Şimdi Ara

Kahrolası Bahar Alerjisi Olanlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
3
Favori
15.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • up layalım . Artık her sabah burnum tıkalı kanlı sümük , damağımda yara var sanki hep acıyor . kalkar kalkmaz xyzal içiyorum etkisi azaldı bende şu zyrtec i deneyeyim olmadı .
  • bu arad ben baska bir doktora gittim , bu sefer ayaklarima , govdeme bant baglayip ufak elektrik verdiler herhalde. sonra cigerlerimi dinledi kadin , belirtileri soyledim , agir bronsit geciriyorsun dedi. astim degilsin dedi. dunyalar benim oldu. son 1 aydir saglik yonunden hersey ters gidiyordu simdilik iyi. cok sukur ,sagligmin kiymetini anladim. insallah su bronsiti atlatirim tekrardan .

diger arkadaslara acil sifalar diliyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989
    up layalım . Artık her sabah burnum tıkalı kanlı sümük , damağımda yara var sanki hep acıyor . kalkar kalkmaz xyzal içiyorum etkisi azaldı bende şu zyrtec i deneyeyim olmadı .

Artık ilacı bıraktım. Koyverdim gitti. Sabah uyanıyorum boğaz ağrısı kaşıntısı yaşıyorum. Yüzümü yıkıyorum gözlerim deli gibi kaşınıyor. Grip olmuşum gibi günde bir kutu peçete bitiriyorum, tıkalı burunla geziyorum. Artık bunlar beni kesmiyor, alıştım. Size tavsiyem vücudunuzla barışık olun. =D
  • yazın adam gibi bi doktora gidip alerji testi falan yaptıracam , iğne falan yapıyorlarmış bi araştırayım
  • Valla bende yıllardır çekiyorum bu hastalığı... Alerji testi yaptırdım koldan şu yuvarlak çizip iğneyle delip bişeyler damlatiyolar onu yaptırdım işte ilaç falan idare ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

çiçekler sevişiyor olan bize oluyor arkadaş

Vallahi billahi,

Edit: @ MajestiC Arkadaşın benim,

ahahaha aynen öyle olan bize oluyor :DDDDDDD

nazal sprey alın nasonex olabilir....2 günde anında çözüm...klinik vaka olmuş iseniz kortizon lu bisprey iş görür anında keser

isim veriyorum rino kort akua

ingilizcesini tam bilmiyorum eczacıya sorun işte

• Astım vardı bende, şükürler olsun atlattım. Sinüzit ile uğraşıyorum şimdi. Allah hepimize kolaylık versin.
  • benim bu aralar hep gözüm kaşınıyor bu yüzden mi acaba
  • he birde antihistaminik hapları tek kullanmayın spreyle devam edin daha çabuk etkili oluyor...allahtan bendeki sadece baharda ortaya çıkıyor sonra geçiyor...

son olarak adaçayı bol bol için alerji için ondan iyisi yok başka bitkilerde var nette araştırın.....acayip etkili çer çöp demeyin.hap ve sprey kullanmadığım zamanlarda oldu bitikler sayesinde

bi şekilde bu alerjinin bastırılması lazım ihmal etmeyin...ben ihmal ettim daha azdı kesinlikle durdurulması gerek....düşün ki öksürdüğün hapşırdığın zaman tüm akciğerlerinin içi kaşınıyor

düşün boğazın ile kafan arasındaki kulaklarına doğru olan her yer için için kaşınıyor....birileri sanki burnunu kuş tüyü sokmuş burnunu içi kaşınıyor.değil parmağını kolunu soksan kaşıntı geçmiyor ahaha .d

güneşe çıkarsın hapşırık krizleri göz kaşıntısı durmak bilmez...

şöyle şşeylerde duyabilirsiniz noldu lan domuz gribimi oldun :DDD

yav nalet bişey o yüzden ihmal etmeyin...en azından benim deneyimim böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 20 Mayıs 2010; 4:49:15 >

• Olmazsa olmaz ilacım CIRRUS Uzun Salım Film Tablet

Dr. dedolay yazmıştı etki etmedi ama bu CIRRUS Uzun Salım Film Tablet çözdü tavsiye ederim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Diş fırçasını alıp üst damak boğaz etrafını filan kaşımak istiyorum, oda yetmiyor bazen kutuplara taşınmayı bile düşünüyorum,

İmkanım olsa bir dakika durmayacağım bu allerji yüzünden.Direk kutuplara yerleşeceğim.Ne güneş sıcağı var ne polen.

10 yıldan fazla oldu göz allerjisi başlayalı.Bu yılda sezonu açtım, geçen yıla göre daha iyi gidiyorum.Eylül ayından Mart'a kadar rahatım, hiç sorun yok şu lanet bahar gelip çiçekler sevişmeye başlıyor sıkıntısını biz çekiyoruz
    Bazen öyle duruma geliyorum ki parmaklarımı gözüme sokup yerinden çıkartasım geliyor.Önce kaşıntı başlıyor.Tutuyorum kendimi bir süre sonra dayanamayıp kaşıyorum bu sefer sulanıyor.Ardından batma hissi başlıyo Sabah uyanıyorum, evden çıkıp otobüse biniyorum gözler kıpkırmızı, millet vampir görmüş gibi bakıyo

Aha mesajı yazarken yine kaşınmaya başladı

• @Deathbringer

fazla kasima bi süre sonra sismeye falan baslar gorursun sonra gecen sene kasiyinca sisiyordu gozlerim , gün boyu kaşımadan duruyordum gece herhalde uykumdamı kaşıyorsam napıyorsam artık sabah bi kalkıyordum gözler arı sokmus gibi şişmiş..

alerji bu sene bende pek etkisini göstermedi. aerius du sanırım şurubunun adı 2 hafta falan kullandım cok rahatlattı.
  • lanet olsun ya warya hislerime tercman oldunuz dedikleriniz hepsi bendede oluyor . Bu aralar bol bol c vitamini almaya bakın güneşe cıkmayı mutlaka güneş gozlugu takın ağaç çiçek bocek tarzı seylerden uzak durun geçer inş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

he birde antihistaminik hapları tek kullanmayın spreyle devam edin daha çabuk etkili oluyor...allahtan bendeki sadece baharda ortaya çıkıyor sonra geçiyor...

son olarak adaçayı bol bol için alerji için ondan iyisi yok başka bitkilerde var nette araştırın.....acayip etkili çer çöp demeyin.hap ve sprey kullanmadığım zamanlarda oldu bitikler sayesinde

bi şekilde bu alerjinin bastırılması lazım ihmal etmeyin...ben ihmal ettim daha azdı kesinlikle durdurulması gerek....düşün ki öksürdüğün hapşırdığın zaman tüm akciğerlerinin içi kaşınıyor

düşün boğazın ile kafan arasındaki kulaklarına doğru olan her yer için için kaşınıyor....birileri sanki burnunu kuş tüyü sokmuş burnunu içi kaşınıyor.değil parmağını kolunu soksan kaşıntı geçmiyor ahaha .d

güneşe çıkarsın hapşırık krizleri göz kaşıntısı durmak bilmez...

şöyle şşeylerde duyabilirsiniz noldu lan domuz gribimi oldun :DDD

yav nalet bişey o yüzden ihmal etmeyin...en azından benim deneyimim böyle.

Beyler gene aynı durumdayım. Şuan acayip derece de ciğerlerim kaşınıyor. Sprey'im işyerinde kullanamadım bugün.

• Bende de var alerji lanet bir durum toza toprağa herşey alerjim çıktı gidip test yaptırdım. Mesela ağaç veya çim olan bir yerde 1 saat oturuyum mahvoluyorum anlatam. Gözlerimde alerjik o yüzden en ufak güneşte bile güneş gözlüğüyle dolaşıyorum yoksa mahvoluyorum ancak doktor kullandığım spreyin etkili olduğunu söyledi zaten astıma çevirme olayı varmış dikkat etmezsem ancak çok dikkat ediyorum bu yüzden dolay. Flixonase diye yeşil kapaklı bir sprey.
  • yaklaşık 4 ay sonra buraya gelip saydırmaya başlayacağım
  • beyler ben sezonu açtım bi elim gözümde yazıyorum çok fenayım şuan. En başta lens yüzünden mikrop kaptı sanıyodum. Bikaç gün takmadım geçmedi.şimdi doktora gidiyorum. Hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

Ben 21 senedir çekiyorum bunu , alerjik astımda var bende , çocukken daha çok etkiliydi ama yinede devam ediyor çok fena birşey .Üst üste hapşırma rekorum sekiz ve sonucu gözler kıpkırmızı oluyor. Allah kimseye vermesin hayatımın en kötü dönemlerini yaşattırıyor bu alerji. Bunun tedavisi var mıdır? iğne falan duymuştum.Bazen denizde yüzerken bile hapşırıyorum ,sabah yeni gelen gazetenin taze boya kokusu falan oto m.ka alerjim var .

Birde antialerjik ilaçlar var biraz etki ediyor ama hemen uyutuyor adamı .

Benim 11. Tabi sonrasında ananız ağlıyor, kafa gidip geliyor böyle gerizekalı gibi bişey oluyorsunuz.

Zyrtec adlı ilacı öneriyorum geçiyor göz yanmasını, burun akmasını ve hapşırmasını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devastation -- 30 Mayıs 2011; 9:20:13 >

• Geçen seneki yazdıklarımın aynısını yaşıyorum. Yalnız bu sefer burnum akarken soğukta uyudum sanırım üst solunum yollarım iltihap kaptı. Daha ağır geçti. Şuan hastalık kısmını atlattım allerjimi doyasıya yaşıyorum.
  • Bende de var malesef. İlaç kullanıyorum her gün. Öyle idare edebiliyorum anca. Diğer türlü kaşıntıdan kafayı yeme noktasına getirtiyor insanı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.