Şimdi Ara

Kahrolası Bahar Alerjisi Olanlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
15.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

yeni sezon hayırlı olsun , 1 haftadır xyzal kullanıyorum ,4-5 ay sıkıntı çekeceğiz yine

2 gündür başladı bende de hapşırmalar, şerefsiz alerji mikropları,
  • sizinde ota boka alerjiniz var he
  • İğrenç bişey sınavda başlamaz mı bide üst üste en az 10 kere hapşuruyorum arkadaşlar artık ölde kurtulak diyorlar
  • Sezonu açtim ben hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür burun göz boğaz hapşırık hepsi fena.
    Söğüte ve kavağa alerjim çıktı, pazartesi de gıda testi yapacak doktor ancak o zaman ilaç yazacak. Çok kötü ya

Edit: Kırmızı bibere de alerjim çıktı. Lordes hap yazdı doktor, şimdi baktım uyku da yapıyormuş her akşam bir tane içecekmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Vitamine -- 24 Mart 2014; 15:56:12 >
  • Kaşınan boğaz için diş fırçası kullanın beyler. Öyle bir zevk veriyor ki bi sigara yakasınız geliyor.
  • Beyler belki konu Eski Ama alerjik durumdan benim kadar çeken yoktur Sabah ları arka arkaya 20-30 kere hapşırma göz kızarması şişmesi damak kaşıntısı zor nefes alma gibi sorunlar tabi gün içinde polen veya aşırı yeşillik gibi yerlerden geçerken yeniden başlayan hapşırma krizleri .. Daha niceleri.. Senelerce doktora bu şikayerlerle gittim bana cirrus, aerius , lordes , clarinase Hatta desmont, ve awamys gibi çeşitli ilaçlar verip gönderdiler. Bu ilaçlar başta işe yaradı Ama son zamanlar fayda etmedim. 2011 senesinde ENT incirli tıp merkezine tavsiye ile gittim orda Şuan adını hatırlamadığım bir Prof. Alerji Testinden sonra bana bu ilaçların fayda etmeyeceğini alerjik durumlar başladığı zaman Mayıs başı gibi *diprospan* isimli kortizon içeren iğneden vurulmam gerektiğini söyledi. Iğne kortizon olduğu için araştırdım kilo yaparmı yada Başka sorunlara yol açarmı diye Ama bariz bir Sorun olmayacağını öğrendim ve sonuç olarak iğneyi oldum ve o günden beri her bahar geldiğin de adama Dua ediyorum. Iğne 1 ay etkili ve bütün alerjik reaksiyonları Yok ediyor bu sorundan müzdarip olan arkadaşlar doktorunuza danışın ve diprospanı zaman kaybetmeden olun bu arada iğne 7 TL 2012 senesinde 2 kere oldum sorun yaşamazsın. Damardan değil kas içine yani kaya ete enjekte ediliyor

• Başladı lanet olasica hastalık...
    Şu anda gözlerim kaşınıyor burnum akıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 7 Mayıs 2015; 12:08:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Başladı lanet olasica hastalık...
    Şu anda gözlerim kaşınıyor burnum akıyor..

Aynen dostum iki haftadır pert etti beni Allah' tan deloday var,
  • Bittim valla
    ama klimalı ortam müthiş

• Burnum akıyor sürekli çekiyorum napıcam ben ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı dert bende de var.Gözlerim yaşardı.Çok yaşardığından mı bilmem kanlanma oldu.Burun desen genelde dolu oluyor. Hapşırık desen arka arkaya 5-6 dan aşağı inmiyor.Doktor göz damlası alerji hapı verdi geçti hemen.Şimdi yine başladı.İlk defa böyle bir hastalık gördüm gripten betermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Aynı dert bende de var.Gözlerim yaşardı.Çok yaşardığından mı bilmem kanlanma oldu.Burun desen genelde dolu oluyor. Hapşırık desen arka arkaya 5-6 dan aşağı inmiyor.Doktor göz damlası alerji hapı verdi geçti hemen.Şimdi yine başladı.İlk defa böyle bir hastalık gördüm gripten betermiş

Nasıl yani ilk kez mi oldu sende geçen yıllarda yok muydu,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Aynı dert bende de var.Gözlerim yaşardı.Çok yaşardığından mı bilmem kanlanma oldu.Burun desen genelde dolu oluyor. Hapşırık desen arka arkaya 5-6 dan aşağı inmiyor.Doktor göz damlası alerji hapı verdi geçti hemen.Şimdi yine başladı.İlk defa böyle bir hastalık gördüm gripten betermiş

Nasıl yani ilk kez mi oldu sende geçen yıllarda yok muydu,

Yoktu yada hissetmedim. olsa da hafifti bu kadar şiddetli ilk defa oldu.Sadece hapşırık kaldı.Göz yanması için göz Damlası verdi doktor birde akşamları alerji hapı atıyorum belki de ondan azaldı.Hapın adı aerius

• Bende 2 senedir bahar aleerjisinden muzdaribim. Mart ayinda goz kasintisiyla baslayan ilerleyen zamanlarda goz akintisi, burun akintisi,geniz kasintisi ve hapsirik nobetlerini ustune katarak ilerleyen alerji. Alerji testi olana kadar kimse beni polen alerjimin olduguna inandiramadi. Benim boyle bir alerjim yoktu diye muhalefet ettim hep . Ama teste bakinca dogadaki tum bitkilere alerjim cikti resmen :)
    Burundan kemik egriligi ameliyati olmamin ertesi senesinde bu gerceklesti. Doktoruma sordum mumkun degil dedi.
    Boyle bir ameliyat olupta sonrasinda muzdarip olan var mi benim gibi ?
    Buna bir bitkisel çözüm veyada normal ilac onerisi olan varmi birde arkadaslar ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.