Şimdi Ara

Kadjar Panoroma 1.5dci

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cosmo mavi 17 jantlı icon panoroma paketlı aracımızı aldık sonunda :)

Merhaba arkadaşlar...

2 senedir kullandığım clio sport tourer aracımı satıp kadjar almaya karar verdık sayılır...

Alan arkadaşlara yada fikir sahibi olan arkadaşlarım ...

kadjar ve bu araç ile QASHQAI arasında gelip gidiyoruım bugun her ikisinide ınceledım Kadjarı test ettım ama edc vıtes seceneklı olanı test ettım...
    şimdi aşağıda alığım fiyatlar var ...
    kadjar çok daha hoşuma gitti ama aldığım ınıdırım benı tatmın etmedı hatta nerdeyse hiç ındırım almadık aşağıdakı lısteye bakınca...

kadjarın artıları bence : daha genıs iç hacim
    daha teknolojik yani gösterge paneli istege gore degısıyor
    ve navıgasyon sıstemı vıdeo oynatma vs harıka qq de yok bunlar,
    edc 19 jantlı modelını test ettım cıdden yol tutusu ve hızlanma ve fren sıstemı ıyı
    Kadjar qq ustune yapılan bır arac oldugu ıcın sankı bıraz daha ıyı...
    __________________________________________________ _____________________________________
    Kadjar 94.400 ...

39.000 tl için kredi
    36*1408 : : 50.688 geri ödeme (kredi senegi bıraz faız secenegı yuksek geldı bana)

Panorama Paketi: Panaromik Cam Tavan ve Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası 3.000 TL
    19" Alüminyum Alaşımlı Jantlar 2.500 TL
    Stepne* 350 TL
    Metalik Boya 1.000 TL

QASHQAIBLACK EDITION PREMIUM PACK için liste fiyatı 10.3190 aldıgım fıyat 94.000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 21 Aralık 2015; 21:46:00 >

• Yokmu hiç fikri olan arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı tercihler arasında kalmış birisi olarak servis ağının daha geniş olması , bakım aralığının daha uzun olması, özellikle de cvt ye göre edc nin kullanımını daha keyifli bulduğumdan renaultu tercih ettim. her ikisi ile de test sürüşünü yapın ve son kararınızı verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ersoy

aynı tercihler arasında kalmış birisi olarak servis ağının daha geniş olması , bakım aralığının daha uzun olması, özellikle de cvt ye göre edc nin kullanımını daha keyifli bulduğumdan renaultu tercih ettim. her ikisi ile de test sürüşünü yapın ve son kararınızı verin

hayırlı olsun hocam sız hangı modlını aldınız acaba ve aldıgınız fıyat nedır ?

ben manuel 1.5 dci panoroma 19 ınc jant 92.250 fıyat aldım ve arac yok hıc bır bayıde 1 aten var sedef beyaz
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    1.5 dci icon edc sedef beyaz aldım. Aracımda metalik renk ve stepne dışında opsiyon yok. Fiyat olarak ise son zamdan önce aldığımdan dolayı 93.000 TL idi.
  • a.ersoy A kullanıcısına yanıt
    iyi fiyata almıssınız ben manuel icon panoroma 19 jant 92.250 en son yarın 91.000 lere ındırımye çalısacagız nasıl fıyat sızce
    son zamdan sonra belirttiniz donanım ile birlikte 91.000 TL nin iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum.
    Hatta hocam 90.000 indirdik gibi bakalım

Bu aarada beyaz renk var sadece aklımda mavi ve kırmızı kaldi

liste fiyatlarında 2000 TL indirime gitmişler tekrar bak istersen .Bu arada cosmo mavi benimde favori rengimdi ancak eşim istemediğinden alamadım.
    Aynen hocam sağolun şimdi baktım fiyatlari cekmisler
    Harika oldu ama düşündürücü bir durum acaba neden ☺
     Kadjar Panoroma 1.5dci

• Hocam kırmızısı çok güzel aklınızda kalmasın sonra
  • metallica17 kullanıcısına yanıt
    Kirmizida istediğimiz renk yoktu malesef
    Hem cliodaki gibi kırmızı güzel durmuyor bu araç biraz kaslı bir yapıya sahip siyah cosmo mavi cap kahve daha iyi
    Kırmızının bakımda zor

• metallica17 kullanıcısına yanıt
    Kirmizida istediğimiz renk yoktu malesef
    Hem cliodaki gibi kırmızı güzel durmuyor bu araç biraz kaslı bir yapıya sahip siyah cosmo mavi cap kahve daha iyi
    Kırmızının bakımda zor

• vee araç alındı :)

Cosmo mavi 17 jantlı manuel 1.5 dci panoroma paketli :)

araçtan çok menmunuz soru sormak ısteyen olursa cevaplayabılırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.