Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheMessage , TheMessage Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToninoBaliardo -- 7 Mayıs 2013; 21:30:05 >
  • öncelikle merhaba. konuyu görünce aklıma takıldı. bende de kalem zaafı var fakat şu an lisede olduğumdan çok fazla para yatıramıyorum kalemlere. merak ettim mesela konudaki kalem koleksiyoncularının meslekleri ne? yani sürekli kullanabileceğiniz mimarlık makina mühendisliği vb. gibi meslek grupları mı? yoksa "çok kullanmasam da ben seviyorum kalemleri" diyip mi alıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

bu da benim koleksiyonun son durumu

En sagdaki kalemin marka ne .
    Ayrica roulette den memnun musun ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lamy Safariden memnun musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunatuna1234

quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

bu da benim koleksiyonun son durumu

En sagdaki kalemin marka ne .
    Ayrica roulette den memnun musun ??

o kalem "Pilot Birdie" ama hangi versiyonu bilmiyorum. Tek taraflı olanlar gibi görünüyor

• pilot birdie çift taraflı ustad
    roulette oldukca iyi bir kalem uzun yazımlarda hiç sıkıntı çıkarmıyorum tavsiye edebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.İ

Lamy Safariden memnun musun ?

çok tavsiye etmiyorum açıkcası fiyat/performans oranı çok düşük ayrıcada plastik bir kalem o fiyata daha iyi kalemler alınabilir ilk sıradaki steadtler gibi
  • Rotring rapit pro da bir şey farkettim. Min(uç) u fazla basırınca mekanizma geri gidiyor yani min içeri girip yeniden çıkıyor bu sizde de oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: talkyu

Rotring rapit pro da bir şey farkettim. Min(uç) u fazla basırınca mekanizma geri gidiyor yani min içeri girip yeniden çıkıyor bu sizde de oluyor mu?

Bende ne kadar sert basarsan bas geri gitmiyor.
  • Ankara'da Scrikss dolmakalemi için mürekkepi nereden alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: rotringpro

quote:

Orijinalden alıntı: talkyu

Rotring rapit pro da bir şey farkettim. Min(uç) u fazla basırınca mekanizma geri gidiyor yani min içeri girip yeniden çıkıyor bu sizde de oluyor mu?

Bende ne kadar sert basarsan bas geri gitmiyor.

Demek ki bir sorun var benim kalemde.
  • steadtler 925-25i şiddetle tavsiye ediyorum 10 tane daha kalemim olmasına rağmen 3 haftadır elimden düşmüyor oldukça güzel bir kalem
  • Merhaba arkadaşlar. Ben 5-6 gündür rOtring 500 Modelini araştırıyorum . İzmirde oturuyorum. Almak istiyorum fakat bulamıyorum. İnternetten sipariş etsem babam gerek yoktu falan diyecek. O yüzden size danışmak istedim.İzmir'de nerede bulabilirim bu kalemi ? Şimdiden teşekkür ediyorum. KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) Bu arada teknin cizim kalemi olduğundan haberim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moscow`

Merhaba arkadaşlar. Ben 5-6 gündür rOtring 500 Modelini araştırıyorum . İzmirde oturuyorum. Almak istiyorum fakat bulamıyorum. İnternetten sipariş etsem babam gerek yoktu falan diyecek. O yüzden size danışmak istedim.İzmir'de nerede bulabilirim bu kalemi ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

sevgi yolunun oradaki bir kırtasiyeden almıştı bir arkadaş oralara bak .ayrıca alsancaktaki soler kırtasiyede uygun fiyatlar vermişti bana oraya da bak. gitmişken yukarıdaki arkadaşın önerdiği staedtlere de bak. belki daha memnun kalırsın,500 ile yakın fiyatlıdır, gerçekten güzel kalemdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sifujack -- 10 Mayıs 2013; 18:17:33 >

• sifujack arkadaşım teşekkürler.Bu arada r500'ü aldıktan sonra ilk işim Steadtler 925-25 kalemini almak olacak o da hoşuma gitti.
  • kalemler hakkında tek bildiğim şey hayatımda hiç bir zaman kaleme para vermediğimdir. sınıfta vurguncubaşı diye adım çıkmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

kalemler hakkında tek bildiğim şey hayatımda hiç bir zaman kaleme para vermediğimdir. sınıfta vurguncubaşı diye adım çıkmıştı

Hocam dikkat et buralarda kalem odunc alip da geri vermeyenleri sevmezler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar tebeşir kalemi gibi kurşun kalemleri taktığımız kalem şeklinde bir şey vardı bunun adını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ispartalı sezai

Arkadaşlar tebeşir kalemi gibi kurşun kalemleri taktığımız kalem şeklinde bir şey vardı bunun adını bilen var mı?

Pencil holder

• buda benim dolma kalemim markası Luxor kartuş yada kendi pompası ile kullanılıyor.

Hediye gelmişti ama internette bulamadım.
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.