onun yerine yenisini almak daha uygundur diye rowentanın focus dw5035 modelini aldım ancak içimde şüpe var sizce rowenta nasıldır? bilgilerinizi gönderirseniz sevinir. selamlar.
  • 4 sene önce Tefal 8 Program 500 Power Jeans Buharlı Ütü aldık.. Hiç memnun kalmadık görünüşüne aldanmayın.. T-Shirt'leri bile açmıyor.. İncelemek isteyen için link aşağıda..

http://www.tekcarsi.com/urun/tefal-8-program-500-power-jeans-buharli-utu.aspx

Ama tavsiye edebileceğim bir ütü var.. Kullananlardan duyduklarım ve samimi bir satıcı arkadaşımın önerisi dolayısıyla öneriyorum bende..

Philips GC4870 2600W 170gr/dk

http://www.philips.com.tr/c/uetueler/azur-ionic-iyonik-derin-buhar-gc4870_02/prd/

• Bizde 2 gün önce izmir optimum karaca mağazasından 599 TL'ye philips gc9240 akıllı ütü aldık. Ama henüz kullanmadık (düğün alışverişi olması nedeniyle). Kullanan arkadaşlar olursa özelliklerini ve kullanım bilgilerini, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerini yazarsa sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhts

Bizde 2 gün önce izmir optimum karaca mağazasından 599 TL'ye philips gc9240 akıllı ütü aldık. Ama henüz kullanmadık (düğün alışverişi olması nedeniyle). Kullanan arkadaşlar olursa özelliklerini ve kullanım bilgilerini, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerini yazarsa sevinirim. teşekkürler.

Bende yakın zamanda 635.-TL'ye aldım ( 8 taksit ). Ütüde son nokta bu olsa gerek. Eşim çok memnun öve öve bitiremiyor. Kullanım bilgisine ihtiyaç yok, suyu doldur 2 dk sonra ütüye başla. Bu kadar... Yinede soracağınız bir şey olursa beklerim.

Bu arada tebrik eder, mutluluklar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 4 Nisan 2012; 16:22:21 >
  • Selamlar,
    arkadaslar Almanyaya gezmeye gitmiştim. Rowenta eco intelligence DW6010 model ütü aldım
    2400 watt, daha hiç kullanmadım. Nasipse Ağustostan sonra kullanacağız.
    nasıl bir ütüdür? fiyatı 70€ du sanırım.

• Ayrıca alışverisyap.com güvenilir bir site midir en uygun fiyat orada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhts

Bizde 2 gün önce izmir optimum karaca mağazasından 599 TL'ye philips gc9240 akıllı ütü aldık. Ama henüz kullanmadık (düğün alışverişi olması nedeniyle). Kullanan arkadaşlar olursa özelliklerini ve kullanım bilgilerini, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerini yazarsa sevinirim. teşekkürler.

burdan uygun fiyat bulamadım optimumu aradım ama karacanın telefonunu veremediler kısmetse hafta sonu gidip bulursam alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitesci

Merhaba arkadaşlar, bende tefal Program 8 300 modeli vardı. İki gün önce havlu attı. Tamirci alt tarafının komple gittiğini beyan etti. Alt tarafı için 100 tl. talep etti onun yerine yenisini almak daha uygundur diye rowentanın focus dw5035 modelini aldım ancak içimde şüpe var sizce rowenta nasıldır? bilgilerinizi gönderirseniz sevinir. selamlar.

tefali de rowentayı da aynı firma üretyr zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepsis

Ayrıca alışverisyap.com güvenilir bir site midir en uygun fiyat orada?

ben bir sefer alışveriş yaptım. yeri istanbul - merter de..

voit ec 750 eliptik bisiklet almıştım. ilk defa duydum ismini. telefon ettim. güven verince de verdim siparişi. sorunsuz geldi.

takdir sizin.
  • Ben de ütüyü sorunsuz teslim aldım. Site hakkında notum olumlu...
  • Düşünen arkadaşlar için bu yorumlarımız yol gösterici olabilir. Lakin fiyatları çok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.